Satın Aldığınız Yeni Kitaplar

Çoğunlukla Amazon TR ve Amazon US kullanıyorum.

1 Beğeni

21 Beğeni

Harika! Ben de ithaki baskısını aldım. Hiç kıskanmadık. :vampire:t2:

3 Beğeni

Bu Amazon kampanyasından payıma düşen 6-7 TL’lik kitaplar. Damacana su 37 TL olunca içimden kitap almak da gelmedi.

“Garip” iki gün önce gelmişti, diğerleri de bugün geldi.

25 Beğeni

Ucuzkitapal sitesinden aldıklarım bugün geldi. İçindeki ayraçların eksiksiz gelmesine sevindim. Yalnız hava kabarcıklı naylona falan sarılmamış, korumasız şekilde direkt kolilemişler. Köşeleri ezilenler var. Belli ki koli kargo sırasında sağa sola savrulurken kitapların köşeleri darbe almış. Bu tarz şeylere çok takılanların bilgisine.

27 Beğeni

Benim siparişimin de 2-3 gün önce faturasını kesmişler ama henüz kargoya vermiş değilleri.

2 Beğeni

Geçen seferki fuar kodu bu sefer çalışmadı. Bir sipariş daha geçecektim ama tanrılar engel olmaya çalışıyor. :d

2 Beğeni

Memleketten gelen paket, paha biçilmez! :heart_eyes:
Bu siparişle :

• Mankell eksiklerim tamamlandı,
  • Çehov 8 cilt ile tüm öyküler tamam,
  • Otostopçu serisini tek cilt vardı, tekli kitaplara döndüm
  • Antik edebiyata bir giriş yapıyorum (forumdaki öneriler sağolsun)
  • Çocuklar için de fantastik edebiyat serileri aldım - yine forumdaki önerilerle.

29 Beğeni

İki dergi beş kitaba yine 250 lik olduk.

19 Beğeni

ucuzkitapal İthaki yüzde 50 indirim kampanyası ve artı 30 TL indirim kuponu ile alındı.

Vathek ve Sınırdaki Ev’i yıllar önce okumuştum, kitapların aslında eski kapak baskıları kitaplığımda var ama Karanlık diziden yeni kapaklar ile çıkınca yeni kapaklı baskılarını da aldım.

Neptün Müzakereleri Pangea dizisinden. Bu diziden galiba okumadığım 3-4 kitap kaldı.

28 Beğeni

Amazon indirimlerinden. Birkacinin yanları da hasarli geldi :frowning:

26 Beğeni

30 Beğeni

17 Beğeni

Ejderha Cumhuriyeti chip para sayesinde n11’den neredeyse bedavaya geldi. (16₺)
Diğer kitapları Amazon’dan uygun fiyata aldım. :slight_smile:

26 Beğeni

İdefix ve ilknokta siparişlerim

Geçen hafta elime ulaşan uçan şato siparişimde 2.kitap boyut olarak büyüktü iade için yazdım ilknokta durumu defolu kabul edip üç kitabında eşit olduğu bir setle değiştirdiler .

Harry potter film dehlizi daha önce 1.kısım ciltsiz olanı elime geçmişti ve çok beğenmiştim .Sonra internetten araştırdığımda toplam 12 kısım olarak Türkçe ciltli ve ciltsiz olacak şekilde basılacağını gördüm .ilk 2 kısım bizde basılmış şuan, bakalım umarım hepsi basılır ,ayrıca her birisinde sert bir posterde çıkıyor ben çok beğendim tavsiye ederim.

Son kitapta pangea kitaplığından Mehmet Berk abimizin yazdığı kitap .Bence herkes almalı diğer iki kitabı çok güzeldi .

24 Beğeni

İlknokta alışverişim.

33 Beğeni

Amazon :partying_face:

27 Beğeni

23 Beğeni

Hocam sağda ki kitabın görsellerini içerik bölümünde paylaşabilirmisiniz?

25 Beğeni