Satın Aldığınız Yeni Kitaplar

Umut Sarıkaya Külliyatı geldi :partying_face:

29 Beğeni

BKM Kitap’tan 13 Temmuz’da verdiğim sipariş 20 günde elime ulaştı.

23 Beğeni

Ben de Thor 3-4 ile Şimşek Tanrıçası’nı bekliyorum Kitapsepeti’nden. 14 Temmuz’dan beri. Bugün kargolandı maili geldi ama kargo takipte gözükmüyor halen :confused:

1 Beğeni

Kargoist’le geliyorsa biraz geç oluyor. Akşam görürsün muhtemelen.

Kargoist biraz geç geliyor ama kitaplar için ekstra özen gösteriyorlar.

1 Beğeni

Kitapları d&r’dan aldım. Koyunlar Yukarı Bakar’ı ön siparişteyken aldım, kitabı daha dün yolladılar. Diğer kitaplar elime daha önce ulaştı. Neden bu kadar geç tedarik edildi bu kitap anlayamadım. İlknokta’dan alsaydım keşke dedim.

Remzi Kitabevi’nden çıkan Uykusuzluk’u yıllar önce okumuştum. Ama yine de alayım dedim.

37 Beğeni

Çekilişten kazandığım Ölühane Kapıları az önce ulaştı. @isos81, @Korgi ve çekilişe katkıda bulunan diğer herkese teşekkür ederim. PTT ile gönderilmişti ve 22 Temmuz’dan beri takip sayfasında güncelleme yoktu o yüzden biraz umudu kesmiştim :stuck_out_tongue: bugün ilginç şekilde Aras Kargo’dan olduğunu söyleyen biri getirdi.

32 Beğeni

D&R siparişim .Üç kitaplık siparişimin iki kitabını göndermişler diğeri de temin edilince göndereceklermiş .İlginç bir politika :slight_smile:

28 Beğeni

Keyifle, güle güle okuyun.
Ben PTT ile göndermiştim ama Aras kargo İle nasıl geldiyse artık. :thinking:
Aralarında bir çeşit alışveriş olmuş demek ki. :joy:

1 Beğeni

Hafta sonu 2 kuponla 45 liraya indiği için Hepsiburada üzerinden idefix satıcısından aldığım Germinal ciltli kitabı şu şekilde geldi. Alırken herhangi bir defo olup olmadığını da sormuş ve pozitif yanıt almıştım:

Halen teslim edildi görünmediği için önce satıcıya değişim için stok bilgisi sordum. Aldığım cevapta değişim kabul etmedikleri yazıyor. İlk kez böyle bir şey görüyorum.

5 Beğeni

Sahaf

21 Beğeni

Sonunda dayanamayıp ben de aldım. Harita güzelmiş ama kitabın kapağında hafif soyulmalar ve köşelerde kırıklar var. Kitabı çok merak ettiğim için iadeyle uğraşmayacağım.

27 Beğeni

Ravenloft serisini toparlamaya karar vermiştim.
Seriden şu an için bulabildiğim kitaplar bunlar, geri kalan kitaplar için aramaya devam. 🕵🏽‍♂️🔎

22 Beğeni

Amazon jet hızıyla gönderdi :slight_smile:

20 Beğeni
2 Beğeni

Uzun süre giremedim foruma, ancak yazabiliyorum kusura bakmayın. 2500 idi ben aldığımda. En uygun orada olduğu için tercih ettim zaten. Yoksa bir süredir bilhassa tedarik süresi konusunda sıkıntılı kitapsepeti.

1 Beğeni

Türk Mitoloji Atlası’nı sabahtan beri inceliyorum, inanılmaz bir çalışma olmuş. Sadece çizim olarak değil içerik olarak oldukça rafine, dolu ve anlaşılabilir bir eser. Kaynakçalar her bölümün sonuna tek tek eklenmiş. İlk kez imgelenen iyeleri ve tanrıları görmek gözlerimi doldurdu resmen. Son bölümde Nurettin Topçu’dan girip Necip Fazıl’dan çıkarak Türk-İslamcıların içinden de geçmiş :face_with_hand_over_mouth:

Books That Changed History geçikmiş Prime Day alışverişi :slight_smile: Arkadaşın hesabına kuponları bir hafta gecikmeli tanımladıkları için geç sipariş verebildim. Bu da çok çok güzel bir eser. İnşallah Alfa el atar.

37 Beğeni

Hocam Türk Mitolojisi Atlası kitabından birkaç fotoğraf paylaşır mısınız? Bir de kitabı nereden aldınız?

Presstij’in sitesinden ön sipariş vermiştim. Zaten bir tek orada satılıyor. İlk baskısı tükendi fakat 15 ağustosta 2. Baskı için önsipariş alınmaya başlanacakmış.

Şu an evde değilim o yüzden foto paylaşamıyorum fakat Bartu Bölükbaşının instagram hesabında alanların paylaştığı içeriğe dair kısa videolar var.

https://www.instagram.com/s/aGlnaGxpZ2h0OjE3OTE1NTI5MzYyNDE2OTUw?story_media_id=2864864512994041303_1573983453&igshid=YmMyMTA2M2Y=

3 Beğeni

Değil 2 baskı umarım 3, 4, 5 baskı yapar.Acemiliğime denk geldi, ilk baskıyı sipariş verene kadar kitap tükendi, bu sefer işi sağlama alıp ikinci baskıyı ilk günden alacağım. :smile:

1 Beğeni