Satın Aldığınız Yeni Kitaplar

Hocam Taschen’de leke var mı?

Bence kitaptaki indirimden dolayı olabilir. Kitap şu an kendi mağazalarında mevcut.

Baktım da bir leke göremedim hocam

1 Beğeni

İndirimle ilgisi yok hocam, dağıtımla ilgili gecikme var gibi. Stoklu çalışan siteler bile son çıkan YKY kitapları için temin süresi 5-7 gün yazmışlar.

1 Beğeni

Kamuran Şipal de eklenmedi çoğu siteye. Yky dahil. Var bir aksama ama hayırlısı.

1 Beğeni

Keyifle okuyun,kitap orijinal

2 Beğeni

Çok teşekkür ederim. Nedense ben de çıkmıyor burası.

Teşekkür ederim.

Site çizgi roman üzerine olduğu için zaten paketleme kargo konularında daha hassas oluyorlar. Paketleme çok özenliydi, daha önce de kullandığım bir site zaten sorun yaşamazsınız. Bu site dışında da alışveriş yapabileceğiniz paketlemesi düzgün olan siteler var onlara da bakabilirsiniz. Tek olumsuz tarafı genelde bu tarz sitelerin kargo ücretsiz alt limiti fazla oluyor.

2 Beğeni

İade edeceğimi yazmıştım. Etmekten vazgeçtim. 15 sayfa okudum şöyle. Tek kelime ile muazzam bir çalışma. 1 saat sonra kahve + kraker eşliğinde okuyup notlar alacağım. Umarım tekrar indirime girer ve Sanat Tarihi üzerine okuma yapmak isteyenler kitabı edinir.

20 Beğeni

Rica ederim bazen hata verebiliyor uygulama.

Benim şömizdeki kadının yüzü soyulmuş olarak geldi, değişim için iletişime geçtim ama stokta kalmadığı için yalnızca iade alabiliyoruz dediler. O yüzden vazgeçtim, sayfaları karıştırınca ben de aynı şekilde bayıldım, çok güzel bir çalışma olmuş gerçekten. :slightly_smiling_face:

1 Beğeni

Kesinlikle hocam. Burada indirimi haber veren arkadaşa da çok teşekkür ederim :pray: İyi okumalar diliyorum.

4 Beğeni

Kitapsepeti bana gönderdi. Önden belirli sayıda aldılar sanırım YKY’den.

1 Beğeni

Çok teşekkür ederim.

1 Beğeni

Benim de listemde Taschen kitapları. Bakalım sıra gelirse. Keyifli okumalar :slight_smile:

1 Beğeni

Teşekkür ederim, size de iyi okumalar dilerim. :four_leaf_clover:

1 Beğeni

Çok güzel kitaplar, keyifle okuyun hocam, bu kitapların Türkçesi yok dimi ?

Üsttekiler Amazondan kardan dolayı yaklaşık 3 gün yollarda süründüler. Alttakileri de YKY Taksim şubesinden aldım. Etiket fiyatlarını daha mağazada güncellenmemiş ve üstlerinden indirim yapıldı ve 41 TL tuttu.

16 Beğeni

Teşekkür ederim hocam. Maalesef sadece İngilizce.

2 Beğeni

Japon klasikleri ve İnsanın Esareti :clap: Maugham kalemiyle ilk defa tanışacaksanız “Boyalı Peçe” ile “Ay ve Altı Peni” kitaplarını okumanızı tavsiye ederim önce. Keyifli okumalar :100:

1 Beğeni