Rıhtım Kamarası

İdefix kargo bedava kodu varsa atabilir misiniz? Forumda bulamadım.

0031AB7F idefix kodu

1 Beğeni

İdefix:

0031AB7F

DR
5B10A09T‎

2 Beğeni

@alper @zencefil çok teşekkür ederim. Siparişimi tamamladım. İdefix kısa sürede getirir umarım.

2 Beğeni

Bu kitabı hanginiz yazdı. :slight_smile:

13 Beğeni

Forumda bir tane Özgür tanıyorum. @Ozgur :slightly_smiling_face:

4 Beğeni

Valla benim haberim yok :grimacing:

2 Beğeni

Ben sana inanıyorum :slightly_smiling_face: Soyadı ‘‘Değil’’ olsaydı sen olduğuna inanırdım :grin:

2 Beğeni

Sadece gökyüzü hepsi bu :musical_score:

Gördüklerinizi ekleyin??

resim resim resim resim

2 Beğeni

Rıhtım sakinlerine sorum var. İthaki’de Edgar Alan Poe tüm hikayeleri tek cilt şeklinde var ama çeviri Dost Körpe. Bu yüzden kitabı alıp okumuş olanınız var mı? Tavsiye eder misiniz? Sizlere danışmak istedim.

1 Beğeni

Rıhtım ahalisi adına konuşursam. “etmeyuz, zinhar etmeyuz”. İletişim çevirisini forum üyeleri olarak oy birliği ve fikir birliği olarak öneriyoruz.:slight_smile:

7 Beğeni

Bende Dost Körpe’yi görünce sormadan almayayım dedim. Sizler etmezük diyorsanız. Bende almazük diyorum :smiley: O zaman eve geçince İletişim’e bakayım alışveriş yapacağım sitede stokluysa eğer onu alırım. Teşekkürler :slightly_smiling_face:

3 Beğeni

Kesinlikle etmeyiz. Iletişimden şaşma.

2 Beğeni

@Howl hakkında bir bilgisi olan var mı? Uzun süredir görünmüyor, 1000kitap’ta da yok bayadır?

5 Beğeni

Maalesef, 4 gün sonra tam 1 ay olacak ortalıkta görünmeyeli.

6 Beğeni

@alper ve @Ozgur söylemiş gerçi ama bir de ben ekleyeyim. Tavsiye etmiyorum. Hatta seneler önce okumaya çalışmama rağmen bu sabah gözüme ilişince elden çıkartayım ben bunu dedim. Rafta durmasına bile tahammülüm kalmadı.

4 Beğeni

Ali Demirsoy hoca yıllardır anlatıyor bunu ama siyasi iktidarlar görmezden geliyorlar. Konu ilgisini çeken olur ve kurgusu varsa okuyayım diyen varsa :slight_smile: kitap önereyim.

Kurbağa Adası (Bir İstanbul Distopyası) – Selim Erdoğan - Pangea kitaplığı, ithaki

1 Beğeni

Ben bir süredir @JrThoth’ı da göremiyorum.

2 Beğeni

O buralarda ama pek yazmıyor. Sessiz gözetliyor :slightly_smiling_face:

2 Beğeni

Evet bu ara uzaktan takip ediyorum forumu :slight_smile:

5 Beğeni