Satın Aldığınız Yeni Kitaplar

Saramago kitaplarının hepsi Jelatinle sarılı bildiğim kadarıyla. Sarı sayfa dediğiniz sanırım kapağı açınca hemen bizi karşılayan kağıt değil mi? O da var; hem baş sayfa da hem arka kapağın orada. Hatalı basım vs de olabilir. Arkada qr kodlu bandrol varsa hemen kitap adıyla eşleşiyor mu bakabilirsiniz.

2 Beğeni

Hatalı basım sanırım. Çünkü barkodu okutunca kitabı tanımladı.

1 Beğeni

Kaçıncı baskı hocam? Hatalı büyük olasılıkla ama ben 1.5 yıl kadar önce başka siteden Saramago kitaplarını aldığım zaman her biri jelatine sarılıydı.

2 Beğeni
  1. Basım. Evet bende bir sorun olduğunu anladım jelatinsiz olarak gördüğümde. Ayraç da yoktu. İade talebi oluşturdum Amazon üzerinden.
1 Beğeni

sahaf

IMG_20220720_221134

30 Beğeni

BKM

24 Beğeni

6 - 7 temmuz gecesi DR’den aldığım kitaplar kargo dağıtım merkezinde “bekleyip dururlardı” bugün teslim ettiler. :slight_smile:

40 Beğeni

Son kahraman kitabının içeriğine bayıldım. Keşke her Diskdünya kitabı öyle olsaydı.

Ve Amazon vurgunum. Daha çok almak isterdim ama çeyizim için ütü almayı tercih ettik. :smiling_face_with_tear::sweat_smile:

39 Beğeni

Tatildeydim. Amazon indirimlerini sizden gördüm. Uzun zamandır da şu İş Bankası Modern Klasikleri alayım diyordum. 70 tane söyledim 400 liraya geldi. 50 kampanyadan geri ödeme tanesi 5 lira falan… İş yeri kayıtlıydı. Eşimin iş yeri (Aynı iş yeri ama farklı binalar)… Neyse 70 kitaba 50 kargo olur mu Amazon? Sen ne yaptın! Bir sene konuşurlar artık. Görseli atıyorum. :rofl::rofl::rofl:

22 Beğeni

35 Beğeni

Opet’ten normal fiyatının 2 katına aldığım kitaplar… :smiling_face_with_tear:

26 Beğeni

Prime Festivalindeki siparişleri son paket hariç Kolay Gelsin getirmişti. Son paketi Agt Kurye’ye vermişler. Agt Kurye farkını konuşturmuş. :slight_smile:

Neyse ki kitaplar ölmeden gelmiş.

33 Beğeni

Hepsiburada, Trendyol, D&R

29 Beğeni

39 Beğeni

42 Beğeni

Berserk Deluxe baskısını görünce ister istemez mutlu oldum.İyi okumalar dilerim…:drooling_face:

1 Beğeni

Teşekkür ederim. Özellikle Elden Ring sonrası çok merak etmeye başlamıştım, fırsatını bulunca alayım dedim.

1 Beğeni

BKM’den %50 + Sepette %15 indirim.

34 Beğeni

İki adet kitapseti çizgi roman siparişim. bir kaç gün arayla geldiler. İkincisinin 22 gün sürmüş oldu gelmesi. Ptt ile ve geç gönderiyorlar ama hasarsız ve çizgi romanlarda halen devam eden 250tl ye %20 indirim kampanyası ile iyi bir alışveriş oldu. Marmara’nın çıkardığı son 3 Thor için de bir sipariş geçtim yakın zamanda ama henüz hazırlanıyor aşamasında.

Tabancalı kız için poster de hazırlamışlar, içinden çıktı.
Marmara Çizgi kuşe başladığı serileri kuşe devam etme başarısını gösteriyor yalnız kaliteyi çok düşürmüş. Görseldeki Immortal Hulk ve Spiderman ciltleri 5’er fasikülden-sayıdan oluşuyor. Eskiden olsa tek cilt bu ikisinin kalınlığında olurdu. Kuşe ama insert kağıdı gibi :confused:

28 Beğeni

Cüzdan düşmanı Amazon’dan ilk part. :frowning:

26 Beğeni