Rıhtım Kamarası

Ben de Arabulucu çıkıyorum. Benzer bir test olan enneagram’da da öyle çıktım. Ne yapsak Adalet Bakanlığı’na mı başvursak, arabuluculara çok maaş veriyorlar mı acaba? :grinning:

4 Beğeni

Evet, evet. Mutlaka kendinizle ilgili gördüğünüz bir şeylerle karşılaşıyor ona göre yorum yapıyorsunuzdur zaten, keyifli kısımlarından biri de o. Bu açıdan eğlenceli ve düşünmeye de iten bir test. Biz de arada arkadaş grubumla belirli periyotlarla nasıl değiştiğimizi görmek için yapıyoruz. :smiley:

3 Beğeni

Tartışmacı ENTP-T böyleydi galiba. :face_with_monocle:

1 Beğeni

Mantıkçı, INTP-T çıktı. Aslında ben pek astrolojiye inanmasam da Oğlak burcu olarak oğlak burcunun nerdeyse bütün özelliklerini taşırım. Oğlaklar da genelde mantıkçı olurlar. Bu teste de mantıkçı çıkınca burçlara olan düşüncem acaba dedirtti.

1 Beğeni

Ben de arabulucu çıkıyorum. Tam olarak Infp-t. Yalnız bu site zaman zaman popüler oluyor sanırım. Sitede konusu vardı.

Ama bunun anketini açan olmadı hiç. O nasıl çıkardı acaba?

2 Beğeni

Mantıkçı INTP-T çıkmışım. 4 yıl önce bu testi yaptığımda yine aynı sonuç çıkmıştı.

1 Beğeni

İlk defa yaptım bu testi ve ben de “Arabulucu” çıktım. Özellikleri okuduğumda da şaşırmadım hiç. Kitapları ve düşünmeyi sevmek bile başlı başına yetiyor gibi :slight_smile: Hayal kurma ve yaratıcılık da öyle :+1:

1 Beğeni

İyi fikir aslında. Üşenmeyen birisi yapsın lütfen. :smile:

2 Beğeni

Birkaç kez çözmüştüm ve sonuç hep INFJ olmuştu benim için. :slightly_smiling_face:

1 Beğeni

Tartışmacı çıktım. Son seneler çok yakın çevremden başka kimseyle tartışmasam da doğruluk payı var.

2 Beğeni

Aradan 4 gün geçmiş ama ben de “Arabulucu” çıktım. Okurken tam da beni yansıtıyor dedim eğlenceli bir testmiş :sweat_smile:

1 Beğeni

2010 senesinden beri açılmamış bir cillop

6 Beğeni

forumun discord sayfasına biri baksa iyi olur virüslü nitro reklamları geziyor :smiley:

2 Beğeni

Forumun dc şeysi (sunucusu? sayfası? kanalı?) mi varmış? :open_mouth:

1 Beğeni

Var var ama baya boş uzayda daha fazla hayat vardır.

2 Beğeni

Herkese selamlar. Ufak bir duyuru paylaşmak istiyorum.

Dün akşam bir Discord sunucusu açtım. Ressamların tabloları ve hikâyeleri, heykeller, diziler ve filmler, müzik, en önemlisi de kitaplar hakkında sohbet edip paylaşımlar yapabileceğimiz bir sunucu olmasını hedefliyorum.

Eğer bu konulardan birine ilginiz varsa ve aramıza katılmak isterseniz aşağıdaki linke tıklamanız yeterli.

1 Beğeni

Şu an sitede gezinirken ikide bir çıkan tam ekran Scream reklamı sizi de gezinti yaparken rahatsız ediyor mu, yoksa bizim işyerinin sayfa ve bağlantı ayarları ile ilgili bir sorun mu?

5 Beğeni

Reklam verenler işi büyütmüşler diye düşünmüştüm…

1 Beğeni

Bu reklam sorunu birkaç sitede daha var. Adsense sanırım çıldırdı.

2 Beğeni

Reklam deyip deyip reklamı reklam yapmayın. Valla şikayet ederim :joy: Şaka bir yana reklamlardan ötürü bazen mobilde kasıyor.

2 Beğeni