Satın Aldığınız Yeni Kitaplar

Son zamanlarda aldığım kitaplar. Nöbet yoğunluğundan bir türlü paylaşamıyordum. Çoğunlukla amazondan.

35 Beğeni

Nadir Kitap

Hayaller:

Gerçekler:

iade. Nihal Yeğinobalı Can edisyonu vardı, ciltli HAY grubuna dahil etmek istemiştim. Sanıyorum daha da üstelemem. Eksik kalan Dostoyevskilere yöneleceğim.

1 Beğeni

Sorun ne tam olarak, ben göremedim galiba anlamadım. Eğer ufacık bir zedelenmeden dolayı iade ediyorsanız bu çok garip. Kargoyla geliyor o kitaplar ve illa ki bir sorun olur ki ben buna sorun da diyemiyorum. Bana her zaman çok garip gelecek galiba böyle şeyler. :slightly_smiling_face:

32 Beğeni

Öncelikle, iade edilen kitaplar için ayrı bir başlık açılsa daha güzel olurdu.
Benim kargoma gelince,
Yol: 1 gün. 2 günlük yoldan epey sağlam kitap aldım.
Fiyat: 100 TL. Bu fiyata defolu kitap istemezsiniz. Sırt kısmı kütüphanede sizi karşılıyor üstelik.
İlanda kusursuz göründüğü ve satıcıdan okey aldığım için sipariş ettim. Cildinde ezikle geldi. Diğer HAY ciltleri sıfır kondisyondayken yanlarına ezik bir kitap eklemek istemiyorum, okb olmak gerekmiyor sanırım bunun için. Karton kitaplarda toleransım daha yüksek.

İdefix.

Kitaplar cumartesi akşam üzeri siparişi verildi. Pazartesi kargolandı, salı teslim edildi.

“Ütopya” Koridor Düşünce Klasikleri serisinin ilk kitabı.

“Algernon’a Çiçekler” belki 2-3 senedir satın alıp okumayı düşündüğüm bir kitap.

“Körler Kıssası” Jaguar Prospero serisinin yeni üyesi.

“Uzun Yürüyüş’te Mao’nun Maceraları” hakkında tek bilgim, tanıtım yazılarında yazarın başkan Mao’nun iç savaş esnasında gerçekleştirdiği ve “Uzun Yürüyüşü” adı verilen olayı kendine has bir şekilde anlattığı cümlesi kitabı merak etmeme neden oldu.

36 Beğeni

İçimden bir ses bunu sevmeyeceksin diyor. :slight_smile:

1 Beğeni

Büyük ıhtimal bir dernek ve ya kurum ücretiz olarak zamanında çeşitli yerlere dağıtmıştır.

1 Beğeni

37 Beğeni

Galiba kitap benim ilgimi ecnebilerin yaptığı listelerde gördüğümde çekmişti.

Beğenmezsem en azından şöyle bir kitap vardı diye aklımın bir kenarında kalmaz. :slight_smile:

1 Beğeni

28 Beğeni

21 Beğeni

İdefix siparişim .Poşete sarıp göndermişler neyseki hasar almadan elime ulaştı .

37 Beğeni

Sandman’in baskı kalitesi nasıl sizce?

1 Beğeni

İngilizce geliştirmek açısından kitap almaya karar vermiştim. Biraz araştırdım ve ucuza The Witcher kitabını buldum hazır bulmuşken kaçırmayayım dedim. Yanına da birkaç kitap daha ekledim. :face_with_hand_over_mouth:

18 Beğeni

Baskı kalitesini beğendim .İçerik olarak en renkli sandman grafik roman budur sanırım .Sayfalar kuşe kağıt.Keşke ciltli olsaydı bu seri .

19 Beğeni

Manga okumaya geç başladığımdan, seri tamamlama derdine girdim. Şans dileyin. :smiling_face_with_tear:

31 Beğeni

Aman tanrım, Babil serisinin sırtları bile birbirlerini tutmuyor. Ne yazarın adı aynı yerde ne font aynı ne Monokl sembolü aynı ne de renkler birbirini tutuyor… Daha kötü yapamazlardı sanırım bu kitabın dışını. Umarım çevirisi en azından mantıklıdır.

3 Beğeni

Size kötü bir haber daha vereyim yazı puntosuda çok küçük .İki sayfa okudum gözüm ağrıdı .Açıkçası aldığıma biraz pişman oldum .

Çöp etmişler güzelim seriyi diyebilir miyiz? Bence diyebiliriz.

1 Beğeni

25 Beğeni