Rock Paylaşımları 🤘🏼

Nefistir.

3 Beğeni

Hadi başlığı hortlatayım

Bence pink floyd’un en iyi şarkısı. Nasıl burada kimse paylaşmamış bilmiyorum

Neden bilmiyorum çok az bilinen bir şarkı

Rainbow çok severim. Bunun sebebi ise Dio. Bu şarkı ise o kadar tutmuş ki müslün gürses bile coverladı.

5 Beğeni
1 Beğeni
3 Beğeni

Biraz kabak tadı verdi ama asmadan duramıyorum. :tr:.

4 Beğeni
4 Beğeni

Kerem anadolu rock icin benim de bir kanalim var. Zevk icin kapak resmi yapip sevdigim parcalari koyuyorum. Ersen bilen pek kisi cikmaz seviyorsan bir bak derim hocam…Genelde fazla bilinmeyen parcalari paylasiyorum.

https://www.youtube.com/channel/UCZxf3orZHYqiOU-FoLADTnA

3 Beğeni

‘Be something you love and understand’ :heart:

2 Beğeni

Buralar hep dutluk olmuş

2 Beğeni

GUNS N’ ROSES - I.R.S

Albüm versyonu sözsüz olan bu şarkı konserlerde sözlü olarak çalınır. Bence Rainbow’un değeri bilinmemiş bir şarkısıdır.

Sadece sözlü kısmı içeren kısım:

Ne Deep Purple ne de Led Zeppelin bence Rock müziğin en iyi grubu Rainbowdur

3 Beğeni
1 Beğeni

Bence değeri gereksiz fazla bilinmiş bir Rainbow şarkısıdır. Keşke o konserlerde bunun yerine Stargazer çalsalardı. Bana kalırsa çıktığı dönemde değeri bilinse de sonradan unutulan Sixteenth Century Greensleeves en değeri bilinmemiş şarkıdır.

1 Beğeni

Still’m Sad şarkısının bu kadar çok çalındığını bilmiyordum. İlk kez sizden duydum vallaha. Bende ne güzel kıyıda köşede kalmış bir Rainbow şarkısı buldum diyordum :joy:

Stargazer ise başka bir konu kelimenin tek anlamıyla bir şaheser. Sixteenth Century Greensleeves pek aklımda kalmamış zihnimi canlandırmak için şimdi dinlemeye gidiyorum. İnsan arada sırada albüm dinlerken iyi şarkıları kaçırabiliyor.

1 Beğeni