Satın Aldığınız Yeni Kitaplar

Yeryüzünde bütün kitaplar aniden yok olsa sadece ‘‘Çörçil’’ biyografi kitabı kalsa alıp da okumam diyenler beğensin. :sunglasses:

7 Beğeni

Kidega’nın İletişim Yayınları indirimden aldıklarım.

32 Beğeni

26 Beğeni

Bu hafta yaptığım Amazon alışverişim. Dünyanın Gözü ve Vakıf’ın Sınırı kitaplarını geçen paylaşmıştım. Drizzt Efsanesi 21 ve 22.kitapların ilk baskıları gelmiş ama eskimiş gibiler. Pek içime sinmedi.
Kurtuluş Projesi’nin kapağında biraz hasar var. Ama genel olarak iyi durumdalar.
William Golding’i okumak için çok geç kalmışım. Şu an Sineklerin Tanrısı kitabını okuyorum ve çok beğendim.
İthaki Bilimkurgu serisi devam ediyor. 6 kitap eksiğim var şu an. Onları da zamanla tamamlarım.

Bir sorum olacak. Ejderha Mızrağı Destanı kitaplarını almaya başlasam mı? Bildiğim kadarıyla İthaki’de 6 kitabı basıldı. Devam eder mi bir ümit var mı? Konusunu da takip ediyorum ama İthaki olunca kuşkulanıyorum. :smiley:

40 Beğeni

Benim tavsiyem fiyatları yükselmeden almanız. Zaten Ejderha Mızrağı serisinde nereye kadar okursanız seriyi orada noktalayabilirsiniz. Her seri kendi içinde bitiyor, devamı üzerine ekleniyor.
Ayrıca şu anda 8 kitabın baskısı var. Ejderha Mızrağı Destanı ve Efsaneler Üçlemesi ana seriler. Bir de Raistlin Tarihçeleri var 2 kitaplık. Eğer Raistlin ve Caramon karakterlerini severseniz onları da okumanızı öneririm.
İthaki’nin işi belli olmaz ama götürdüğü yere kadar takip edin bence.:slightly_smiling_face:

4 Beğeni

Ufak çaplı Amazon ve Kitapyurdu siparişlerim. Forumda zaten herkesin aldığı kitaplardan farklı bir şey yok :man_shrugging:

45 Beğeni

Beni batırırsa İş Bankası ciltli baskıları batırır…:grimacing:

21 Beğeni

İdefix’ten aldım ama gördüğünüz gibi biraz pert olmuş ama iadesi ile uğraşamam.

Şu seriyi o kadar çok istiyordum ki anlatamam ama hem stok durumumun bitme noktasına gelmesinden abuk sabuk sitelere düşünce hep ertelemek zorunda kaldım.Geçen 25TL Trendyol kuponu tanımlanınca ve 6TL de %5 indirim alınca Trendyoldan kutu olarak alayım dedim.Kutusu vardı ama üstünde yapışkan bir madde olunca hemen attım ki zaten kutuları hiç saklamam bu tip.

22 Beğeni

Amazon’dan 25YAZ kodu ile aldıklarım. Bu sefer bir miktar üzdü; Dönüş üçlemesinin ilk kitabı çok hasarlıydı, iade gidecek. Diğerlerinde problem yok çok şükür ki. :hugs:

37 Beğeni

Daha önce burada aldığım Kıyamet Saati kutusunu paylaşıp kargo kaynaklı hasarlı olarak geldiğini belirtmiştim. Sağ olsun Ertan Bey ilgilenip yeni kutu ileteceklerini belirtmişti. Bugün itibariyle elime ulaştı.
JBC’nin elimdeki diğer güzellikleri ile birlikte paylaşayım dedim.
Buradan bir kez daha Ertan Bey’e teşekkürlerimi ve saygılarımı iletiyorum. @JBC

38 Beğeni

Amazon’dan çok uyguna geldi ama benim için sorun fiyat değil kitaplarımı Kıbrıs’a kimin getireceği :slight_smile: Ofisten İzmir’e tatile giden bir arkadaşım ‘gelirken getiririm ama en fazla iki tane’’ deyince bu kadarla yetinmek zorunda kaldım. :smiley: Ofisten arkadaşlarımın getirdiği son iki siparişimin biri Zaman Çarkından 4 kitap, diğeri 5 kitaptan oluşunca gözleri korktu sanırım :smiley:

30 Beğeni

Alfa sitesinden dün siparişi vermiştim bugün kargo geldi. :slightly_smiling_face:

34 Beğeni

içinden birkaç fotoğraf atabilir misiniz?

2 Beğeni

Geçen sahafta 1100 sayfalık bayağı kapsamlı ve kaliteli bir Bilikurgu antolojisine denk geldim. İçerik tam bir dünya karması :slight_smile: Bu tip antalojilere sahaflarda çok denk geliyorum fakat büyük bir kısmı yazarların hep kıyıda köşede kalmış, çokta iyi olmayan öykülerini içeriyor. Bu oldukça iyi yapılmış bir derleme olmuş. Çoğu hugo nebula ödülleri almış olan Arthur C. Clarke - A Meeting With Medusa, Asimov - The Dead Past, Gene Wolfe - Fifth Head Of Cerberus, Alfred Bester - The Men Who Murdered Mohammad, Jorge Luis Borges - Tlön Uqbar Orbis Tertius, PKD - Second Variety, Le Guin - Nine Lives vs. vs. vs. gibi önemli öyküleri içeriyor.

46 Beğeni

Artık küçük bir kız değilim. 24. yaşımın şerefine ve anısına. Biraz erken davrandım galiba.

27 Beğeni

Muhteşem görünüyor. Bir gün ben de okuyacağım.

3 Beğeni

Eksiklerimi toplamaya devam ediyorum.

25 Beğeni

Amazonda 10 kitap alana indirim vardı.Ve hala devam ediyor bildiğim kadarıyla. Aynı zamanda rapture şehrini %68 indirimle aldım.

29 Beğeni

İsa Bu Köye Uğramadı’yı nereden aldınız acaba?

1 Beğeni

Koleksiyon kuponu boşa gitmesin diye Trendyol’dan aldım.

26 Beğeni