Satın Aldığınız Yeni Kitaplar

Yeni baskısı çıkmadan alınmayacak bir kitap daha eklendi diyebiliriz o zaman. :tada:

3 Beğeni

Demek ki sıradan bir kitaba 60 TL etiket fiyatı basmakla olmuyormuş o işler.

3 Beğeni

Lütfen etiketi 61 Tl yapmamak için kağıt masrafını 20Tl düşürdüler bizi düşünüyorlar.

3 Beğeni

Doğru, biraz acımasız bir eleştiri yapmışım sanırım. :neutral_face:

2 Beğeni

Beni de ekleyebilirsiniz bu listeye. Yukarıda yaptığım alışverişte aslında Vakıf’ın Sırrı kitabı da vardı ama kitap yeni çıkmasına rağmen sanki aylardır depoda beklemiş gibi bir eforla geldi. Arka kapağının cildi boydan boya kalkmıştı neredeyse. Kitapların fiyatları bu kadar artarken kalitelerinin aynı oranda düşmesi çok üzücü.

2 Beğeni

Bu kitaplar daha önce basılıp yeniymiş gibi künye sayfası veya forması değiştirilmiş olabilir mi? Hukuki süreç beklerken…

2 Beğeni

İthaki fantastik kurguda çeşitliliği ile ülkemizde tekel olmasa kimse yüzüne bakmayacak galiba.

3 Beğeni

Bildiğim kadarıyla bandrolde süre kısıtlaması var. Tabi önce basıp sonra bandrol yapıştırırsan o ayrı :thinking::face_with_hand_over_mouth:

3 Beğeni

Amazon siparişim. Dün akşam siparişi vermiştim bugün elime ulaştı. :slightly_smiling_face:

26 Beğeni

Ben bi fark göremedim açıkçası. Sandmanlerin sırt yazılarının karmaşası hariç son aldığım İthaki çizgi romanlar genelde iyiydi.

1 Beğeni

Asimov başlığında şöyle bir bandrol de paylaşılmış. Bu kitaplar eski basım gibi sanki depoda bekleyip piyasaya yeni sürülmüş. Tamamen yanlış düşünüyorsam neden şikayetlerdeki gibi dağılıyorlar.

resim

10 Beğeni

(

Presstij Çizgi Roman dükkanından aldıklarım bugün elime ulaştı.

Bunlar da ikinci el aldığım çizgi romanlar.

Kıyamet sonrası kuş cenneti sahip olduğum en büyük çizgi roman şu an bu kadar dev olduğunu bilmiyordum.Baskı kaliteleri çok güzel özellikle fiyatına göre.Presstij orijinal boyda basarak çok kıymetli bir iş yapıyor bence Star Trek Maymunlar Gezegeni cildi eskiden ülkemizdeki standart boyda basıldığından bu boydadır diye tahmin ediyorum.

Captain America’nın Ölümü baskı kalitesi ve cildi bakımından gayet güzel bence Saga ile bir fark göremedim aralarında. Bu fiyata değer mi bilemiyorum ama bu edisyonun dilimize kazandırılmasına mutluyum. Belki 500 yerine 1000 basılsa daha istediğimiz fiyatlarda olurdu ancak o zaman hepsi satılır mıydı yayınevi zarar eder miydi bilemiyorum.

Geçen gün de paylaşmıştım telefon tutacağı hediye haberini ve bugün gelen siparişimde geldi. Bu tarz hediyeler beni çok mutlu ediyor buradan Presstij’e teşekkürlerimi iletiyorum.

34 Beğeni

Kitapların ilk sayfasında yayınevinin kaçıncı kitabı olduğu yazıyor. Elinde kitap olan biri sayıyı atabilirse tahmini ne zaman basıldığı anlaşılabilir bence.

7 Beğeni

Korku-gerilim okumayı özlememin sonucu olarak beklenmeyen bir Amazon siparişi. En azından Yıldız Tozu’nun Amazon’a ulaşmasını bekleyemedim :sweat_smile:

31 Beğeni

Dışarı tur atmaya gittim, gitmişken ufak bir sahaf alışverişi yaptım. Macbeth’in çizgi roman versiyonu olduğunu bilmiyordum. Bayağı hoşuma gitti.

25 Beğeni

Hepsiburada’dan iki tane Tex kitabı sipariş vermiştim. Kitaplardan birisi, özellikle stokta var yazmasına rağmen gönderilmemiș. Onun yerine random bir tane Dylan Dog göndermișler. Whatsapp destekten yazdığımda iade değişim için siteden işlem yapın kitabı kargoya verin dediler. Madem stokta yok iptal et o zaman kitabı. Resmen enayi yerine koyuyorlar müșterileri.

23 Beğeni

Ernst Jünger ve Chuck Palahniuk BKM, diğerleri Amazon :blush:
Gösteri Peygamberi ve At Çalmaya Gidiyoruz’u buradaki tavsiyeler üzerine almış bulundum.

23 Beğeni

Ithaki bunu daha öncede yaptı “Güz Alacakaranlığı ejderhaları” kitabında. İnsanlar yillarca basılcak mı? basılmıyacak mı? diye soru üstüne soru sordular. Editör arkadaş “basılacak merak etmeyin”, “matbaa problemi oldu”, “tekrar gözden geçiriliyor” vs vs diyerek oyaladılar. En sonunda geçen sene çıkti kitap ama gelenlerin hepsi 2018 basım tarihliydi. Sonuç itibari ile eski basım çıkarsa da hiç şaşırmam.

4 Beğeni

Evet, hatta sorduğumda “yanlış sayımdan dolayı” demişlerdi.

2 Beğeni

Bendeki Vakıf’ın Sınırı, soyulan, 1850. kitap olarak gözüküyor. Hava Adamı Ariel ise 1844. kitap imiş. Yani Vakıf’lar yeni basım. Bence başka bir durum var. Direkt kalitesizlik veya depo işlemleriyle alakalı bir şey olabilir.

2 Beğeni