Rıhtım Kamarası

İlk soru hakkında bilgim yok. :slight_smile: İkinci soru için Naki Tezel diyorum.

3 Beğeni

Çalışana %40 var, keşke biz okurlara da öyle bir indirim yapsalar, sadece şansa alınacak bir kitap haftanın kitaplarında indirime girmişse o imkan var :sweat_smile:

TV Time ı kullanıyorum ben, yeni bölümleri takip etme amaçlı kullanıyorum. Ama kendi içinde sosyal bir platform aynı zamanda.

Eski verimliliği alamadığım için bıraktığım ama yine de güzel olan Türk alternatifi de Dizi Takip

3 Beğeni

Çok teşekkür ederim. :slight_smile: Ciltli ciltsizden ucuz, yanlış yazmışlar herhalde.

1 Beğeni

Teşekkür ederim, çok yardımcı oldunuz. :slight_smile:

1 Beğeni

Muhtemelen yeni yapılan zamlarda ciltli baskıya zam yapmayı unutmuşlar. :slight_smile:

1 Beğeni

Ben de TV Time kullanıyorum. Yaklaşık 2 yıldır eskisi gibi düzenli dizi izleyemesem de favori uygulamalarım arasında hala. Sürekli dizi izlediğim zamanlar çok aktif kullanırdım, izlediğim her bölümden sonra bir 5 dakikalığına uygulamaya girerdim. Bölümü izledim olarak işaretleyip diğer kullanıcıların yorumlarını okurdum ki çok popüler olmayan yapımların bölümlerinde bile mutlaka kısa incelemeler, tepkiler, "meme"ler vs. oluyor. Bunlar ilginizi çekmese bile dizi takibi ve organizasyonu açısından fazlasıyla kullanışlı. Bu yüzden ben de aynı uygulamayı öneriyorum. @Huseyin_Oz

5 Beğeni

Dün indirdim, kaydoldum. :slight_smile: Daha dediğiniz gibi yorumlara, incelemelere göz atma fırsatım olmadı ama iyi gerçekten. Yeni bölümü gelecek dizi olduğunu gösteriyor, kaç güne geleceklerini de. Benim gibi izlediği dizileri unutup yarım bırakanları dünmüşler sağolsunlar. :slight_smile:

1 Beğeni

Aynen Tv Time kendi alanında baya başarılı.

Kitabı HB 4 kitap kampanyasını tamamlamak için almıştım. Kitapla ilgili tek bildiğim, Lars Kepler’in iki yazarın ortak yazdıkları kitaplarda kullandıkları isimleri olduğuydu.

Buıgün okuyayım diye kitabı kitaplıktan aldım fakat okumadan önce genelde goodreads’a kitabın parçaları var mı diye bakarım, bu kitap Joona Linna serisinin bir parçasıymış. Seride 8 kitap varmış, kitaplardan üçünü Pegasus birini Doğan çevirmiş.

Bakmadım belki her kitap tek başına okunabiliyordur ama keyfim kaçtı, okuyacağımı sanmıyorum. :frowning:

Pegasus’tan basılan kitaplar tek başına okunabiliyordu (diye hatırlıyorum. 2013/2014 epey bir zaman olmuş…)

1 Beğeni

Siz öyle yazınca goodreads yorumlarına baktım. Kitaplar seriden bağımsız tek başına okunabilir demişler. :slight_smile:

1 Beğeni

Yabancı bir booktagramda gördüm. Böyle tasarımlar ister miydiniz :face_with_monocle:

2 Beğeni

Yani çeşitlilik olması iyidir her türlü de bana çok yeni gelin evi titreşimleri verdi hocam bu tasarımlar :frowning:

7 Beğeni

Ben de beğenmedim. Mor değil mavi olsaydı da beğenmezdim. Her kitabın yahut serinin kendi rengi olabilirdi mesela. Ama böyle, sanki hepsi tek bir serinin kitabıymış gibi görünmüş; hoş olmamış. Dünyaya tek bir bakış hiçbir zaman iyi değildir.

Denemek isteyen varsa… Sadece bu yapım için değil genel olarak ücretsiz platform. (31 Aralık 09.00 - 1 Ocak 23.59)

Tolkien’in gizli eseri.

16 Beğeni

Forumda istemediğimiz bir konuyu bloklayabiliyor muyuz görmemek için, bilgisi olan var mı?

Görmek istemediğiniz konunun sonuna gelip sessize alırsanız karşınıza çıkmaz.

Teşekkürler hocam

1 Beğeni