Rıhtım Kamarası

Kapak konusunda genel olarak kötüyüz.

1 Beğeni

Malesef :slight_smile: 2020202020202020220

1 Beğeni

Kadının altındaki şehiri de sanırım 2000 ler başı yeni yeni kullanılmaya başlanan CGI programlarından biriyle yapmışlar sanırım. Şununla hiçbir farkı yok bence :joy:
7190538-mariner bay

1 Beğeni

Hayır Alfa’nın farklı çok güzel kapakları var ama bu yazarda özensiz davranmışlar.
Orijinal kapağa benzetmeye çalışmışlar ama bence benzememiş.

1111
1112

Dün, iş yerinde konusu açılınca Dünyanın Geçmişi serisinden bir kaç örnek verdim. O an tekrar farkına vardım ki Dünyanın Geçmişi serisi şimdiye kadar yazılmış en iyi bilim kurgu serisidir. Daha iyisi henüz yazılmamıştır.

1 Beğeni

2.000 TL’ye kadar bir tablet arıyorum. Önerisi olan var mı? Birde Amazon Fire Hd kullanan var mı?

Rekorlara devam ediyor İş Kültür.

Hatırlamak isteyenler için 2020 yılı

is-bankasi

15 Beğeni

İş Bankası’nı takdir ediyorum ben de. Helal olsun.

5 Beğeni

İş Bankası Kültür Yayınları okur dostu fiyat, kalite konusunda :heart: :hugs: Bu fiyat politikasıyla giderse 2022’de 25 Milyon rahat, o da en az. Malum kitap fiyatları herkesi İş Kültüre itecek :sweat_smile:

Senin paylaşımın, ardından benim bu yorumum reklam olarak algılanabilir :joy:

6 Beğeni

Okur dostu ama ciltli kitap alan düşmanı. :slight_smile:

5 Beğeni

Bu konuda elinde önemli bir koz var; yakalanma… pardon ciltsiz almak :grin: Ciltli kitap konusunda pahalı ama o kalitede başka bir yayınevi bassa fiyat x3 olur. Mağazada incelediğimde kaliteli bir his veriyor.

1 Beğeni

Eskiden karton kapak 16 TL ise ciltli 32 TL oluyordu. 3-5 aydır karton kapak X 4-5 kitap oldu. İki baskı arasında çok ciddi fiyat farkı var.

Opera Anlık Görüntü_2021-12-29_164407_www.iskultur.com.tr

6 Beğeni

Ciltliler zam yemiş, ciltsizlere dokunmamışlar gibi fiyat olmuş. Almadan yaktı :dizzy_face: 4 kat neredeyse.

3 Beğeni

Artık teyzemi yumuş yumuş yapıp onun İş Bankası emeklisi olmasını kullanıp %40 indirimle toplu bir mağazadan alışveriş yapmaya ikna etmek zorundayım sanırım yoksa olmayacak :roll_eyes:

1 Beğeni

GAİN, abone olan, izleyen var mı?

Yıllık abonelik ücreti çok az ama yine de sorayım istedim. İçerikleri nasıl, izlenecek birşeyler oluyor mu?

2 Beğeni

Sadece gülüyorum :grinning_face_with_smiling_eyes::grinning_face_with_smiling_eyes:

3 Beğeni

10 bin adım dizisini izleme fırsatım oldu. 10-12 dk. aralığında eğlenceli bir diziydi. Diğer içeriklerine fırsat bulamadım o yüzden tek dizi üzerinden değerlendirmekle sizi yanıltmak istemem. Fiyat olarak kampanya çok iyi duruyor. Hele de rakiplerinin yüksek fiyatlı olduğunu düşünürsek.

1 Beğeni

Biraz inceledim, abonelik alacağım, fiyat çok uygun.

30-31 Aralık’ta geçerli olacakmış kampanya.

Gain bana ücretsiz olması gereken bir platformuş gibi geliyor. İçeriği bana asla hitap etmiyor ama yıllık 50TL de biraz bedava olmuş gibi.

1 Beğeni

Arkadaşlar, burda bir site ya da uygulama paylaşılmıştı, izlediğimiz dizilerin yeni sezonu geldiğinde bildirim gönderiyormuş. Böyle bir şeydi. İsmi nasıldı onun?

İkinci sorum da ilk soruyla alakasız ama geçenlerde bir düşündüm, maalesef hiç Türkiye Türklerinin masallarını bilmiyorum. Keloğlan duydum ama onun hakkında da fikrim yok denecek kadar az. Derli toplu masal kitabı var mı önerebileceğiniz?