Rıhtım Kamarası

ishal

2 Beğeni

O zaman sadece kitap kampanyası takip etmeyeceğiz :face_with_hand_over_mouth::face_with_hand_over_mouth:

3 Beğeni

Ahahaha, niye @alper ve @Ufuk 'un da isimlerinin yanında otopsi raporu yok :smiley:

3 Beğeni

Onlar için başka planlarım var. Onu da dün fark ettim. :smirk:

2 Beğeni

@alper Ben böyle satış görmedim :smile:

3 Beğeni

Büyü yapmayı çok seviyorum ama @alper için özel bir şeyler düşünüyorum. :buyucu::face_with_raised_eyebrow:

4 Beğeni

Beni kim öpecek şimdi @alper mi? :joy:

4 Beğeni

Onu kendi aranızda halledersiniz diye düşünüyorum. Kimin öpeceğini sırayla deneyerek bulun. :rofl:

3 Beğeni

@alper Gollum’a dönüşmeden halledelim :joy:

2 Beğeni

Yüzükle beraber Mordor’a gömülsün diyorsun yani :smiley:

3 Beğeni

Tabii bir şeyi söylemeyi unutmuşum; öpen kişinin akıbeti hakkında açıklamaları saklı tutuyorum.

2 Beğeni

Hemen araya gireyim. Yazacak yer bulamadım başka.

1- Zebramo aktivasyon maili’mi göndermedi, ne yapabilirim. Aktivasyon olmadan ilan altına yorum atamıyorum.
2- Zebramoda kullanıcılarla özel mesajlaşmak mümkün değil midir.? Öyle bir seçenek bulamadım çünkü.

İletişim kısmından vırakla :joy: hallederler.

1 Beğeni

Aktivasyon kodunu tekrar isteyebilirsin. Kullanıcılarla özel mesajlaşmak yok. Çok anlamsız ama yok. Hatta yorumlarda başka site, özel bilgi vs. verirseniz de hesabı kapatıyorlar. :smiley: Böyle de bir garip.

@alper Sanırım kalp krizi geçirdi. Uzun bir süre göremeyebiliriz. :smiley:

Zebramoda iletişim kısmından yaz onlara, 1 2 güne hallediyorlar. Banada oldu düzelttiler.

Çok hafif olmuş onun cezası :joy:

2 Beğeni

@erdo Şimdi içime sindi. :smirk::buyucu:

2 Beğeni

@Buyici @Agape @Ufuk yazdım sitenin iletişim kısmına bakalım bekliyoruz :roll_eyes:
Yalnız özel mesajlaşma olmaması çok kötü. göksel adında bir kullanıcı var, koca bir kütüphaneyi elden çıkartıyor. Varsa tanıyan eden çok sevinirim :slight_smile:

Bence alışveriş etmesi yasaklandı olsa yerinde olurdu :smiley: :smiley: @Agape

1 Beğeni

Özelden link atsana bakalım neler var.