Satın Aldığınız Yeni Kitaplar

Geçen hafta aldım. Ciltli hemen tükeniyor boş geçmek istemedim. Hocam genelde Kitapsepeti stoklu çalışıyor. Bana tertemiz yolladılar. Siteye 10 gündür giremedim. Paylaşmaya şimdi fırsat oldu. :slight_smile:

YKY’nın en kaliteli serisi, Anadolu Uygarlıkları Serisi bence.

Not: Geçen hafta ulaştı elime. Normalde çıkar çıkmaz aldım.

4 Beğeni

Elevation’ı alırken Dr. Sleep’i de 50 TLye düştüğü için Amazon Prime’dan aldım. İkisinin de baskı kalitesi çok kötü, yerli basım olsa korsan der yüzüne bakmayız :roll_eyes:

20 Beğeni

Bizans Dönemi’nde Anadolu için YKY sitesindeki tadımlık bölüme de baktım ama göremedim, fotoğraf/resim/çizim gibi görseller var mı acaba kitapta ?

Evet hocam epey var. Akşam detaylı fotoğraf paylaşırım.

1 Beğeni

Kitapsepeti’nden az evvel sipariş verdim. Şu an stoklarda gözüküyor. OCAK15 kodu ile daha da indirimli oluyor. :slight_smile:

1 Beğeni

Ben de söz verdiğim gibi hem ciltli hem ciltsiz aldım. Devam kitaplarını da aynı şekilde alacağım. İlk kitabı tekrar okumayı istiyorum ama bir süre pek kafam alacağını sanmıyorum. O yüzden etkinliği de uzaktan takip edeceğim şimdilik. Merakla bekliyorum kimler beğenecek, kimler beğenmeyecek acaba diye. Herkese iyi okumalar.

12 Beğeni

Mevcut maddi sıkışıklığın getirisiyle Malazan’ı ciltsiz aldım, ciltlisini de pek beğenmemiştim açıkçası. Robot serisinin ilk kitabı Çelik Mağaralar’ı ilk çıktığı gün alsamda, devam kitaplarını alamamıştım. Onları da tamamlamış oldum. Yakında Yüzüklerin Efendisine başlayacağım diye Hobbit’i de satın aldım. Sepeti her türlü 150TL yapacaktım, bunun içinde kara kara kitap arıyordum. Derken aklımda yeni bitirdiğim Bilge Adamın Korkusunun bir nevi devam ktiabı olan Sessizliğin Müziği geldi. Fiyatı da tam oturdu sepete, mis gibi oldu. Herkese iyi okumalar dilerim.

16 Beğeni

Malazan’ı ciltli 100’e iyi aldık bence. Ya Pegasus bassaydı ne yapacaktık :grinning_face_with_smiling_eyes:

22 Beğeni

Hepsiburada alışverişi :hugs: 150₺’ye 50₺ indirim ve 50₺ de Ayn Rand sipariş iptalinin hediye çekiyle 100 liralık indirimle almış oldum hepsini.

34 Beğeni

Şehir dışındayken gelen kitaplarım.

21 Beğeni

Etiketleri güncellenmemişken Amazondan’dan Trendyol ve Hepsiburada’dan 25 TL’lik kuponlarla son 1 haftada aldığım Osprey Büyük Komutanlar serisi kitapları. Çok güzel bir seri.

26 Beğeni

Kidega bu kez çok erken davrandı.

35 Beğeni

Çok net söylüyorum alamazdık :joy::joy:

3 Beğeni

2
1

biriktirip biriktirip alıyorum ithaki’den. Malazan çıkmışken de %50 indirimle birlikte topladım hepsini.
Malazan ciltlisi 2 Şubat’ta çıkacak, ithaki siparişi o güne kadar bekleteceği için diğer kitapları beklememek için Malazan ve diğer kitapları iki ayrı sipariş olarak verdim.

14 Beğeni

Kitapyurdundan dün akşam sippariş verdim. Scotty kargo ile bu sabah geldi. Elime geçen en hızlı siparişti sanırım. Ders kitabı olarak kullanacağım.

21 Beğeni

Çok güzeller, keyifli okumalar dilerim.

Robot, Vakıf vs bu serinin okuma sıralaması nasıl hocam, hangisini alarak başlayabilirim ? Teşekkür ederim.

1 Beğeni

Kitapyurdu ve Gardrops Alışverişi…

30 Beğeni

Serilerin ilk kitaplarını okumuştum. İlknokta %50 indirim kampanyasıyla diğer kitapları da tamamladım. Sabahında kargolandı.

36 Beğeni

Hepsini sahaftan aldım. Japonya’nın doğuşu, Kızılderili mitolojisi, İşte tanrılar ve tarihin sonu bunları önceden almıştım. Nazi imparatorluğu doğuşu yükselişi ve çöküşü serisini uzun zamandır arıyordum set halinde buldum çok şükür kondisyonu gayet iyi ve aldığım fiyata aldım. Son bomba ise Cemal Kutay’ın kitap serisini aldım çok iyi bir durumda korunmuş.

30 Beğeni

Kırmızıkedi sitesinden alışverişim. Biz kapağını çok sevdim.

30 Beğeni