Satın Aldığınız Yeni Kitaplar

En kısa sürede paylaşacağım

2 Beğeni

Bu arada ilgilenen olursa elimde var sıfır ve jelatininde duruyor. Yeri burası mı bilemedim ama özelden yazabilirsiniz ilgilenen olursa.

1 Beğeni

Değişimden geldi. Çok hafif bir zedelenme olmuş. O da kargo firmasıyla alakalı diye düşünüyorum.

20 Beğeni

19 Beğeni

Kitapyurdu.

11 Beğeni

24 Beğeni

Bayağı oldu geleli. Karton olandan ayraç çıkmadığı için değişime gidecek.

26 Beğeni

Seri bitene kadar ithakiyi kızdırmamak lazım böyle şeylerle :sweat_smile:

2 Beğeni

7 Beğeni

Eğer ilknokta ile sipariş yapıyorsanız onlara sonraki siparişinizde yazın yollarlar. Yırtık posterimin gönderimini yapmışlardı. Kitapta sorun yoksa riske gerek yok :slight_smile:

1 Beğeni

Bence onlar beni kızdırmasın.

Görüştüm hem ilknokta hem de ithaki ile. İkisi de yardımcı olma niyetinde değil. O yüzden siparişim düzgün gelene kadar değişime göndereceğim.

9 Beğeni

Amazon ve Hepsiburada

26 Beğeni

Geçtiğimiz ay yaptığım Amazon ve idefix alışverişlerim

32 Beğeni

Amazondan gelenler

27 Beğeni

Çok güzel görünüyorlar. İthaki’den bu baskıların tekrarını görmek hayal .
Hakbu ki Açıklamalı notlarıyla Hobbit 'in tekrar baskısı için sözleri vardı.
Ciltli Hobbit çizgi romanı veya Tolkien kitaplarının Ciltli baskıları ne de güzel olur.

2 Beğeni

Amazon, idefix ve Kitapyurdu. Bazıları hasarlı geldi ama iade etmeye üşeniyorum.

34 Beğeni

34 Beğeni

Malazan ve nevernight serisi kadraja girmemiş. :relieved:

3 Beğeni

Dost Kitabevinden. Evde canım sıkılınca Kızılay’a indim, inmişken de kitap almasam olmazdı. Kutlu Kan forumdan arkadaşın kitabıydı aldım hemen, Saramago olmazsa olmazım zaten görül görmez aldım ama Saramago ayraçsız maalesef hiçbirinde yoktu baktıklarımdan, Lanetli Tavşan ise hiç aklımda yoktu görünce aldım. Lanetli Tavşan kitabının kapağına @Bunn-Y 'nin fotoğrafını koymuşlar :slightly_smiling_face:

26 Beğeni

30 Beğeni