Satın Aldığınız Yeni Kitaplar

Idefix’te Everest Sherlock Holmes’ta %40 indirim var.
Ona ek olarak sepette %5 ek indirim + 25 TL hediye çeki kullanımıyla cildini 77 TL’ye almış oldum.

11 Beğeni

Nerede o eski kitap kuleleri, tek tek alıyoruz artık :joy:

Kant Amazon’dan Ahmet Ümit Hepsiburada’dan.

20 Beğeni

25 tl hediye çeki size özel miydi yoksa genel kullanımı var mı acaba? Teşekkür ederim :slight_smile:

1 Beğeni

Hediyelerim :cherry_blossom:

39 Beğeni

Genel kullanım. :slight_smile:
Idefix 200/25 kodu: TEKNOLOJI25

3 Beğeni

İlknokta. Bu ay hepsini okumak istiyorum.

26 Beğeni

Teşekkür ederim. Çok yararlı oldu benim için :slight_smile:

1 Beğeni

Eksik tamamlamalı İdefix siparişim. :slight_smile: Aslında bugün gelecek bir kargom daha var ama o biraz kalabalık olacak, bunları önden paylaşayım dedim.

31 Beğeni

Arkabahçe’ye sordum, bir daha basmayacaklarını söylediler. :frowning:

1 Beğeni

Alfa bu baskıda ciltli kitaplarda kullandığı yağlı, iz bırakan cilt yapısından vazgeçmiş. Bu zamana kadar keşke vazgeçseydi ve bu kaliteye her kitapta dokunabilseydik.

20 Beğeni

Güle güle okuyun, içerisinden birkaç sayfanın fotoğrafını atarsanız çok sevinirim.:slight_smile:

1 Beğeni

Çok güzel haber. Umarım böyle devam eder.

1 Beğeni

9 Beğeni

Bu biraz da meraklısına hitap edicek bir kitap herhalde. Twitter üzerindeki yorumlarda tez çalışmaları için arayanlar vardı. Şahsen attığınız fotoğrafta “Sanatçıların Bakışı” bölümünü çok merak ettim ama çok bir bilgim yok, tam olarak kitabın neyi kapsadığından alıp almamakta kararsız kaldım.

1 Beğeni

Zebramo’da sıfır halini 35tl’ye aldım :heart_eyes: Tabi ödediğim kargo parasını saymıyorum nelere vermiyorum ki diyerek :joy:

34 Beğeni

Aylardır 3. ve son kitabı bekliyordum.Bugün itibariyle Hellsing Deluxe serisini, Vol 3 ile tamamlamış oldum. :partying_face: Şu sıralar biraz fazla kitap aldım, bir süre yeni kitap almamaya çalışacağım. :sweat_smile:

Amazon Us üzerinden aldım ve sadece 4 (DÖRT) günde geldi.Bu hıza şaştım kaldım, tamamen şans mı yoksa Amazon bundan sonra hep böyle mi hızlı olacak merak ediyorum. :laughing:

37 Beğeni

“Şu sıralar biraz fazla kitap aldım, bir süre yeni kitap almamaya çalışacağım. :sweat_smile:

Bunu diyen herkesin bu söz ahdi en fazla 3-5 gün, 1 hafta sürüyor nedense :joy: :joy:

12 Beğeni

Düşük bütçeli bir Amazon siparişi. Agatha Christie’yi yıllar sonra ilk kez yeni çevirmenden okuyacağım, malum çevirmen sebebiyle yıllar önce bırakmıştım.

28 Beğeni

Senden bir birkaç güne gene 13 Gezegen,Amazon bekliyorum kardeşim.Beni boşa çıkaracağını da hiç sanmıyorum :rofl:

1 Beğeni

Bakalım, hayırlısı. :joy:

@Arcade

5 Beğeni