Rıhtım Kamarası

Çalışma odasına masamın arkasındaki duvara dünya haritası yaptırmak istiyorum ama ev kiralık olduğu için duvar kağıdı şeklinde yaptıramam ne yazık ki. Anca şayet bir gün kendi evim olursa… Büyük boy kanvas tablo yaptırsam nasıl durur sizce, kanvas tablolar güzel duruyor mu? Ya da başka alternatif ne olabilir?

1 Beğeni

Tablo gibi şeyler söz konusu olunca üç kere Beterböc… ay, şey… @Agape diyoruz :slight_smile:

4 Beğeni

Ailenizin kanvasçısı geldi hanım… Ev, oda, iş yeri duvarına kanvas yapılır. (5 dakikada yapılır demek isterdim ama o kulvarı overlokçular kaptı maalesef. :rofl:)

Baskı yaptırman uygun olur. El yapımı yaptıracaksan ciddi fiyatlara çıkar. :slight_smile: Baskı da gayet güzel durur. Ozalit baskı yapan yerler var. Oralarda istediğin ölçüde kanvasa baskı yaptırabilirsin. Yok daha da ucuz olsun dersen yine aynı yerlerden kaliteli kağıda baskı yaptırıp çerçeveletebilirsin. Benim önerim kalın şase kanvas baskıdır. Daha zengin durur. :slight_smile:

@mit Beterböcek iyimiş. :rofl: Bunun bir bedeli olur. :smirk:(Next week.:buyucu:)

4 Beğeni

İş yerine gelip masama geçtim. Birde baktım çantamdan 3 tanekitap fırladı. Biraz işi abartmışım galiba:sweat_smile:

3 Beğeni

Bu konuda sizi özel mesaj ile rahatsız edebilirmiyim? :blush:

1 Beğeni

Sormanıza bile gerek yok. :blush: Her zaman, istediğiniz konuda, her dakika mesaj atabilirsiniz. :vulcan_salute:

1 Beğeni

Ben açıktan alenen rahatsız edeceğim :grin:, profil ayarlarım menüsünde Başlık seçeneği görüyorum. Seçiyorum seçiyorum kaydetmiyor (hiçbiri) olarak sıfırlıyor kendisini.

Neyi seçmek istiyorsunuz? Ben ayarlamasını yapayım. O kısımda bir problem var.

Tayfa olabilir diye düşünerek yaptım. Değilse hallederim yine.

1 Beğeni

Şu karşılama mesajını görünce aklıma bir yere üye olunca sistem tarafından gönderilen otomatik mesajlar geldi. Çok az olmakla birlikte bazıları buna benziyor. Yoksa forum yazılımının içine mi karıştı bizim sempatik cadı moderatörümüz @Agape? :joy: :joy: :joy: :joy:

Eski alışkanlıklar canım ya. :joy::sweat_smile: Yarı resmi, yarı değil. Aslında arkadaşımızın mesajında yazım konusunda sorunlar vardı. Düzeltme yaparak bir karşılama mesajı yazmak istedim bu sebepten. :slight_smile:

1 Beğeni

Bu kitapları okuyan, bilen, öneren, önermeyen var mı? Birkaç zamandır dikkatimi çekiyorlar…

@alper @Ufuk @Buyici @Strenergy @fortknoxt :hugs:

Ne kadar sevimliyim. :rofl:

Yalnız şaka maka insanın sizin gibi arkadaşları olmalı. Sırtımız yerden bile kazınmaz vesselam. :rofl: Cep delik, cepken delik yaşar gideriz. :crazy_face:

8 Beğeni

Öncelikle ‘‘iltifatların’’ için şahsım adına teşekkür ederim :smile:

Okumadım, bilgim yok. Ancak alacaksan daha uyguna satılıyorlar.

4 Beğeni

Dilek hakkın 4998 kaldı hatırlatayım dedim @Agape :rofl::rofl:

Yalnız forumdaki arkadaşlardan iyi dayak yiyeceğiz gibi. Zaten para yok birde yeni kitapları atıp duruyorsunuz diye. :joy::joy::joy:

4 Beğeni

Ben şimdi baktım ve İdefix’te her geçen saniye sepetimde azalmalar yaşanıyor. :smiley: 22 kitapla başlayıp şu an 15 kitaba kadar gerilemiş durumdayım fakat acelem yok. Sahaflara gideceğim öncelikle yarın eğer kargom erken gelirse. Gelmezse Cumartesi uğramayı düşünüyorum. Orada alacaklarımdan bulduklarımı eledikten sonda gelip buradan kalanları toplayacağım. :smiley: Nasılsa indirim iki gün daha sürüyormuş. Aceleye mahal yok.

Yazar da dikkatimi çekti ama bir anda hepsini alabilmem için beş liraya satılması lazım. :rofl: Hani dedim okuduysanız biraz daha düşünecektim.

@fortknoxt Telaşa gerek yok. Nasılsa son dilek hakkımda bir beş bin daha dileyeceğim. Sınırsız da dileyebilirdim ama tüm umutları tüketmek istemiyorum. :smiley:

5 Beğeni

Senin aslında dilek hakkına bile ihtiyacın yok. Thanos gibi parmak şıklatman yeterli bence. :rofl::rofl::rofl:

Şaka bir yana düşüncelerin için teşekkürler

3 Beğeni

Ben de okumadım, yordam ara ara yüzde 40 indirim görüyor, her ay kendi sitesinde 3-5 kitabı yüzde 50 oluyor.

2 Beğeni

Ama böylesi daha keyifli. :sweat_smile:

Ben seviyorum hepinizi. Beni sevmeyenleri de seviyorum ama yaramazlık yapanları kurbağaya çeviririm yine de. Prensip meselesi. İş başka arkadaşlık başka sonuçta.:buyucu: :smirk:

Not: (Ben kendimi bile banlamış insanım zamanında. Hak ettiğimi düşünüyorum.)

@alper Aklımda dursun madem. Siz de bilmiyorsanız biri kurban olmalı. :smiley:

3 Beğeni

Kurban @Ufuk olsun. Kitapları alsın, okusun, foruma yazsın, begenirse biz de alırız.

3 Beğeni

KY’da iç sayfalardan baktım konulara da hiç ilgimi çekmedi :slight_smile:

3 Beğeni

Düşüncelerin için teşekkürler Agape. Benimde ilgilimi çeken kitaplar arasında daha önce atmışım fav a. Ancak okuma fırsatı bulamadım daha. :slight_smile:

1 Beğeni