Rıhtım Kamarası

Kristoff’un Nevernight serisi bende hayal kırıklığı olmuştu, o yüzden temkinliyim. Yine de biraz takip edeceğim bu kitabı. :slight_smile:

2 Beğeni

ayyy gençlik gülmekten ölüyorum
anneannem ve teyzem didime tatile gittiler bir otele işte
orada da gösteriler için sahne varmış bir alanda
öğlen vakti de birileri toplanıp bir şey yapıyormuş,anneannem de merak etmiş bugün gidip bir bakayım demiş
bi gitmiş,meğerse dart oynatılıyormuş orada
anneannemin eline tutuşturmuşlar oku
hadi mürüvet abla haydiiii diye slogonlar atmışlar oynasın diye

1 Beğeni

Bu olay Türklere yarar.

3 Beğeni

Arkadaşlar sizce bu tahmin ettiğim şey mi? Başka bir şey olma ihtimali var mı?

Pide ya da lahmacunun yanık kısmıdır muhtemelen.

4 Beğeni

Tam olarak hangisinden bahsediyoruz. Siyah mı açık kahve mi? Hayal gücüm şu an devreye girip bir şeylere benzetiyor ama hayır bence de yanık veya kıyma olabilir :frowning:

1 Beğeni

Siyah olanı. @Matelot o forma sahip olmasa tamam belki yanıktır kömürdür diyeceğim ama silindirik bir formu var. :smiley:

1 Beğeni

Hayırlı olsun, fare boku o

9 Beğeni

Herhangi bir şeye benzetemiyorken sizin yorumunuzu gördüm…

10 Beğeni

Evimde şu an fındık faresi var ve üniversitede fareler üzerine 1 sene ders aldım. İyi bilirim o boku. Uzaktan gördüğüm kadarıyla bok o. Belki başka bir şeydir ama lahmacunda silindirik siyah şey ne olabilir diye düşünüyorum aklıma başka bir şey gelmiyor. Bir tadım testi şart :smiley:

10 Beğeni

Şu mesaja kadar ciddi ciddi okuyordum ama bundan sonra kahkahayı bastım. Sinirlerim bozuldu. :joy:

2 Beğeni

Yalnız Saitama hiç tepki vermedi bu mesaja, sanırım lahmacunu umursamadan gömdü. Aklım oraya takıldı benim.

1 Beğeni

Yok ya ben de senin mesajı okuyunca iyi güldüm, beğenip kaldım öyle. :smiley: Dün Kingdom animesinin yeni bölümü düşmüştü. Ben de işten gelip yemek yerken açarım deyip bugüne bıraktım. Keyif yapacam yani. Siparişi verdim animeyi açtım, yarısını gömmüştüm tam o anki lokmayı yutarken farkettim. Sonrası malumunuz.

5 Beğeni

Geçmiş olsun, keyifin bozulmuş. Üzdü.

1 Beğeni

Hollanda 6 - Türkiye 1

1. sıradan 3. sıraya düştük. Böyle giderse elemeleri geçemeyeceğiz.

Nevernight serisini okudunuz mu seri bende var ama kitaplıkta tutmaya değer mi sizce .

7 Beğeni

Filozof pek dersine çalışmamış sanırım…

Bir beğenen (Mevlevisultan), bir de beğenmeyen (ben) yorumu var aşağıda. Beğenmediğim için ikinci kitaba devam etmedim ben. Ayrıca üçüncü kitap da hala gelmedi.

Kitapları kitaplıkta tutma tercihi de tamamen size ait. Ben kitaplığımdan kolay kolay kitap göndermem. :slight_smile:

4 Beğeni

Tilki geri döndü kürkçü dükkanına :smiley:

1 Beğeni