Satın Aldığınız Yeni Kitaplar

Ben bir yerde almayın diye yazmıştım sanki. :sweat_smile:

Ahh,kurbağalar her zaman doğruyu söylermiş değil mi…

Presstij kutu içeriğine bu sefer ayraç koymamış…:pensive:

Klaus’un keşke şömizi olsaymış, daha iyi olurmuş.

25 Beğeni

Şömizsiz düz sıvama sert kapağa 300 etiket aşırı fazla bence.

Amazon, Kitapyurdu ve Kitapsepeti karışık.

Pardayanlar’da kalite iyice düştü. 350 sayfa kitap neredeyse 200 sayfalık kitaplarla, mangayla falan aynı kalınlıkta. Son kitapta çıksın bitsin diye bekliyorum okumaya başlamak için.

Kronikleri Amazon fiyat artırmadan alıyım istedim. Hala eksiklerim var ama zor alırız artık bu fiyatlarla.

31 Beğeni

BKM’den İthaki %50 + kod + papara 15 TL cashback denk geldiği için Poppy War ı ciltli tercih etmiştim. Üst mesajlarda @Artorias ın değindiği gibi parasını hak eden bir baskı olmamış. Benim kitap kapağın önünden çok ufak bir darbe de almış tepeden. Cildin arka kapağında hava kabarcıkları ve matbaa bıçağının kesmemesinden açılmamış birkaç sayfa falan da denk geldi bana. Yine de kampanyalar sayesinde olabilecek en uygun fiyata aldığımdan çok takılmadım. Amok koşucusunu da 100 TL ye tamamlamak için eklemiştim.

33 Beğeni

Üç Kronik benim de masamda okunmayı bekliyor. Tekinsiz Kadınlar’da bir Sovyet pilotu öyküsü var ve hikayenin kahramanı muhtemelen Leydi Ölüm’ün kişiliğinden esinlenmiş.

1 Beğeni

Ben de aldım :grinning: Presstij’in kargosu efsane ama sipariş limitini 350 TL yapmaları çok kötü oldu. Eganba’dan aldım. 11 Ocak ön sipariş görünüyor. Teşekkürler. İyi okumalar.

1 Beğeni

Sürekli erteliyordum almayı ve yakın zamanda okuyamam muhtemelen ama fiyat çok yükseldiği için aldım bunları. Öncesinde okunacak o kadar çok şey var ki. :slight_smile:

1 Beğeni

Teşekkür ederim, Dostoyevski hariç yazarlar ile ilk karşılaşmam olacak. :slightly_smiling_face:

1 Beğeni

Rica ederim, umarım seversiniz ve tanışıklığınız da uzun sürer bu yazarlarla :slight_smile:

1 Beğeni

Hayırlı olsun.Evet 350 tllik bir limit koymuşlar çok absürt .Şimdiden keyifli okumalar :+1:t2:

1 Beğeni

İdefix’ten “40 oradan 40 buradan” indirim metoduyla aldım.Çok geç ulaştı.

30 Beğeni

Amazon 'dan okulda okuyabileceğim kısa kitaplar ararken buldum. Umarım güzeldir.

19 Beğeni

Zam gelince Amazon’dan daha pahalanmamışken aldım.

37 Beğeni

2021’in son alışverişi. Elime yeni ulaştılar.
Kitapsepeti:

BKM:

Amazon:

Gardrops:

36 Beğeni

Japon Klasikleri’nin Amazon’a gelmesini beklemekten umudu kesip Kitapyurdu’nun İthaki %50 indiriminden yararlandım. Sadece alttaki iki kitap Amazon.

36 Beğeni

Sağ taraf takasla sahaftan alındı.

Diğerleri tamadres ve kidegadan.

Karanlığın yüreği hepsiburadadan tıkla kazanla bedavaya geldi. :nerd_face:

30 Beğeni

Uzun bir aranın ardından ilk kitap alışverişim. :slight_smile: Kidega’dan sipariş verdim ve kidega standartlarında oldukça kısa sürede elime ulaştı, şaşırdım gerçekten.

Bu ikisini de D&R’dan almıştım, onları da ekleyeyim. :slight_smile:

38 Beğeni

Rıhtım çekilişinden kazandığın kitap geldi. Kayıp rıhtım ve Arlin Çiçekçi’ye teşekkürler.

14 Beğeni