Rüyalarınız

Burada çok daha iyi sanki. :smiling_face_with_three_hearts:

Fela

Felurian’ı ekleyemiyorum. Forum henüz ona hazır değil. :rofl:

3 Beğeni

Rüyamda Rothfuss’u sakalından tutup esir almıştım. Mürver asa ile düşünseline 3. kitapla ilgili fikirlerini atıyordum. Reta Skeeter’ın büyülü kalemi de onları hikayeleştiriyordu.
(Şaka yapıyorum, bunları rüyamda görmedim.)
(Sadece şuan kitaplıkta iki seri yanyana duruyor ve aklıma böyle eğlenceli fikirler getirdi. Yapabilseydim kesin çok güzel olurdu.)

1 Beğeni

Tam bence ekle en kötü blur koyarsın diyecektim ki rıhtımın meme arşivi başlığı aklıma geldi.

1 Beğeni

Tesadüf mü acaba? :thinking: Konuştuğum bir kaç kişide bu tarz rüyalar görmüş. Toplum olarak içinde bulunduğumuz durumunda bir etkisi olabilir. Kanlı canlı distopya yaşıyoruz. :smiley:

@MustafaYildiz Meme demeyelim, rahatsız oluyorlar.

3 Beğeni

Aslında başka bir fotoğrafını paylaşacaktım, ama Felurian’a ait düzgün bir fotoğraf bulamadım.Bu da çok düzgün değil ama bence idare eder. :sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile:

1 Beğeni

Ben de rüyamda buna benzer bir şey görmüştüm.Ama robot falan yoktu.Benim rüyamda daha doğrusu kabusumda kıyamet günü oluyordu.Güneş ile ay birleşmiş ve bir-birine girmişti.Ben de buradaydım ve hesap günü gelmişti rüyamda.Çok gerçekçiydi.Şimdi de böyle rüyalar görüyorum bazen. :worried::worried::worried:

3 Beğeni

Şu an bulunduğumuz durum sebebiyle bilinçaltımız kendini dünyanın sonunun geldiğine inandırmış sanırım

1 Beğeni

Evet ama kıyamet gününden korktuğumdan dolayı da sık-sık görmüş olabilirim aslında.Hem ben herşeyi kafama takan bir insanım.Benim yanımda kıyamet günü,kazalar,dünyanın sonu ve başka kötü sohbetler yapıldığında, hepsini kendim yaşamışım gibi hissediyorum.Yani bu yüzden de öyle rüyalar görmüş olabilirim.

1 Beğeni

Evet genelde korktuklarımız gün yüzüne çıkıyo rüyalarda ama o şeyi rüyamda görünce rahatlıyorum garip bi şekilde korkum hafifliyor. Sanki gerçekte yaşamışım da bitmiş gibi oluyo.

1 Beğeni

Teşekkürler (20 krktr)

1 Beğeni

İthaki Yayınlarının, başladığı kitap serilerini sürekli yarım bırakıp başka kitaplara geçmenin derdi bilinçaltıma nasıl kazındıysa, rüyamda forumda yine bu konu üzerinden şakalaşıyorduk. Kahkaha sesleri vardı. Zaten o ses efektlerine uyandım (ciddiyim).

1 Beğeni

Bu konuyu okuya okuya ben de rüya gördüm. :joy: Rüyamda staja gecikmiştim. Panoda yazan yere bakıyorum Pazartesi bana staj yazmışlar ben gitmemişim. Eyvah diyorum kaçırdım, çizelge değişmiş kimse de haber vermedi bana. Sonra imza atılması gereken yere imza atıyordum. Hoca ne diyecek acaba derken uyandım.

O değil okul bitti yıllar önce, neye kafam takıldı da böyle bir rüya gördüm acaba :thinking:

2 Beğeni

Yine Lise / Üniversite zamanı geçemediğim dersim kaldığı için okuldan sınava çağırıldığımı, sınavı geçemezsem tekrar o dersleri alıp sınavlara girmek zorunda olduğum kabuslarını ara ara görüp duruyorum. Muhteşem eğitim sistemimizin öğrenci üstünde yarattığı travmayı hayat boyu taşıyorum malesef.

1 Beğeni

Sürekli buraya yazmak istemiyorum ama dün gece gördüğüm inanılmazdı, bu yüzden yazacağım. :smile:

Battaniyeyi kafamın üstüne kadar çekmiştim, duyduğum uğultularla uyanır gibi oldum. Uğultular artarken arada bir de fısıltı duydum.
“Reisimiz Cthulhu ile tanış!”
İçimden yoğartık derken bir şey sol ayağımı dürtmeye başladı. Israrlı bir şekilde devam ederken giderek ürpermeye başlamıştım. Sanırım bir noktada rüya bu dedim ve bilincim açılmaya başladı. Kendi kendimi uyandıramasam da alarmım imdadıma yetişti. :joy:

Yakın zamanda Lovecraft okumadım, bir hayranlığım da yok. Nereden esti bir fikrim yok.

2 Beğeni

Şeyma Subaşı’yla havuzda yüzüyordum ve Acun da bizi izliyordu. -_-

1 Beğeni

Sanırım sizin profilinizdi… bir süre önce burada fazlaca Şeyma Subaşı görüyordum. Bu yüzden o sıralar ben de epey Şeyma Subaşı’lı rüyalar görmüştüm :smiley: :smiley:

1 Beğeni

Evet benim profilimdi :d Güzel bir bağlam içeriyordu benimle o. Yoksa kabuslarınıza mı girdim ;p

1 Beğeni

Kabus olduğu söylenemez :smiley:

2 Beğeni

Peki tam bunu okurken televizyonda Şeyma Subaşı’nın isminin geçmesi… :sweat_smile:

3 Beğeni

Dünyadaki en büyük karpuzu taşımaya çalışıyordum. Bir yere götürmem gerekiyordu. Ama ayaklarım nasıl titriyor üç saniyede bir duruyordum.
Götürdüğüm yerdeki kişi (tanımıyorum): çok tatlısın karpuz mu sandın ben senden başka bir şey istemiştim dedi.

5 Beğeni