Rüyalarınız

Zamanında ben de her gün tasolarla ilgili rüyalar görürdüm. O zamanlar taso almamıştım. En son dayanamayıp 100 tane aldım ve taso bulduğum rüyalarım sona erdi. :smiley: :smiley:

5 Beğeni

Ne yapayım ben de 100 kitap mi alsam. Böyle rüyalarım çok :grin::grin: Ama güzel çözüm olmuş.

2 Beğeni

Rüya görmeyen, nadiren görse de hatırlamayan sadece ben miyim?

2 Beğeni

Dış dünyayla etkileşimim minimuma indiğinden, gece yatmadan önce ne izlersem onu rüyamda görmeye başladım. İki haftadan fazladır böyle. Bilinçaltım gösterecek başka bir şey bulamıyor resmen. Dün mesela Hereditary izlediğim için çok çılgın şeyler gördüm. Şimdi de tırt sayılabilecek bir korku filmi izledim. Bu yüzden gidip yatmaya biraz tırsıyorum. :smile:

3 Beğeni

Ben de varım. :neutral_face:

1 Beğeni

O çok istediğiniz kitapları almanız çözüm bence. :smiley: :smiley:

2 Beğeni

Evet ben de çocukken gördüm bu rüyayı katılıyorum o dönemle her şeyi sorguluyorsun.

2 Beğeni

1-2 haftadır bilinçaltım bana rüyalarımda ısrarla artık konuşmadığım, eski en yakın arkadaşımı gösteriyor. Hep de evire çevire sevmediğim ya da o zamanlar kötü olduğunu fark etmediğim ne özelliği varsa onları gösterme çabasında. Ya kardeş o hayatına devam ediyor, ben ediyorum, ne zorun kaldı da hala hatırlatıp duruyorsun, başka derdin mi kalmadı.
Rüyalarıma isyan ediyorum buradan.

3 Beğeni

Yeni değil 1 sene önce. :slight_smile::slight_smile:

Ben okula gidiyordum arkadaşlarımla ve birden onlar yolun karşı tarafı’na kaçıyorlar.Ben karşı tarafa geçerken bana kamyon çarpıyor ve o acı ile nasıl uyandığımı iyi hatırlıyorum.Gerçek değildi ama uyandığımda her tarafım ağrıyordu.Gerçekten çok korkunçtu.Rüya bile olsa Allah hiç kimseye yaşatmasın.Amin. :frowning::frowning::frowning:

4 Beğeni

Geçmiş olsun bazen kötü rüyalar sonrası bir gün boyunca kendimi kötü hissettiğim oluyor. Tam aynısı değil tabi o da sıkıntı. Uyumak iyi geliyor öğlen uykusu yaparsam yırtıyorum. Nadir başıma geliyor Allah’tan. Bir keresinde de karabasan denilen uyku felcinde uyanmıştım. Beden uykuda rüyada hareket etmesin diye hareketsiz kalıyor. Gözümü açıp tavana baktım ve kımıldayamadım. O sırada ne olduğunu anlamadığımdan korkmuştum, felç mi geçiriyorum diye. Ama bunlar bir kaç saniye içinde oldu ve geçti. Fakat ömrümden ömür gitmiş gibi oldu. :slight_smile:

2 Beğeni

Size de geçmiş olsun ozaman.Allah bir daha yaşatmasın.Amin. :slightly_smiling_face:

1 Beğeni

Rüyamda uzaylılar dünyayı ele geçiriyordu. Sabah saatlerinde birden hava kararıyor, bende dışarı çıkıp gök yüzüne bakıyorum. Gökyüzünün yerine metalik bir yapı görüyorum. O kadar büyük ki gök yüzü gözükmüyor ve sanki akşam saatleri gibi her yer karanlık içine gömülmüş vaziyette. En ufak detayına kadar hatırlıyorum, insanların kaçışını ve gökten gelen sesleri. Tam bir kaos ortamıydı. Yollar tıkandığı için insanlar birbirini çiğniyorlardı.

Okurken size kısacık gelebilir ama bana epey uzun geldi. Uyandığımda odanın diğer ucunda bir varlık vardı. Zaten korku ile uyanıp birde bunu görünce paniğe kapılıp kafamı yatağın başına vuruyorum. Bu sefer gerçekten uyanıyorum.

Nasıl rüya ama, uzun zamandır böyle rüyalar görmüyordum. Hayatıma renk kattı.

Not: Her türlü uzaylılara inanıyorum. :alien:

5 Beğeni

Sürekli gördüğüm bir rüya var. Sürekli dediğim uzun yıllardır görüyorum bu rüyayı belirsiz aralıklarla. Rüyanın konusu sabit. Bir şekilde hayatta kalma mücadelesi veriyorum ve elimdeki silah her ne ise mermisi yok.

Bir seferinde uzaylı yaratıklar saldırıyordu mesela, tam ateş edicem ama mermi yok. Bir diğerinde ise insanlar saldırıyor ve yine mermim yok. Hiç birinde vurulmuyorum ama çok can sıkıcı oluyor ateş edememek.

3 Beğeni

Rüyaception mı bu :smiley:

3 Beğeni

İyi ki fazla uzun sürmedi, masaya fırıldak atmayı düşünüyordum. :crazy_face:

7 Beğeni

Ya hiç düşmezse…:)) Uzaylılara inandığın için belki hoşuna giderdi bu durum.

2 Beğeni

Tek bir rüyada 4-5 kez uyandığımı hatırlıyorum. Acayip kısmı, her seferinde uyku felci geçirdim ve kalkıp yanımdaki kişiden su istedim. Son seferinde bu ne abi diyip su almaya kendim gittim. Duvarlarda dev örümcekler ve uçan yaratıklar görmeye başladığımda neyseki gerçekten uyandım. :smile: Rüya içinde bu kadar rüya görmek harika bir şey aslında ama her seferinde uyku felci geçirmek çok yıpratıcıydı.

Bir de ateşimin çıktığı bir gece gördüğüm kabus var ki çığlıklar atarak uyanmıştım :joy: aklıma getirmek bile istemem.

4 Beğeni

Hiç düşmemesi sorun değil, eğer yanımda Fela, Felurian, Elayne filan varsa düşmeyi versin. Nede olsa rüya. :drooling_face: :smiling_imp:

3 Beğeni

images (53)

2 Beğeni

Tesadüfe bak ki benim bugün buraya yazdığım rüya da başka bir rüyanın içinde gördüğüm rüyaydı :joy::joy: Tıpkı bu cümlem gibi kulağa karışık geleceği için değinmemiştim yazımda. Tabii bende uzaylılar falan yoktu, kız kavgası vardı. Lucid dream denen olayın çok başıma gelmesinin yanı sıra rüyaception da çok yaşıyorum :joy: Rüyanın içinde rüya görüp uyandıktan sonra gerçeklik algımı yitiriyorum ve inanılmaz bitkin hissediyorum bu yüzden hiç hoşlandığım bir olay değildir kendisi…

3 Beğeni