Rıhtım Kamarası

İlk satışımı Zebramo üzerinden yaptım. Sitenin sistemini sevdim ama kullanıcılar arasında çok fazla ölücü var. Ayrıca Ptt ile senkronize bir sistem kurmuşlar, ben kargo takip numarasını girmeden site kendisi ilanımı kargolanacaklar kısmından onay bekleyenler kısmına koymuş. Satış onaylandıktan sonra bakalım site parayı ne kadar sürede hesaba yatırıyor.

Onaylanınca hemen. Onaylanmazsa üç iş günü bekliyorsun ve Zebramo’ya yazıyorsun. Onlar hesabına aktarıyor.

1 Beğeni

O da iyiymiş. (20 karakter)

1 Beğeni

@mit beyin kent radyosu ile söyleşisi.

Önemli detaylar: (AMA 2015 İÇİN)
2312 çeviriye gidiyor
Centilmen piç serisi redaksiyondan geçiyor

(Az önce aydınlandım bu kesin eski bi kayıt. AMAN ALLAHIM! kocaman yazıyor orada tarih diye. Bunu kendime Shame! olsun diye bırakıyorum. Sonuçta güzel muhabbet dönmüş. :rofl: Sesin hala böyle mi acaba diye düşündüm durdum)

6 Beğeni

Son bir haftadır rıhtımda olanları takip etmeye çalışıyorum.
BeneficialEquatorialAfricangroundhornbill-size_restricted

9 Beğeni

Zebremo linkini atar mısın ?

Jeff bana benziyor. :joy:

1 Beğeni
  1. Baskı yapıldıktan sonra elindeki parlayan sözleri makul fiyata satmak isteyen varsa almak istiyorum.

Şu an mobilde olduğum için atamam. Profilime tıklarsan sağda açtığım tek konu gözüküyor, linkde konuda mevcut.

Üstad tarih kitapları da var mı antik dünyayı anlatan

Ne çabuk keşfettiniz videoyu yahu? Daha az önce yüklemiştim :sweat_smile:

2015 söyleşisi :slight_smile: Açıklamalar kısmında yazıyor. Sağda solda dağınık duruyordu söyleşilerim falan. Kanalımda toplayayım dedim. @Firtinakiran’dan izin koparabilirsem onun röportajını da koyacağım bir ara. İnşallah. Umarım. Sanırım :slight_smile:

Sesimin hala böyle olup olmadığını öğrenmek isteyenler için saniyesi 10 lira yazan numaram: 0 900…

6 Beğeni

O değil de ben hâlâ bir şeyi yadırgıyorum. :rofl: Fatal Error verip duruyorum ama @Firtinakiran ile olan Kahramanın Yol Türküsü’nü de yeni dinlemiş biri olarak gerçekten çok alt perdeden konuşuyorsun. :smiley: İki kulaklığı da takıp sesi fulledim ama yine de yoldan geçen araba seni bastırıyor. :smiley: Bir şey daha vardı diyeceğim ama haliyle unuttum. Halbuki mesajın başındayken aklımdaydı. Hay Allah…

Bari onu unuttum başka bir pas atayım. @Firtinakiran

Düzlüğe çıkınca yayınlar kaldığı yerden devam edecek. Ama önce önümü görebilmem gerek <3

:hugs::roll_eyes:

Not:

25 Mayıs 2017, 15:25:24 »

3 Beğeni

Maalesef öyle bir huyum var. Gerçek hayatta da çok alçak sesle konuşurum. Her yayın öncesi yüksek sesle konuşacağım diye kendi kendime tembih etsem de henüz başarabilmişliğim yok :roll_eyes:

Pasını göğsümde yumuşatıp Hazal’a ortalıyorum. Önünü görebildiğinden feci şüpheliyim ama olsun :smile:

3 Beğeni

Okumalarımı artık tarih ve klasik ağırlıklı olarak yaptığım için o kitaplarımı satmıyorum. Tarih kitabım fazla yok zaten.

Az önce patlayan şeker bulup aldım markette. Harika! :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::star_struck::partying_face::partying_face::cupid::blue_heart:

6 Beğeni

Bu gif hangi diziden?? Bilinen bir diziyse bile ben bilmiyorum cidden :sweat_smile:

Community… Canım Abed. :cupid::heart_eyes:

3 Beğeni

Teşekkürler :laughing: Bakacak dizi arıyordum iyi denk geldi gerçi konusuna bakmadım ama umarım sadece komedi değildir.

1 Beğeni

Tavsiye ederim. İlk sezonu devirirsen yürür gider. En sevdiğim dizilerden birisidir.

2 Beğeni

Homo erectus bile modern insana oranla çok daha az çalışmakta ve modern standartlara göre yeterli bir beslenme düzenine sahipmiş. Bugün geri bıraktırılmış ülkelerde insanlar günlük 12-14 saatlik çalışma karşılığında bile yeterli beslenme düzenine sahip değiller.

9 Beğeni