Satın Aldığınız Yeni Kitaplar

Fırtına yine karton kapaklı geldi bana da. MH 48 saat işlem yapamıyorum değişim için dedi, beklemedeyim.

1 Beğeni

eBay’den son gelen. 20 cildin tamamını topladıkları, ışıklı büyüteç vs de içeren bu micrographic baskıyı takipteydim. Oldukça hoş. Hacim normal bir rafta barındırmayı çok mümkün kılmayacak (28 x 50 x 12). Kendine özel rahle vb. bir tasarım istiyor bu ama belki ileride bakalım.

Herkese keyifli okumalar. :slight_smile:

24 Beğeni

resim

Amazon siparişim ,elime ulaştığı gibi can sıkıntısından başladım .
Korku gerilim sevenlere tavsiye ediyorum , iliklerinize kadar hissedeceksiniz o gerilimi .

18 Beğeni

Görür görmez verdim siparişi. Tavsiyeniz için teşekkürler.

1 Beğeni

Amazon

36 Beğeni

Rica ederim, keyifli okumalar .:relaxed:

2 Beğeni

idefix siparişi

28 Beğeni

Bu filmin kitabı mı?

Merhaba Dylan dog albümlerinde mini dev albümler tek sayıların toplanmış hali mi yoksa farklı hikayeler mi ? Fumettiler pek ilgimi çekmiyor ama konusu yüzünden birkaç sayı şans vermeyi düşünüyorum☺️

1 Beğeni

Kitaplığa bu şekilde üst üste koyarken en altta 1.kitap mı olmalı 5.kitap mı?

21 Beğeni

Merhaba. Farklı hikayeler… Dev albümler de güzeldi. Mini dev albümleri henüz okumadım.

1 Beğeni

Fotoğraftaki gibi sıralamalısınız, okudukça diğerini almanız çok daha kolay bu sıralama şeklinde.

Uzuuuun zamandır yoktum. Bunu atayım dedim. :sweat_smile:

30 Beğeni

İlknokta ve Amazon. Artık Malazan 3 çıkana kadar alışveriş yok umarım :slightly_smiling_face:

37 Beğeni

Malazan-3 bunların toplamı kadar vardır zaten :slight_smile: Cüzdanlarımızdan ateş çıkacak o gün :smiling_face_with_tear:

9 Beğeni

:fire:

3 Beğeni

Sabrina hepsiburada’ dan diğerleri ilknokta’dan aslında amazon’dan da kitap aldım ama bir türlü gelemedi bu ara çok yavaş amazon :no_mouth:

34 Beğeni

Bu sefer kendimi tutacağım kitap almak yok dedim de dedim… ama dinletemedim içimdeki deliye. Kampanyanın son günleri Amazon’ da Ölüm Defteri mangasının çok ucuz olduğunu görünce seriyi tamamlamak için geriye kalan ciltleri de temin ettim. Hazır Death Note almışım yanına da birkaç kitap ekleyeyim diyerek önceden kütüphanede okuduğum Bilimler ve Sanatlar Üstüne Söylev kitabı ile Gezgin kitaplarını da temin ettim. Kızıl ile Sahaf Mendel’ i hiç okumamıştım ama Zweig amcaya güveniyorum. Uzun seriler arası ya da kitap okumaktan sıkıldığım zamanlar ilaç gibi geliyor Zweig amcayı okumak.

Burada Amazon dışında yaptığım tek alışveriş Halil Cibran’ ın Haberci kitabı oldu. Maalesef Mavi Çatı Yayınları bu kitabı Rüzgar Gülü adıyla yayınlamış ve elimde bulunuyormuş. Çevirileri karşılaştırmadım ama Martı’ nın daha iyi iş çıkarmış olabileceğini düşünüyorum bu konuda. Bu yüzden Rüzgar Gülü kitabında Halil Cibran’ ın hayatı da verildiği için onu oradan eseri de Martı’ dan okuyacağım. Uzun oldu kusura bakmayın :sweat_smile:

19 Beğeni

Hepsiburada…

William Shakespeare külliyatı tamamlanmak için son 3 kitap… (Kısasa Kısas, Kış Masalı, Kral John’un Yaşamı ve Ölümü)

37 Beğeni

İdefix siparişim

28 Beğeni