Satın Aldığınız Yeni Kitaplar

Kapsül serisinden hiç kitap almadığım için kıyaslayamıyorum. BKK ile karşılaştırırsak?

1 Beğeni

Ebat olarak biraz daha küçük. Cilt zaten aynı değil.

6 Beğeni

Fena değilmiş. Çok küçük değil. Akşam bi’ sepet yapayım.

2 Beğeni

Çok az kitabı bu baskı ile basmışlar. Ben Türk klasiklerinden olanları aldım. Hatta Enpara’sı olanlar koşulları sağlıyorlarsa 150 TL’ye 30 TL geri iade ve 1 adet Kapra karton kapaklardan hediye kitap var.

3 Beğeni

Ben Türk klasiklerinden 4-5 kitabı puanlarımla aldım. Birkaç güne ulaşır. Beğenirsem devamını getiririm.

2 Beğeni

Ben Türk klasiklerini belki bir yıldır Kapra - Karbon baskılardan okuyorum.

Karton kapak Türk klasiği alırken 5 - 6 TL’ye Karbon mini almak varken, diğer yayıncıların fiyatları bana çok fazla geliyor. Bazı Türk klasikleri kitaplarının sunuş - ön söz yazıları da detaylı ve bilgilendirici oluyor.

3 Beğeni

Evet, çok mantıklı. Karbon mini belki almam ama Kapra’dan alırım yüksek ihtimal.

2 Beğeni

18 Beğeni

21 Beğeni

Fikir çok güzel ama çevirmenler hemen hemen sadece kitapyurduna çalışmış isimler.

1 Beğeni

Evet, 1-2 kitap dışında daha öncesinde çevirisini okuduğum çevirmen ben de göremedim. Türk klasikleri dışında ben Kapra - Karbon dan pek kitap almıyorum.

1 Beğeni

Alper abi özelden yazamadım.

2 Beğeni

Diğer yerden yazdım.

2 Beğeni

Tanizakileri Arkadaş Kitabevi’nden aldım. İki kitabın toplam sayfası 180 ama mağazadan aldığım için bence çok pahalılar. Livaneli ve İhsan Oktay Anar kitapları ucuzkitapal sitesindeki inkılap kitabevi %50 inidirim kampanyasından aldım ve çok mutluyum. Bazıları kitapları daha önce malum yoldan okumuştum ama indirim olması ve fiyatlandırmaların gittiği yöne bakarak kitap alamamaya başlamamdan dolayı aldım gitti.

13 Beğeni

İdefix ve ilk nokta.

15 Beğeni

İlknokta indiriminden aldığım malazan 3 ayraçsız geldi. 120tl olmasaydı pek önemsemezdim ama şuan en üst düzey kalite beklemekteyim kimse kusura bakmasın.

4 Beğeni

İdefix.

21 Beğeni

Çok mutluyum :hugs: Geçen HP asası almıştım, bu hafta güzel bir HP asa tutucu buldum. Kitap olarak da Miras- MŞE ve İş Kültürden Çin Edebiyatı kitabı Kedi Gezegeni’ni aldım.

25 Beğeni

HP’yi görünce aklıma hemen printer markası geldi. Harry Potter’miş. :slight_smile:

4 Beğeni

16 Beğeni