Rıhtım Kamarası

4 Beğeni

Penguen Kitabevi Ankara’da da açılmış. Adresi sordum bakalım İnstagram sayfalarına.

1 Beğeni

Kavaklıdere’de eski Vakko binası varmış. Ben henüz yerini bilmiyorum ama orasını restore edip açtılar diye duymuştum. :slight_smile:

2 Beğeni

Google da aratınca Arjantin caddesini gösterdi ama bakalım garantilemek için sordum sosyal medyadan, bilgi gelirse paylaşırım.

2 Beğeni

O bölgede yer isimlerine çok hakim değilim ama dediğim gibi eski Vakko Binasına açılmış. :slight_smile:

2 Beğeni

İdefix siteyi yenilemiş. Kitap sitesi hissiyatı vermedi bana şu anlık.

Ayrıca bir yayınevinin sayfasını açtığınızda yeniden-eskiye sıralama yapılamıyor.(Sırf bu yüzden niyetlenip hiç kullanmadığım siteler olmuştur.) Ayrıca farklı satıcılar için bir pazar yeri halini almış. Şimdilik gözlemlerim bu kadar.

Zaten kod olayları azaldığı için eskiye nazaran daha az kullanıyordum. Bakalım artık.

3 Beğeni

Evet, ben de bir saat önce baktım değişmiş. Eski hâli daha iyiydi.

1 Beğeni

İran Caddesi’nde, @Erdal_01 'ın dediği gibi eski Vakko. Uzaktan gördüm, çok hoş bir yer olmuş. İlk fırsatta uğrayacağım ben de.

3 Beğeni

Merhaba, Köylüleri Niçin Öldürmeliyiz şiiri Şükrü Erbaş’ın Kırmızı Kedi Yayınlarından çıkan hangi kitabında bilen var mı?

1 Beğeni

Guzel yere camışlar…
Penguen tadimlik beleş kitap okumak için iyi bir mekan. Ama kahveler vs bir tık pahalı. Severiz…

1 Beğeni

Bu şiir “Kimliksiz Değişim” kitabında. Kırmızı Kedi baskılarında ise Bütün Şiirler 1 kitabı içerisinde 166. sayfada.

4 Beğeni

burası sanırm eskipaşabahçenin yeri paşabahçe ankamall’da mağaza açınca demek burayı boşalttı onlar da buraya açmış. ay keşke az aşağı tunalı’ya doğru açsalardı. dnr tunalı’nın eski yeri çok yakışırdı. neyse açıldı ya önemli olan o.

1 Beğeni

idefix çok kötü olmuş amazon’a özeniyorlar herhalde pazaryeri noktasında. ama olay sadecebembeyaz yapmak değil sanki. bir de elinde kahve bardağıyla kahve tutan kız koyuyorlar anasayfaya tamam. dnr da bunların ben olsam. birine ağırlık veririm. ikisi de aynı ayarda niye elinde tutarsın ki? kitapyurdu gibi avantajlar koymazsan işin zor.

1 Beğeni

Ne güzel çok yumuşak ve rahatsız etmeyen bir tasarım varken neden materyal ve daha rahatsız edici bir temaya geçilir ki? Hangi şahıs bunu fikir etmiş ve hayata geçirmiş merak ettim.

5 Beğeni

Bence kanaat önderi bir influencer olabilir.

2 Beğeni

Alper hocam teşekkür ederim Kırmızı Kedi bütün şiirleri dışında tek kitap halinde de mi basıyor? Yani bütün şiirleri alsam diğer tek baskılarla içerik aynı mı?

1 Beğeni

Bütün Şiirleri 3 kitap olarak bastılar ama sonrasında daha yeni şiirler ile yanlış anımsamıyorsam 2 kitap daha bastılar.

En son basılan kitabı kitaplıkta bulamadım galiba son çıkanı ben de almadım.

2 Beğeni

teşekkür ederim 20 karakter

2 Beğeni

Dragonlance serisinin, ikizler serisinden sonraki kitaplarını nereden bulabilirim? Hiçbir yerde yoklar. 2.el almak zorunda kalmak istemiyorum :confused:

2 Beğeni

İthaki basmadığı için tek alternatifiniz korsan olarak epub. İkinci Nesil ve Yaz Alevi Ejderhaları için yardımcı olabilirim.

1 Beğeni