Rıhtım Kamarası

Hayır, sadece FMA okudum. :smiley: Başka arkadaşlarım da önerdi, Tokyo Ghoul’e bakacağım. Teşekkür ederim. :smiley:

1 Beğeni

Önemli değil :+1:

Çok bakamadım, bana da bir arkadaşım önermişti. Ama seveceğinize eminim.

1 Beğeni

Billy Bat oku. Yazarın üstatlığının kanıtı. Başka mangalarını da oku. Şu an Pluto okuyorum. Ama Astroboy izle önce.

3 Beğeni

Bu başlıkta çok güzel mangalar keşfetmiştim ben.

3 Beğeni

Daha önce okumuştum bunları ama ameliyata girecek kimseler için çok tedirginlik verici oluyor.

1 Beğeni

Benim aklıma da korku / gerilim dizisi olur diye gelmişti…

Böyle bir film vardı zamanında izlemiştim. Benim de dikkatimi oradan çekmişti ve araştırmıştım.

@AeroKnight-sama Ben üç tane ameliyat oldum ama hâlâ iğneden korkuyorum. :smiley:

2 Beğeni

House MD’de işlenmiştir bence bu konu.

1 Beğeni

Benimki de tam tersi. Kan veririm, serum alırım ama iş kaba ete gelince benim gözüme perde iniyor. (Kaçıyorum daha çok…)

Kamera yavaş yavaş aydınlanıyor, önce her şey puslu gözüküyor; derken bir an kemiği kesen testere sesi ile kameranın görüş açısı aydınlanıyor. Adam görüş açısını netleştiriyor gögüs kafesi açık ve kaburgaları mengeneyle açılmış :scream: Tabi kameranın bakış açısı yatan adam olmalı, arada bir kararmalı vb…

Galiba telif sorunundan dolayı basmıyorlar, 4 cilt çıkmış ve 3 tanesinin baskısı yok. :roll_eyes:

1 Beğeni

Lone Wolf and Cub mutlaka okumalısın eğer manga seviyorsan.

1 Beğeni

Hastaneden yazıyorum, kendinizi korkutmayın.

Bu sabah 11.30’da ameliyata girdim. Bu gecem hastanede geçecek. Hayatımdaki ikinci ameliyat. Şu senaryo yüzünden ilk seferde öyle korkmuştum ki anlatamam. Kendimi gerdiğimle kaldım.

Bunu da forumda söylemeyecektim ama korkanlar olmuş, ben de bahsetmiş olayım. Eğer içimizde ameliyat olacak olan varsa okumasın :slight_smile: Kendinizi benim gibi korkuttuğunuz ile kalacaksınız.

Bir de anesteziler de eskisi gibi değil. Ben iki seferde de çat diye uyandım. Yavaş yavaş kendime gelmedim. Anestezi uzmanına ve sizin ruh halinize de bağlı tabii (en azından ikidir uzmanlar öyle diyor)

Manga olarak ben de Berserk diyeceğim :slight_smile:

13 Beğeni

Geçmiş olsun @Firtinakiran

1 Beğeni

Hayatimda en dinlenmis hissettigim andir anesteziden uyandigim an. Hele damar yoluyla verdikleri morfinin dugmesini elime tutusturdular mi degmeyin keyfime. :smirk: Tekrar iyi dinlenmeler bebegim.

1 Beğeni

Bugün anesteziyi alırken düşündüğüm şey : kedinin kumu çok azdı ya. Kalkayım hemen de kum alayım ahdfhsh

Çok teşekkürler @Asli_Dagli Hanimkizimiz

@Strenergy teşekkür ederim :slight_smile:

4 Beğeni

Çok geçmiş olsun. Acil şifalar dilerim. :blush:

2 Beğeni

Çok teşekkür ederim :slight_smile: şifa büyülerinizi bekliyorum.

2 Beğeni

Ahah bir kez daha al birini vur otekine olmusuz. Ben de anestezi verilirken “Bana bakin, duzgun kesin dikin, ben bikini giyiyorum,” diye soyleniyordum:))) Cocuga kum aldin mi bari? :face_with_raised_eyebrow:

3 Beğeni

Babama aldırdım en son :joy: Annem benimle, babam çocuk bakmaya eve gitti :slight_smile:

Ahaha, yalnız bir benzerini doktora dedim ben de. Ne olacak bu halimiz bilmiyorum :sweat_smile:

2 Beğeni