Rıhtım Kamarası

Demek ki sana daha ne tür büyü göndereceğine karar vermedi. Bu arada kargalar toplanmaya başladı. Bana Hitchcock büyüsü yapmış.

karga

2 Beğeni

Seninle bizzat ilgileneceğim yola çıktım.

http://cdn.wallpaperhi.com/1920x1080/20181217/5c1707efbefc1.jpg

@alper Sana bir numaralı adamımı yolladım. Yakında seni de dönüştürüp safıma katacağım.

@erdo Seni unuttum sanma. Sana da bu geliyor:

7 Beğeni

Anaaaaa @Agape avatarını değiştirmiş. Neler gördü bu gözler heyy gidiii…

2 Beğeni

charles darwin türlerin kökeni en iyi baskı hangi yayınevinin ya alfanın mı acaba

Aha! Koşun, bıçak çekti! (Mevzuya ancak böyle dahil olabildim😅)

3 Beğeni

Delirttiler beni azizim. :smirk::smiling_imp:

3 Beğeni

Bi’ şey olmaz, geçer geçer :sweat_smile:

Gözüm döndü bir kez… :crazy_face:

2 Beğeni

Abovv :scream: Kaçılın, kaçılın! Çarpar, çarpar!

1 Beğeni

Beni bana raporluyorlar, üstelik arkalarını topluyorum. :face_with_raised_eyebrow: Sen olsan senin de gözün dönerdi. Profil resmimi geçici olarak değiştirerek ban sezonunu açıyorum. :smirk: Parti başlasın. Ilk olarak @Buyici banlayacağım. :buyucu:

4 Beğeni

Alfa’yı bilmiyorum, ben Evrensel’den okudum ve şiddetle tavsiye ederim. Öner Ünalan çok başarılı ve konuya hakim bir çevirmen. “Darwin Ne Yaptı?” adında güzel bir kitabı da var.

2 Beğeni

Bir Vulcanlıyı kızdırmak mı? Hah! O gözler böyle dönerdi:

source

4 Beğeni

ekşi sözlükte birkaç düşük cümle varmış dediler evrenselden yayınlananda ama bulamadım ayrıca stokta nedense.

Kabak benim başıma patladı iyi mi ?

3 Beğeni

Biz üçümüz masumuz @Erdal_01 üçümüze eş zamanlı mesaj atmış raporlayın diye :smile:

İllüstrasyonlar hangi kitapla ilgili merak ettim.

Bu arada bence de @Buyici’yu banla. Konuyla ilgisiz konuşuyor :joy:

@alper kargaları paylaşmasan iyiydi yol yöntem öğretiyorsun :joy:

3 Beğeni

Seni banlayacağım çünkü sen de onlar gibi olma diye ileride. Nasihat ve umut etmektense müsibet daha etkili olur diye düşündüm.

Birilerini de tayfalıktan alıp kürekçi yapayım diyorum. O birileri ki bir şey yazmış olsalar bile görmüyorum galiba ben. :face_with_raised_eyebrow:

4 Beğeni

Evrensel 3 sene önce kapandı, Kor yayınları ve Ginko bilim kitap olarak iki marka olarak geri döndüler. Türlerin Kökeni Ginko’dan yayınlandı.

Önokuma

Bu ok zehirli işte, atma bu oku @Agape

3 Beğeni

Zehir en sevdiğim icat. Çok faydalı olduğunu düşünüyorum. :buyucu: Mesela bakınız. Ne de güzel oldu. :smirk::face_with_raised_eyebrow:

3 Beğeni

Ben :astonished: mesaj :thinking: rapor :expressionless:

Külliyen yalan :face_with_hand_over_mouth:

2 Beğeni