Rıhtım Spor Günlükleri

Sevgili Rıhtımseverlerin buluştuğu yeni bir konu daha.

Günlük sporunu yapan, antrenmanını yapan ya da spora başlamak isteyen arkadaşlarımızın günlüklerini paylaşım birbirini motive edeceği bir başlık olması dileğiyle.

Hedefim yıl sonuna kadar her gün idman yapmak. Bisiklette 35 km/s ortalamaya ulaşmak, dolayısıyla daha iyi bir bisiklet almam gerek. Koşuda ise 10km ortalama yapmak ve bir de maraton koşmak istiyorum. Bu benim bugünkü idmanım:

2 Beğeni

Ben de kullanıyorum fakat şimdi paylaşmak istemiyorum.

Şimdilik evde kalalım, bu günler geçince bakarız :slight_smile: Sizden de bunu rica ediyorum.

2 Beğeni

Dürtmeyin kardeşim… Daha 1 sene oldu satali bisikleti. 1000 pişmanım. Bisiklet var iken oturduğum yer çok aşırı tepelik biryerdi. Fakat şimdi tam yeni kentleşen bir köy yerinde oturuyorum, hafif eğimli yolları var. Tam bisikletçi bölgesi. Üstelik çok fazla parkur var. Ayrıca freestyle takilabileceğin tepe köyler var. Amma işte bendeki köpek korkusu hep bastırıyor bu hevesimi. Su günleri atlatalım hele 2.el bişi almayı düşünüyorum.

2 Beğeni

Ben satayım sana benim Kronu ben de bir üst e geçerim :smiley:

1 Beğeni

Ben de bugünkü yürüyüş istatistiklerimi atayım o zaman. Salon kapalı olunca yürüyüşle yetiniyoruz.
Not: Tenha yerde yürünmüş olup herhangi bir temas olmamıştır. :mask:

1 Beğeni

İşte bir bisiklet hastalığı. :smiley: Du bakalım hele. İstanbulda mi bisiklet ? Makul mu ücreti ? Kadrosu nedir?

1 Beğeni

Yoo burda Maraş’ta :slight_smile:

Tx 150 ya dandinik

2 Beğeni

Kadro büyük değil gibi. Düşünebilirim… :thinking:Ama o kadar yol nasıl gelecek bu meret?

18" diye hatırlıyorum.

1 Beğeni

https://www.instagram.com/p/B-uT_cXBwud/?igshid=1tatpwj0r6goo

Bir yerli markasının roller ürettiğini öğrendim bugün ve bu benim için mükemmel bir şey. Bu sayede evde kalacağım umarım. Maalesef trainer ve rollerlar bir aydır stoklarda tükenmiş durumda. Bunu alırsam evde antrenmanlarımı çok rahat bir şekilde gerçekleştirebilirim ve kargo dahil sadece 800 TL.

Güzelmiş. Olabilir :slight_smile:

Bugün 2 kere çıktım.

1 Beğeni

2 Beğeni

Kondisyonum 1 aylık aradan sonra dibi görmüş. Cidden istikrar şart. Neyse toparlıyoruz.

1 Beğeni

“Elev gain” ibaresi yokuş çıkmakla mı alakalı? Merak ediyorum da.

Evet, elevation gain’in kısaltması. Yükselti kazancı demek, koşuda da olur.

Anladım, doğru tahmin etmişim. Bilgilendirme için teşekkürler.

2 Beğeni

1 Beğeni

Helal olsun. Bu enerjiyi nereden buluyorsun böyle?

1 Beğeni

Strava’ya uzantı yazmış, gittiği mesafeyi 10 ile çarpıp öyle gösteriyor :slight_smile: