Satın Aldığınız Yeni Kitaplar

2 haftalık bekleyişten sonra gelen Kidega siparişlerim…
Uzun süreli bekleyişten sonra Tenten serisindeki eksik kitaplarımı da tamamladım. :slight_smile:

42 Beğeni

@miman arkadaşım tekrar teşekkürler. :pray:

18 Beğeni

Hızlı gelmiş, keyifle okuyun. İyi pazarlar dilerim.

2 Beğeni

Evet, dün daha bu saatlerde konuşmamıştık bile. Şimdi elimde. Teşekkürler Amazon, kolay gelsin Kidega. :relaxed:

2 Beğeni

Fikirler Tarihi’ni ne yaptınız?

2 Beğeni

Onu da Robot serisinin yeni çıkacak olan kitabı ile birlikte Kidega’dan sipariş verdim. Sanırım gelmesi 10 günü bulur.

2 Beğeni

15 gün sonunda elime ulaşan Kidega siparişlerim. Yine de haklarını yemeyeyim kitapların kondisyonu kusursuz. Böylelikle PKD’ler tamamlanmış oldu. Forumda PKD sever diğer arkadaşlar gibi bence de Alfa keşke editör kullansaydı ya da hiç değilse son okuma falan yaptırsaydı kitaplara. Gerçekten çok fazla sorun var kitaplarda. Ona rağmen PKD okumak inanılmaz keyifli. Bilim-Kurgu seven herkese tavsiye ederim. Kitapların boyutu, kapak tasarımları ve PKD külliyatını devam ettirmeleri ise Alfa’nın olumlu tarafları benim açımdan.

38 Beğeni

Kitapyurdundan dün sipariş verdim, sabah geldi. Pardayanların ilk 5 kitapta cilt numarasının üstünde seri ismi yok. 6. Kitapta Pardayanlar diye yazmışlar. :roll_eyes:

31 Beğeni

Sonradan seri kapaklarının ya da sırtlarının değişmesine gıcık oluyorum ciddi anlamda :unamused: planlamayı bütün bir halde yapamıyorlar mı bu yayınevleri anlamıyorum :roll_eyes:

4 Beğeni

Hocam koltuk takımınız çok tatlı. :slight_smile:

3 Beğeni

27 Beğeni

Ajanda mı çok küçük yoksa diğer kitaplar mı çok büyük anlayamadım :sweat_smile:

1 Beğeni

Hepsiburada 10 lira hediye edince ve de kargo bedava olunca boş geçmedim.

12 Beğeni

Dostum nereden aldınız acaba?

2 Beğeni

Yordamkitap.com dan alınmış. Ajandayı kendileri gönderiyor.

2 Beğeni

Yordam’ın sitesinden aldım. Set indirimine açmamışlar, %45 indirimle aldım.

1 Beğeni

Presstij siparişim hafta sonu olmasına rağmen öğleden sonra elime ulaştı. :drooling_face:

23 Beğeni

Hediyenin belli bir algoritması var mı yoksa kafasına göre mi dağıtıyor Hepsiburada? Bana da 30 vermiş, siz yazınca baktım, iki kitap aldım. Teşekkürler bu arada :slightly_smiling_face:

2 Beğeni

Hesabını doğrula kazan diye bir mesaj gelmişti, doğruladım 10 lira tanımladı. Kitaplarda kargo bedava kampanyası olunca iyi oldu. Rica ederim vesile olmak ne güzel.

2 Beğeni

@BiblofilYouTube @balim_hukuk_burosu çok teşekkür ederim. Listeme ekledim. :pray:

2 Beğeni