Satın Aldığınız Yeni Kitaplar

Yok şimdi o kadar değil. Karton kapağı çıktığı gün almıştım da bu biraz lüks kısmı işin. :smile:

Bu gidişle o da yakındır ama.

Kitaplığı komple satıp bir Ege kasabasına yerleşme fikri çık aklımdan…

9 Beğeni

Aynen Alfa dan Pardayanları beklemekteyiz ama bekleyiş biraz uzun sürdü. Umarım pişman olmayız

3 Beğeni

Bizler için böyle Türkçe baskılar hayal.
Bizdeki yayınevlerinin özel baskı dediği mukavva kapak üzerine basit bir isim yazmaktan öteye geçmiyor.
Çok güzel görünüyorlar.
Keyifli okumalar dilerim

4 Beğeni

Yaptığını beğendin mi? :unamused:

3 Beğeni

Dünkü ilknokta kargomun içinde Yürüyen Şato Serisi, kağıt kapak sipariş etmeme rağmen ciltli olarak geldi. Yapılan yanlışlığı İthaki’ye bildirdim, onlar da ürünlerin hediyeleri olduğunu bildirdiler. Teşekkürler İthaki :slightly_smiling_face:

31 Beğeni

Kitapyurdu ve Amazon alışverişim. Ayın 16’sında sipariş verdiğim halde Amazon’dan gelmeyen bir tane kitap kaldı. Bu hafta sonuna kadar gelmezse siparişi iptal edeceğim.

24 Beğeni

Kitapyurdu

19 Beğeni

Kitapyurdu doğum günü hediyesi seçili kitaplardan bunu seçtim, bu uygulamasıyla kalbimi fethetti :heart_eyes:

17 Beğeni

14 Beğeni

Amazon, İdefix, BKM, Kitapyurdu ve Hepsiburada’dan aldıklarım.

Ve İşte Zaman Savaşını Böyle Kaybedersin kitabı sitede ciltli yazıyor olsada ne yazıkki karton kapak geldi.

31 Beğeni

İlk nokta indirimlerini kaçıramazdım😊

41 Beğeni

Kral katili güncesi :vulcan_salute:

3 Beğeni

24 Beğeni

beklenen kitap çıkarsa almayı düşündüğüm bir seri :slight_smile:

3 Beğeni

Bence çıkmaz. :roll_eyes: O kitap yazara “yük oldu” gibime geliyor. Bana yük olan kitapları ben çile çektirip okumuyorum şahsen. O yazarsa saygı duyarım ama bence yazmaz hahah.

1 Beğeni

19 Beğeni

Yük olacağını tahmin etseymiş keşke de hiç yazmasaymış :slight_smile: Sonuçta bu bir seri, devam kitaplarını görmek için okuyor insanlar. Saygı duyuyorum ama bu yazarın okurlarına saygısızlık yaptığı gerçeğini değiştirmiyor.

3 Beğeni

Ya adam bayağı Twitch 'te pijamalarıyla D&D oynuyor :roll_eyes::rofl:

4 Beğeni

Beklenen ama yazılmayan kitaplar konuşulunca aklıma Yaşar Kemal’in yazılmayan Akçasaz üçlemesinin son kitabı Anavarza geldi.

Bir söyleşide kafamda diyordu ama acaba hiç kağıda yazmış mıydı? Umarım yazmıştır bir şeyler ve bir gün defterler -notlar vb. diye yayınlanır

3 Beğeni

@Eluchael’den aldığım kitap sorunsuzca geldi, teşekkür ederim. :+1:

22 Beğeni