Satın Aldığınız Yeni Kitaplar

İlknokta %50 indirimden ikinci parti aldıklarım.

30 Beğeni

Güneş Olan Kız’ı yakın zamanda okursanız veya okumaya başlarsanız bi’ yorumunuzu alırız :slight_smile:

3 Beğeni

Bu sene gelecek inşallah. Sen de dua zincirine katılırsan çok müteşekkir oluruz. :grin:

3 Beğeni

Kandilin hatrına belki duamız kabul olur diyelim o zaman. Hayırlı kandiller bu arada :smile:

2 Beğeni

Hadi bakalım. İşin içine kandilde dua etmemiz de oldu. Bu da tutmazsa kurban bayramında bir şeyler deneyeceğiz. :joy:

2 Beğeni

Bence de yazmayacak. Ama çıkıp da ben yazmıyorum kardeşim dese o da rahatlayacak okurlarda. Bunu niye yapmıyor anlamış değilim.

1 Beğeni

Bence beklemeye değmez. Çünkü geç bir sürede çıkacağını belki de hiç çıkmayacağını düşünüyorum. Bu zamana kadar okuduğum en akıcı eserdi şahsen. Hatta ben hiç telefon veya tabletten kitap okuyamayan biri olarak telefondan bu güzel seriyi bir çırpıda bitirmiştim.

2 Beğeni

Amazon

21 Beğeni

Akıcı ilerleyen fantastik bir kurgu :smiling_face_with_tear: Okunası. Bir umut belki yazar ya, iyi düşünelim iyi olsun.

2 Beğeni

Küçük çaplı kitapyurdu siparişim.

23 Beğeni

Marmara Çizgi Alışverişim

20 Beğeni

Filmini izledikten sonra kitabını bulmam çok iyi oldu. Galateia çok tatlı bir kitap olmuş. Sessizliğin Müziği gibi çizimlerle dolu. Malazan’ı Bursa’da da okumak için aldım. :sweat_smile:

27 Beğeni

Ayy çok iyi :blush: Lisede edebiyat öğretmenimiz önermişti, ne hikmetse alıp okuyamadım hiç. Keyifli okumalar :slight_smile:

2 Beğeni

Filmini yıllar yıllar önce izlemiştim. İnanılmaz uzun sürüyor film. Kitabını çok merak ediyorum. Belli bugün başlarım. Teşekkür ederim. :slightly_smiling_face:

2 Beğeni

Clark Gable karşındaymış gibi okursun artık :joy:

2 Beğeni

Hiç allıma gelmemişti. :joy:

2 Beğeni

Kalın olmasına rağmen çok sürükleyiciydi, 3-4 günde bitirdiğimi hatırlıyorum. Bir de filmden farklı kitap, kitaptaki sonu daha çok beğenmiştim :slight_smile:

4 Beğeni

Bugün akşama doğru biraz bakacağım. :smirk: Birebir aynı gitmemesi güzelmiş.

2 Beğeni

ilknokta indirimden. İlk defa kutusuz yolladılar sadece patpata sarılıydı bu indirimden yararlanan arkadaşlara da öyle mi gitti acaba?

26 Beğeni

Benim kitaplar da öyle geldi. Yurtiçi Kargo’da koli kargoları anlaşmasız 100 lirayı geçmiş. Anlaşmalı dosya kargosu 40 lira. Aras Kargo’da durumlar ne bilmiyorum ama pahalandığı için bu şekilde gönderiyorlardır diye düşünüyorum.

1 Beğeni