Satın Aldığınız Yeni Kitaplar

Maalesef soramıyorum çünkü yayınevi koordinatörü işten ayrılmış.

2 Beğeni

Hay Allah. :frowning: Kötü bir şey mi bu yoksa başka bir iş fırsatı mı bilmiyorum ama. Umarım daha mutludur.

1 Beğeni

Farklı bir yayınevine geçecekmiş diye duydum. Hayırlısı olsun kendisi adına da. :blush:

4 Beğeni

Çok tutulan bir yazarmış,ben de seri olmayan bir kitabını alarak yazarı deneyimlemek istedim.Bundan sonra da kredi kartım yenilene kadar yani 27 sine kadar ayın para biriktirip,güzel bir büyük Amazon alışverişi yapmayı planlıyorum hem hesabımdan hem kredi kartımdan.

7 Beğeni

Yedik yine bir halt. Amazon, Hepsiburada, Bkm karışık. Bu arada HAY’ın sırtındaki siyah şerit ile dolap kapakları arasındaki açıklık neredeyse hizalanmış gibi. Çektikten sonra farkettim :smile:

44 Beğeni

Kitapçıdan cuma günü aldığım üç kitap.

18 Beğeni

Trendyol’dan 40 lira indirim ile 65 liraya aldım. Sanırım benden daha ucuza alan yok. :hugs:

Ayna imparatorluğunun kapak tasarımı da çok güzel bu arada.

17 Beğeni

1984 kapağı hoşuma gitmemişti ama sırtı falan çok hoşuma gitti çeviri ve editörlüğü nasıl?

1 Beğeni

Bkmkitap’tan aldıklarım. Hasarsız geldiler.

42 Beğeni

Güzel günlerde okuyun. Endgame serisini nereden aldınız acaba? Üçüncü kitabı bir türlü bulamıyorum. Tükenmiş olarak gözüküyor tüm sitelerde.

1 Beğeni

Teşekkürler,Zebramodan 2. el aldım.Ben de bulamadım sitelerde.

2 Beğeni

İdefix siparişim %50 indirim ve 15 kod.
Kitaplar tozlu ve arka kapaklar defolu geldi

Ucuzkitapal siparişim sorunsuz

24 Beğeni

alfakitap com yeni sipariş verdim. BKM de 17 TL daha az ödüyordum ama ne olur olmaz diyerek alfakitap tercih edeyim dedim.

25 Beğeni

Son Amazon siparişim. Laputa Kitap’a ait olanlar %60 üstü indirimdeydi. Temel Çizim Teknikleri Barrington Barber’ın kitabı ve %84 indirimde. İçimizden Biri kitabı %41 indirimdeydi yazara Pulitzer kazandıran kitap, ilgimi çektiği için aldım.

18 Beğeni

Babil sitesinden yaptığım alışveriş.

21 Beğeni

Siparişinz ne zaman geldi acaba, bende ona göre sipariş vereceğim

1 Beğeni

Ben kitapların çıkış tarihinden önce sipariş verdiğim için biraz bekledim açıkçası. O yüzden şu an bir şey demek zor ama hızlı gönderen yerlere göre 1-2 gün gecikeceğini varsayabilirsiniz. Aceleniz yoksa tercih edebilirsiniz.

1 Beğeni

BKM kitaptan aldıklarım.

Aşağıdakiler de hasarlılar. Normalde alışveriş yapmıyorum bu siteden ama İthaki indirimini kaçırmak istemedim. İndirim olsa da alışveriş yapmamaya çalıştığım bir site ama malum ekonomik şartlar zorluyor. Kutuya bile koyulmamış baloncuklu naylona sarılı bir şekilde kargo poşetiyle geldi. Daha da alışveriş yapmam.

20 Beğeni

@alper ve @SJack konuşurlarken görmüştüm, baya önemli bir isimmiş bilim kurgu için, robot isminin mucidiymiş kendileri. Bir bilim kurgu okuru olarak nasıl okumamışım diye sordum kendime. :slight_smile:

24 Beğeni

Hala Ve İşte Zaman Savaşını Böyle Kaybedersin’i bekleyen ben. İthaki’yle aramı düzeltecek mi acaba?

tavuk-yemek

4 Beğeni