Rıhtım'ın Evcil Hayvanları

Yeşil ve turuncu bir kuşa “indigo” ismini verdiğimde herkes beni deli diye çağırdı ama sağ olsun İndigo’m kuyruğundan mavi tüyler çıkartarak beni haklı çıkardı. Ben de bayılıyorum kendisinin tüylerine :heart_eyes:

Bensiz çok az fotoğrafı vardı, atmışken beraber atayım artık dedim. Ama yok, saçlar orta okuldan beri beyaz :smile:

2 Beğeni

Bugün hanıma sultan papağanı mı alsak dedim, ya bir dur allasen daha kendimize bakamıyoruz dedi. Haklı bir isyandı. Papağan başka bahara kaldı. :slight_smile:

3 Beğeni

Kafasının tam üstünü öpebilir misiniz benim için?

1 Beğeni

Kedilerinin akıl sağlığı için sultan papağanı alma bence. :smiley:

2 Beğeni

Gardaşım ikinizde güzel çıkmışsınız. :blush:

1 Beğeni

Size mutluluğun resmini çizemem ama gösterebilirim. Bu yakışıklı beyefendi bir anda arabanın altından fırladı. Hemen mama ve suyunu koydum ve bolca okşadım. Yanından ayrılırken kılını kıpırdatmadı, sadece bana baktı. Bu beni biraz kırdı ama olsun. :smiling_face_with_tear:

17 Beğeni

Telefonla konuşmaya çıkıyorum sürekli ayağıma atlıyorlar. 1 saniye durmaz zıpırlar :heart:

resim

13 Beğeni

21 Beğeni

Bahçede beslediğim kedi doğum yaptı şu an 1 haftalıklar. Diğerlerini çirkin oldukları için çekmedim. :smirk:

20 Beğeni

17 Beğeni

Merhaba rıhtım ailesi anne oldum :')))) Zukoyla tanıştırayım sizi. Huylarını öğrenmeye başlayacağım ve ona çok mutlu ve huzurlu bir hayat sunmaya çalışacağım. Biraz sonra da ağlayacağım galiba. :joy::joy:

36 Beğeni

Evin içinde de arayıp kovalayabileceği bir Aang lazım sanki.

3 Beğeni

Ömrü tüyü kadar bol olsun. :heart_eyes_cat:

5 Beğeni

Biraz büyüyünce ona bir aang bulacağıma inanıyorum. :joy::joy: @Artorias Aminnnn. :grinning:

2 Beğeni

Carlos

Sakız ile Ciklet

21 Beğeni

Sevgili kedim Marcello​:cat::blush:

22 Beğeni

Yoldaş Marcello :sweat_smile:

17 Beğeni

Aşırı karizmatik. Bilmiş bir tipi var. Kitapları yalayıp yutmuş. Olduğu yerden havasını atıyor. :joy::cookie:

2 Beğeni

Ne zaman yatarak kitap okumaya başlasam gelip beni ısırır. :joy: Kalk otur, saygını bozma der gibi. Kitapların efendisi :joy:

1 Beğeni

Yeni balıklarım Macide ve Ömer. Neden aldığımı bilmiyorum. :tropical_fish:

12 Beğeni