Satın Aldığınız Yeni Kitaplar

Hayırlı olsun, %50’nin dibini sıyırmışsın. :grinning:

4 Beğeni

Teşekkürler, İthaki alacağım bir şey kalmadı öyle söyleyim. Bu ara çok alışveriş yaptım ya üşendim atmaya bunları attım, onu da @alper garip garip ilgimi çekmeyen kitaplar paylaşıp para harcatmaya çalışıyor bana ondan yaptım :slight_smile:

3 Beğeni

O dediğini asıl sen bana yapıyorsun kaç gündür.

Keşke bunları almasaydın, boş yere para vermişsin. Ben bunların çoğunu okudum sana anlatırdım. :slight_smile:

5 Beğeni

Sesli kitap arkadaşım, senin son zamanlarda sesin çok perdeli çıkıyor, ondan alayım dedim :frog:

Ben sana az yaptım :slight_smile:

3 Beğeni

Sahaftan emperyalizmin maşası, kapitalizmin kuklası, siyonizmin kölesi olan lanedlenmiş kitaplar bulup aldım.

41 Beğeni

Bir Dinozorun Anılarını almak için girip diğer kitapları da aldım :confused:

Edit: İthaki bu kitabı neden bu kadar kalitesiz basmış anlamadım. Kapak bile incecik sayfaları siz düşünün. Piyasa fiyatı 45 tl olan bir kitap bir de bu. YKY de kaliteyi bozmuş eski baskıları gibi değil ama iki kitabı da elime aldığımda aralarındaki bariz farkı görüyorum YKY çok daha kaliteli. Yani uzun zamandır bu kadar kalitesiz incecik bir baskıya rastlamamıştım :frowning:

28 Beğeni

BKM 3 al 2 öde kampanyasından. Mng kargo ile 3 gün uğraştıktan sonra nihayet elime ulaştı.

30 Beğeni

Hahahah hocam mükemmel valla helal olsun, kütüphane cepçiliğini abd bile engelleyemiyor :joy:

8 Beğeni

@Howl’dan hediye. Mandalina için teşekkürler. :joy:

40 Beğeni

Hani bana robot manken? @Howl

4 Beğeni

Mandalina mı hediye geldi? Kargo bedavaysa iyiymiş. :robot:

3 Beğeni

Tabii ki mandalina geldi, kitap mı sanmıştın? :rofl: Birtakım cadısal faaliyetler dolayısıyla böyle şeyler oldu.

O değil de Robot’un ikinci kitabını henüz almamışım. Üçüncüsü gelince fark ettim. :joy:

6 Beğeni

Aslında Stalag’ın 2.cildi de yolda ama yolda işte, bir türlü gelmiyor.

En üsttekini hem konusu ilgimi çektiği hem de bir Türk yazara şans vermek için aldım. Diğer ikisi de annemin eve istediklerinin yanına %5 indirim tamamlamak için aldım hele ki Pegasus artık eşi kömür yaptığı için 27 ye direkt aldım.

20 Beğeni

İlknokta’dan yaptığım ilk alışverişti ve çok memnun kaldım. Dün öğle 3-4 gibi sipariş vermiştim. Bir saat içerisinde kargoya verip bu sabah 11’de elime ulaştırdılar. İstanbul içerisinde olmanın avantajı tabii ama Amazon’dan bile hızlı teslimat yapması takdire şayan. Amazon’un Türkiye piyasasına girişiyle en olumlu katkısı kargo hızında oldu bence. Pek çok sitenin hızlı gönderim yaptığını duyuyorum çevremden.

Aldıklarıma gelecek olursak… Agatha Christie külliyatını tamamlama adına beş kitap daha aldım. Her biri 9,90 TL’ye düşmüştü. Karanlık Kitaplar’ı yeni keşfetmiştim -forum sayesinde-, üç kitap daha ekledim. Seriyi tamamlama gibi bir düşüncem şu an için yok. Türk Klasikleri’ni İş Kültür’den takip ediyorum ama Sadri Ertem’i okumak için daha fazla beklemek istemiyordum. Bizim Hikâye serisi de yeni keşiflerimden. Öykü okumayı çok sevdiğim için bu seriyi toplamaya karar verdim. İthaki ağırlıklı olarak bilim kurgu ve fantastik eserler bastığı için yakın zamana kadar takip etmediğim bir yayıneviydi. Sonunda benim için de güzel seçeneklerin olduğunu görüyorum. Bir okur daha kazandılar! :slight_smile:

28 Beğeni

25 Beğeni

İyi okumalar diliyorum hocam. :slight_smile:

2 Beğeni

Senden iki gün önce almıştım kendime, hâlâ tedarik ediliyor. Ardından da tükenmiş. Bu cadılık değil de nedir? xd

2 Beğeni

Eğer benim dediğim gibi yapmış olsaydın böyle olmazdı. Bir bedeli olur demiştim. :buyucu:

3 Beğeni

Kitapsepeti siparişlerim.

26 Beğeni

Keyifli okumalar. :slightly_smiling_face:
Bizans’ı sipariş vereli çok oldu mu? Tevfik Fikret ile birlikte kitapsepeti’nden geçtim ben de iki gün önce. Ciltli her yerde tükenmiş, umarım tedarik edip gönderirler.

2 Beğeni