Satın Aldığınız Yeni Kitaplar

Dün verdiğim amazon siparişi geldi da vinci kitabı bayaa resimli, güzel.

20 Beğeni

Bir başka İdefix siparişim. 30+20 tl indirim kodu kullanınca kitaplar nispeten uygun fiyata gelmiş oldu. Kitaplar gayet temiz, hiçbir hasar yok. Alfa’nın Jules Verne kitapları fiyat olarak hayli yükseldi. Fiyatlar uygun olduğu için serinin çoğu kitabını almıştım. Ancak sanırım bundan sonra seçerek devam edeceğim seriye.

24 Beğeni

Bunu dün başlayan Amazon indiriminden aldım. Bu ve aynı dönemde çıkan Atlas Silkindi gibi kitaplar, Pegasus’un çok abartı fiyat etiketleri ile bastığı kitaplardı. O yüzen son Pegasus zamlarında bu dönem ve sonrasında çıkan kitaplar takip ettiğim kadarı ile zamlanmadı. Bunun da etiket fiyatı hep 190 TL’ydi. O yüzden çıktığından beri fiyatının düşmesini bekliyordum, nihayet alınabilir fiyata düştü :slight_smile:

Pegasus zam yapmış ama baskı kalitesini düşürmemiş. Hala içe doğru kıvrılıp iki kat olan bayağı kalın karton kapaklar kullanıyorlar.

Yazarın Sürü kitabını okumuş beğenmiştim fakat orijinal metin Almanca olmasına rağmen kitap İngilzceden çevirilmişti, bu direkt olarak Almancadan çevirilmiş.

24 Beğeni

Pegasus, Frank Schatzing’in Limit kitabını çok kötü basmıştı. Sayfalar neredeyse gazete kâğıdı gibiydi.

O kitap 1250 sayfa olduğundan ince kağıda basılması bir gereklilik halini alıyor. O kadar kalın kitaplar kalın kağıda basılırsa elde tutarak okunamayacak bir şey çıkıyor ortaya.

Tabii ki sayfa sayısının çokluğundan kitap bu şekilde basılmıştır, kabul. Ancak çok kötü bir ürün çıkmış ortaya. Yazı karakterlerinin çok küçük olması bile durumu kurtaramamış. Bunun yerine iki cilt basılabilirdi bence. Gerçi öyle yapılsa cebimizden fazla para çıkmış olurdu, o ayrı :slight_smile:

1 Beğeni

Kampanyadan ilk aldıklarım.

28 Beğeni

Kitapyurdu’ndan 100 TL’ye son stoğu almıştım. Bugün Amazon’da da aynı fiyata düşmüş. Ayrıca Kitapyurdu’nda da tekrar aynı fiyattan stok açılmış.

15 Beğeni

Amazon’un kart sömüren indirimlerinden ilk parti siparişlerim geldi :slight_smile:

20 Beğeni

Amazonda şu set 505 TL tutar iken Kitapyurdunda 1000 TL gibi bir rakamla karşılaşmanız olası. Amazon stokları hunharca eritiyor. Bu fiyatları bir daha bulur muyuz :man_shrugging:
(Bir önceki amazon indiriminde de aynısını düşünmüştüm bu arada. Fiyatları buluruz sanırım black friday zamanı. :slight_smile: )

Hepsiburada’nın 5 kitap 50 tl kampanyasından aldım umarım değer.

16 Beğeni

Y: Son Erkek ve Sabrina’yı sahaftan, diğerlerini Amazon’dan aldım.

20 Beğeni

Bana göre uygun geldiği an ben alıyorum artık.

Hocam kara cuma da fiyatlar yine uygun devam eder diye düşünüyorum amazon hep ucuz veriyor zaten.

1 Beğeni

19 Beğeni

Çekilişten kazandığım kitap elime ulaştı. Bu çekilişi düzenleyen @isos81 ’e ve katkıda bulunan diğer arkadaşlara çok teşekkür ederim :slight_smile: Ayrıca hakkını bana veren @ESO ’ya da teşekkür ediyorum :cherry_blossom: İlk defa çekiliş kazandım diyebilirim artık :smile:

22 Beğeni

Teşekkürler Amazon :smiling_face_with_tear: Burayı 130 liraya almak çok güzeldi. Eski günleri özlemişim.

31 Beğeni

Kitap sağlam bir şekilde elime ulaştı. @isos81 e ve diğer kullanıcılara teşekkür ederim. ^-^

19 Beğeni

Dün verdiğim Amazon siparişim an itibariyle teslim edildi.

22 Beğeni

Hevesinizi kırmak istemem ama YKY’den çıkan Nevzat Erkmen çevirili Ulysses, Türkçe çevirileri arasından en zor anlaşılanı. Kitaptan soğumanız olası.

2 Beğeni