Satın Aldığınız Yeni Kitaplar

Merhaba,
Nereden temin ettiniz?

1 Beğeni

Ben de o çeviriyi aldım ve yanına da aşağıdaki sözlüğü temin ettim.
Böyle ilerlemek daha anlaşılır kılar ve denemeye değer diye düşünüyorum. :slight_smile:

Bunları Dost Kitabevinden aldım.

2 Beğeni

İdefix ve d&r’ dan aldıklarım.

25 Beğeni

Ön sipariş ile aldığım Karanlığın Şahidesi geldi. Umarım yazarın diğer eserleri gibi güzeldir.

18 Beğeni

Amazon kampanyalarından aldıklarım.Kendimi tutacağım dedim ama indirimleri görünce anca bu kadar tutabildim.

19 Beğeni

Aralık 2021 tarihli siparişime bugün kavuştum. Ah Kıbrıs’ım…:slightly_smiling_face:

25 Beğeni
  1. dalga da geldi. Kaldı Agt Kurye’ye düşen gariban son paket.

31 Beğeni
  1. Elric: Ruh Hırsızı - Michael Moorcock

elric-ruh-hirsizi

1. Şebeke Etkisi(Katilbot Günlükleri) - Martha Wells

2. Dr. Jekyll ile Bay Hyde - Robert Louis Stevenson

3. Madam Bovary - Gustave Flaubert

4. Alfa Ayının Kabileleri - Philip K. Dick

5. Altıncı Koğuş - Anton Çehov

6. Söğütler - Algernon Blackwood

7. Vurun Kahpeye - Halide Edib Adıvar

8. Savaş Meleği Alita: Alevler İçindeki Adam - Yukito Kishiro

17 Beğeni

Agt Kurye yine farkını konuşturmuş.

26 Beğeni

Yolun Sonundaki Okyanus 2 tane gelmiş fazla mı koymuşlar aceba :grin: :grin:

2 Beğeni

O benim hatam. Kargoyu açınca fark ettim. Sipariş özetine bakınca gördüm. 2 tane eklemişim sepete. Elimin ayarı kaçmış. :smiley:

4 Beğeni

Amazon O kadar indirim yapıyor ki bazen , 2 tane 3 tane de eklesen fark edemeyebilirsiniz :slight_smile:

4 Beğeni

Bunu ciltlemek için sahaftan aldım. Bayağı dağılmış. Bakalım toparlayabilecek miyim :slight_smile:

28 Beğeni

Hey gidi Feza Canavarları (Uzay Tazısının Yolculuğu :slight_smile: ), merakla bekliyorum nasıl bir iş çıkartacağınızı. :+1:

4 Beğeni

Bir süredir istediğim şekilde kitap alımı yapamıyordum, nasıl desem soğukluk gelmişti.Bu duyguyu bir nebze bile olsa atlattım.Flaneur’un özel baskılarını almak yerine bu görkemli şeyleri aldım, Flaneur’un 1300₺ alıp kargoyu hala alıcı ödemeli şekilde göndermesini bir türlü atlatamıyorum. :sweat_smile:

Absolute koleksiyonumun final hali aşağıdaki gibi, dolar kuru 18 olmasaydı daha farklı hayallerim vardı ama sağlık olsun. :laughing:

53 Beğeni

O soğukluk bir bana gelmiyor. Son 2 3 aydır haddinden fazla kitap alışverişi yaptım. Hastalık derecesinde hatta. Yeni aldığım kitaplıkda doldu, gereksizleri satacağım muhtemelen.

1 Beğeni

Hangi siteden alıyorsunuz?

1 Beğeni

Hocam Sabrina’nın içinden birkaç görsel paylaşabilir misiniz? :pray:

1 Beğeni

27 Beğeni