Satın Aldığınız Yeni Kitaplar

13 Beğeni

Zweig seti az önce geldi fakat kutu kargolamadan dolayı yırtılmış Hepsiburada sağolsun yine sadece poşete koyup göndermiş. Bu arada bu set hala 59 TL.

13 Beğeni

BKM pişmanlıktır. :pensive:

26 Beğeni

Buzun Anıları ortadan kırılmış mı yoksa poşet izi mi o? Kılıçlar Kenti’de hasar görmüş… İade edin isterseniz.

2 Beğeni

Sanki tutkal uzamış ve öyle donmuş gibi görünüyor.

BKM iadelerde zorluk çıkartıyor denmişti diye hatırlıyorum, ama deneyeceğim.

5 Beğeni

Keşke ilknokta’dan %50 indirim döneminde alsaydınız. Ucuz oluyor diye BKM’yi tercih ettiniz sanırım. :frowning: Umarım sorun yaşamadan hızlı bir şekilde iade işlemini gerçekleştirirsiniz.

4 Beğeni

HB indirimlerinden.

HB tek tek paketleme yapmaya başlamış. Bu konuda da Amazon’u örnek almaya başlamış. :slight_smile:

22 Beğeni

Keşke Amazon Türkiye’yi değil de U.S’ı ne zaman örnek alacaklar acaba.

2 Beğeni

:slight_smile:

Bu işten en mutlu olanlar dağıtıcılar olabilir.

Çoğu acente - taşeron ya da kiralık olarak çalıştıkları için paket başı ücret alıyorlar. Ortalama bir dağıtıcı orta zorlukta bir dağıtım sahasında günlük 70-80 adrese uğrayabilir. Ne kadar çok paket aynı adrese gelirse o kadar iyi olur dağıtıcı için.

3 Beğeni

Hanıma aldım ama okuyacağını sanmıyorum.

14 Beğeni

Buzun Anıları’na çatırdamış buz efekti konulan limited edition gelmiş, şanslısınız.

15 Beğeni

amazon. silmarillion. Şu an resmen ellerim titriyor, çok uzun zamandır bu kitabı istiyordum. İngiltereden sorunsuz geldi, açamıyorum ama. :smiley:

39 Beğeni

Kitaplar Kitapyurdu’ndan.
Bu alışveriş içinde benim en çok Kutlu Kan ve Gece Tüm Kanlar Karadır kitapları dikkatimi çekti.
Kutlu Kan forumda da öyküleri yayınlanan Harun Çimen’e ait ki okuyabildiğim öykülerini beğenmiştim. Tanışmama aracı olan @mit hocama teşekkür ederim.

Diğer kitap ise David Diop’un Gece Tüm Kanlar Karadır. Özellikle Batı Cepsinde Yeni Bir Şey Yok’un yeni versiyonunu izlediğimiz şu günlerde konu ile ilgili gayet güzel bir kitap.
Batı cephesinde Fransızlar için savaşan sömürge askerlerini ve savaşın vahşetini çok güzel bir dille anlatmış. Ocak 2023te baş rolünü Omar sy’ın oynadığı benzer bir konuyu anlatan güzel bir film vizyona girecek ki ilgisi olanların kaçırmamasını tavsiye ederim. Fragmanı en sona ekliyorum.

Güç sizinle olsun. :fist:t3:

18 Beğeni

24 Beğeni
  1. kitabın videosu nerede???
2 Beğeni

İthakiler ve Cehennem Güvercinleri ilknokta’dan, diğerleri idefix’ten. idefix, tüm kitapları sipariş günü kargoya verdi.

28 Beğeni

Dünya klasiklerini okumayı seviyorum. Genelde toplu alım yapıyorum. En son Stefan Zweigin 10’lu kitap setini aldım.

4 Beğeni

Henüz okuyamadım. Bir iş için il dışında ikamet ediyorum. Yanıma aldım ama. Halledeceğiz.

Paylaşım yapamadım bu yüzden bir süredir.

2 Beğeni

Hepsiburada kargolarım, toplu olanları sağolsunlar kutuya koymuşlar ama diğeri Haruki Murakami Dans Dans Dans kitabı 6tl ye düşünce tek olarak aldığım için poşete koyup yollamışlar
ve bu halde geldi değişim olur mu bilemiyorum henüz konuşmadım müşteri temsilcisiyle :smiling_face_with_tear:

13 Beğeni

Reklam hesabı galiba :grinning: Halkkitabevi’nden beklenir.

3 Beğeni