Satılık Fırtınaışığı Arşivi (Eski Basım)

90 TL (Kargo ücreti alıcıya aittir.)
Satış günceldir.

2 Beğeni

Merak ettim, neden satıyorsunuz?

Serinin suyu çıktığı için, aslında yeni kitapları düzeltirler belki diye bekledim ama olmadı. Başka yayınevi basarsa yeniden alırım artık. @GkiraraJ tüm Sanderson kitaplarına sahibim (yeni basımlar hariç) ama bu seri henüz başlarda olduğu için sadece bunları satıyorum.

Satanları gördükçe benim de satasım geliyor ama sonra bakıp kıyamıyorum. :disappointed_relieved:

@Waxillium ben Sanderson okumaya kralların yolu ile başlamamdan olsa gerek, sl baskılarını ayrı bir seviyorum. Onlara kıyamayınca diğerlerine de kıyamıyorum. Yoksa dediğiniz gibi hepsi mevcut. Nakit ihtiyacım olan bu günlerde ilaç gibi gelebilirdi satmak. :frowning:

Yeni baskılardan sadece Lejyon’un son kitabıyla birlikte eski baskıların hepsi var. Dün baktım kütüphanede, aldığım kitabı satma gibi bir huyum yok ama eğer bir yerden başlarsam bunun Brandon Sanderson kitapları olacağını düşünüyorum. Mesajı yazarken aklıma geldi, istediğimiz her kitabı okuyacak ömrümüz olmayacak her şeye rağmen Brandon Sanderson yayıneviyle ve ajansıyla uğraşmaya değer mi? Bu kitapların dışında bir sürü güzel kitap var okuyacak sonuçta.

Birkaç gün önce dh üzerinden bende sattım. 3.kitabı çıktıktan sonra başlayacağım diye diye yıllardır bekliyordum. 3.kitap çıktı ama farklı bir fiziksel boyuttan geldi bildiğim kadarıyla. Ona kızıp okumadan sattım. Sıra gelirse epubdan devam edeceğiz artık. @silence’ın dediği

istediğimiz her kitabı okuyacak ömrümüz olmayacak her şeye rağmen Brandon Sanderson yayıneviyle ve ajansıyla uğraşmaya değer mi? Bu kitapların dışında bir sürü güzel kitap var okuyacak sonuçta.

çok doğru. Bu aydınlanmayı ısrarla yaşamak istemiyoruz sanırım. Sevdiğimiz şeyi çok takıntı yapıyoruz :sweat_smile:

Merhaba mesaj attım almak istiyorum

Ikinci kitabı bana ayırır mısınız?
Alıyım ödemesini de yapayım askerlik dönüşü alırım sizden.

Maalesef satıldı ya, arkadaş özelden yazmış.

1 Beğeni

Sağlam şanssızım ya :sweat_smile:
@Agape sağolsun bulup aldık ikinci kitabı da darbe almıştı. Sendekiler çok temizmiş kaçırdık yine.

2 Beğeni

Bende var :slightly_smiling_face: askerlik bitince konuşalım rezerve ettim sizin için.

2 Beğeni

Çok teşekkür ederim.

Başka satan yok mu arkadaşlar?

Bende Brandon Sanderson bütün kitapların eski baskısı var ama bunun gibi olmasını bekliyorum. Altına da yazacağım hiç okunmadı sadece kapağı açıldı diye. Fahiş fahiş fiyatlara satacağım. Satarken de başlık şu şekilde; “İlk siz alın ikinci alan % 50 daha zamlı alacak. Bir sonraki alımlarda fiyat bir önceki fiyatın % 50 fazlası olacak.” :laughing:

Zebramo da 130 tlye var ikisi, temiz duruyor.

:joy::joy: o ilan bana ait siliyorum hemen

1 Beğeni

Profil resminden tahmin de ettim aslında. Şimdi bakınca resimler de aynıymış, bende diyorum resimler neden tanıdık geliyor. :rofl:

1 Beğeni