Satın Aldığınız Yeni Kitaplar

26 Beğeni

Bana da karton kapak(2x, biri kardeşime) yollamış Amazon, iletişime geçince de sizi kargoyla uğraştırmayalım kalsın onlar, birilerine hediye edersiniz diyerek yenisini yollayacaklarını söyledi. Türkçesi gerçekten kötüydü müşteri temsilcisi arkadaşın. :smiley:

1 Beğeni

17 Beğeni

21 Beğeni

Mesajınız sayesinde Star Wars kitaplarını ben de aldım. Görsel Ansiklopedi çok uzun süredir listemdeydi, böyle bir fiyata bulabileceğimi düşünmemiştim. Teşekkürler.

Alttaki 4’lü Amazon, Üstekiler İlknokta.

23 Beğeni

Hocam amazondan kargonuz kaç günde geldi? Prime abonesi misiniz?

Prime abonesiyim ama bu gelenler iki yan hesaptan iki ayrı kargo olarak geldi.
Prime hesabımdan aldığım 15 eylül tarihli sipariş teslimat olarak perşembe(22 Eylül) gözüküyor :confused: Henüz gönderilmemiş.

Merhaba, Cumhuriyet İstanbul’unda Kadın’ı nereden aldınız acaba?

Ben de prime abonesiyim de siparişimi 17 eylülde verdim teslim tarihi 22’ sinde gösteriyor. Umarım kargo AGT’ ye verilmez de en kötü 22 Eylül’ de elime ulaşmış olur. Yalnız prime abonelerine 1-2 günde gönderilmesi gerekmiyor muydu kargoların? Yoğunluk mu var kampanyadan dolayı anlamadım gitti.

Kampanya dönemlerinde çok fazla yoğunluk oluyor ve gecikme oluyor yoksa akşam verdiğim siparişin ertesi gün öğleden önce teslimine çok kez şahit oldum.

1 Beğeni

Hmm anladım. Daha önce amazondan pek siparişim olmamıştı prime aboneliğini de ilk kez deneyimliyorum ondan dolayı pek bilgim yoktu :sweat_smile:

Amazondan almıştım ama son stoklardı ve bitmişti en son indirim.

1 Beğeni

Amazon.

Hayvan Çiftliği - Şu saman nedeniyle iki yıldır bu baskıyı almıyordum ama ileride ya pişman olursam diye aldım. :slight_smile:
1984- Ben de kırmızı kapak vardı, @Ufuk da gördüm ben de ikiledim. :slight_smile:
Sis ve Gece 25 yaşında baskısını daha önce almıştım ama kitabı bir - iki kez yere düşürünce az da olsa hasar almıştı, baskısı bitmeden yenileyeyim dedim.
İki HAY kitabı ise diğer forum arkadaşlarına olduğu gibi bana da ciltli yerine karton kapak geldi. Değişim zaten yapmazlar ama iade yapacağım o iki kitabı.

28 Beğeni

Hocam ben de Fırtına’yı almıştım bana da karton kapak geldi ama değişim yapıldı.

1 Beğeni

O zaman değişim isteyeyim. Seyir Defterleri için istesem de yapmazlar satıcısı Amazon olan tükenmiş ama Fırtına’nın satışı var.

Geçen ay gözü karartmamın son meyveleride elime ulaştı.

Korondor serisi ile Gedik savaşları tamamlanmış oldu.

Harry Potter ise bir zamanlar benim elimde bulunanları başkasına vermiş ve bir daha kendilerinden haber aşamamla beraber kitapları verdiğim kişiyle olan ilişkimi 3 hayırla sonsuzluğa uğurladım.
Kızımı da HP tutkunu olması nedeniyle ona küçük bir armağan diyip seriyi Eski kapaklı 1. baskı olarak tekrardan toparladım.

Ateş ve Kan ise malum House of Dragon son günlerde baya gündemdeyken alalım kenarda dursun.

35 Beğeni

Benim Seyir Defterleri de ciltsiz geldi.

12 Beğeni

Ciltli ürün ile değişim istediğim de verdikleri cevap .

1 Beğeni

İthaki %50.

31 Beğeni

Çocukluğum ellerimde şuan…

17 Beğeni