Satın Aldığınız Yeni Kitaplar

Ya bu HB ne zaman düzelecek hayret ediyorum sürekli böyle şikayetler ama çözüm yok.

2 Beğeni

Amazon’dan bir siparişim ilk defa böyle geldi ama sağolsun müşteri hizmetleri stok olmadığı halde stok geldikten sonra değişim sağlayacak. Müşteri memnuniyeti konusunda tek geçerim kendilerini efsaneler resmen.

8 Beğeni

İlknokta zahmet edip siparişimi göndermiş :slight_smile: Kitaplar hasarsız.

Buzun Anıları’nın kalınlığını görünce seriyi acaba ciltli mi alsaydım diye düşünmeye başladım. Ancak aradaki fiyat farkının fazla oluşu, bu düşüncenin dağılmasına neden oluyor :slight_smile:
Üç kitabı da ciltli alan arkadaşlar memnun mu acaba? (Kendimi ikna etmeye çalışıyorum). Ona göre bunu iade edebilirim.

19 Beğeni

Ben iki versiyonu da alıyorum. Her ikisi de iş görür keyfinize bakın. :slight_smile:

1 Beğeni

Bu şekil boyut farkı sizi rahatsız etmezse ciltli öneririm .Klasik ithaki yayınları her konuda okuyucuyu sinir etmezse olmaz .:angry:

15 Beğeni

Ciltsiz okuyorum şu an ve sıkıntı yaşamadım ama son karar senin tabiki. Ama dikkatli okuyorum üç kitaptır ne olur ne olmaz diye o ayrı :grinning:

4 Beğeni

Acaba üçüncü kitap ikinciden kısa mıdır? :slight_smile: Malzemeden tasarruf etmişler :slight_smile: Şaka bir yana, kötü duruyor. Durum herkeste böyle midir bilemiyoruz tabii.
Görünüşe göre ilk kitap biraz uzun basılmış sanki. İkinci basımda düzeltilmiş ihtimali de vardır sanırım.

@HAKOYETO kesinlikle haklısınız.

2 Beğeni

Benzer durum haşhaş savaşı üçlemesi içinde geçerli. Yürüyen şato serisinde de ikinci kitap uzun basılmış :face_with_peeking_eye:
Bence umursamazlık :+1:t2:

12 Beğeni

Ben ilk kitabı biraz hunharca okuduğum için sırtından kırıldı. İnsan gibi okunursa sorun olmuyor.

Ama sonraki kitapların daha da uzun olacağını düşünürsek ciltli daha makul görünüyor. Bütçe işine bir şey diyemem.

9 Beğeni

Ben kitaplarımı dikkatli kullanırım ama belirttiğin gibi sayfa sayısı çok olunca problem olabilir. Sana ve cevap veren herkese teşekkür ederim.

Bir eksikle Mo Yan kitapları Amazon’dan.

Mo Yan kitapları satın almayı düşünen varsa Amazon fiyatları mevcut fiyatlara göre daha uygun.

21 Beğeni

Kitabın ismi şu an tüm ahlakımı bozdu ama olmadı şimdi, diğeride içkili cık cık :joy:

6 Beğeni

:slight_smile:

Hangisi “İti Memeler ve Geniş Kalçalar” mı? :slight_smile: Bizim Anadolu da öyle değil mi? Ha pirinç ile beslenmişsin ha arpa - bugday ile…

3 Beğeni

Ben burada öyle dedim diye ister misin kitapların ismi değişiyormuş :joy:

2 Beğeni

Amazon ile İngiltere’den getirttiğim bir başka Tolkien kitabı. 1 haftada sorunsuz geldi, hiçbir ekstra ücret ödenmiyor. Bunu da daha detaylı olarak Tolkien kitaplığı başlığında paylaşacağım. :slight_smile:

35 Beğeni

Teşekkürler aldım ben de. Kitap fiyatları cidden çok ucuzdu diğer sitelere göre. %5 indirim ve 30 TL kuponla daha da düştü fiyat.

2 Beğeni

Amazon .

Amazon değişime giden kitabın yine aynısı geldi. :slight_smile:

27 Beğeni

Peter Pan Amazon, diğerleri Hepsiburada’dan

18 Beğeni

Nabokov ve Melville sahaftan diğerleri ise amazon, kitapyurdu ve fidan kitap sitelerinden.

18 Beğeni

İlknokta.

Malazan yeni kitabı okumaya bu akşam başlarım ben. :slight_smile:

Şu kitabın bu kötü baskı ile bu kadar para olması akıl alır değil.

Jules Verne - Buzullar Arasında Bir Kış. :slight_smile:

30 Beğeni