Satın Aldığınız Yeni Kitaplar

İçindeki resimlerden paylaşım yapabilir misiniz?

2 Beğeni

Paylaşalım, kitap içerikleri sayfasına atayım birazdan.

2 Beğeni

Sanırsam amazon politika değişikliğine gitti veya gidiyor.Son kitap siparişlerimde sürekli sorun yaşadım, özellikle malazan 3.kitapta değişim istediğimde iade alabileceklerini söylediler üstelik fiyat farkını da tanımlayamayacaklarını belirttiler bu yüzden tüketici hakem heyetine kadar çıkarmıştım konuyu.Üst düzey müşteri hizmetleri biriminden birisi ulaştı sağolsun yardımcı oldu ama hala kitap elime ulaşmadı.Önceden ürün kalsın yenisini gönderelim derlerdi suistimaller sonucu böyle oldu gibi.

4 Beğeni

Buyrun;

2 Beğeni

Başkalarının Malazanlarını kalplerken kendi Malazan’ı Amazon listesinde bekleyen Sulti’nin dramı. Zalım hayat. :face_holding_back_tears:

Satıcının Amazon olmasını bekliyorum :smiling_face_with_tear:

15 Beğeni

Sultan istersen tadımlık istediğin kadar foto atayım sana. Kitabı alana kadar idare edersin. Sayfaları çekip gönderirim. Hani merak ediyorsan yardımcı olurum.

4 Beğeni

Teşekkür ederim ama o tadı kitabı aldığım güne saklayacağım :slight_smile:

3 Beğeni

Kitabı aldığın zaman ilk kalbi ben atayım. :slightly_smiling_face: inşallah en yakın zamanda indirim yakalarız. Ben de bir fırsat bulursam haber vereyim sana.

3 Beğeni

Çok teşekkür ederim ya, güzel olur. Başka yerlerde de kuponlu muponlu indirimler varsa beklerim inşallah :blush:

3 Beğeni

Evet, ne yazık ki bu ülkede birçok şey istismar ediliyor. Bu konu da öyle oldu.
Dün görüştüğümde yanlış gelen kitabı geri göndereyim bana doğrusunu gönderin dedim ama sadece iade alabileceklerini söyledi yetkili. Hiçbir şekilde yardımcı olmadı yani.

3 Beğeni

Bu konudaki ilk paylaşımında Kenzaburo Oe, Mo Yan ve José Saramago yazarların kitaplarını paylaşmıştım. Sizi de benzer bir Rıhtım heyecanıyla beraber görüyorum. Şimdiden keyifli okumalar dilerim. Siz yine de Rıhtım ailesinin önerilerini alırken tasarruf tavsiyesinde bulunacağım demek isterdim ancak zaten kendimde pek uygulamıyorum. :grin: Sadece eskisi gibi yüksek indirimli kitaplar alamamak üzücü oluyor. Her ne kadar indirim oranı yüksek tutmaya çalışsakta etiket fiyatları almış başını gitmiş. :expressionless:

2 Beğeni

İlknokta’dan bugün ulaştılar elime. Ben şahsen Tress kitabını beğendim baskısı ve kullanılan kağıt kalitesi güzel.
Eski kitaplar gibi güzel bir hissiyat verdi bana.

24 Beğeni

Bu ayki kitap alışverişim. BKM’den.

20 Beğeni

Amazon

25 Beğeni

Güzel kitaplar almışsınız. Carlo M. Cipolla’nın eserlerini okumuştum. Okuması yorucu olmayan başarılı kitaplar.

1 Beğeni

Teşekkür ederim…Cipollo’nın bir kaç kitabı vardı bende ve çok sevmiştim…Bunları almak istemedim önce çünkü benzer çok kitabım var…ama okuma tadı diye birşey var bazı kitaplarda bu yüzden dayanamadım.

3 Beğeni

Kitapyurdu.

28 Beğeni

4-5-6 Haziran tarihlerinde İthaki Yayın Grubu’nda bütün kitaplar net %50 indirimde!

10 Beğeni

Amazon, Hepsiburada, N11(Can), Pazarama, Tamadres…
Son zamanlarda aldıklarım… N11 üzerinden aldığım ‘Bahar Karları’ kitabının yanlış kargo gönderiminden dolayı yaşanan aksilikleri telafi etmek adına Can Yayınları hediye çeki ile beraber yeni çıkan ‘Sazın Teli Koptu’ kitabını hediye olarak gönderdiler. Doğrusu bizler gibi kitaplara düşkün insanlar için çok hoş bir incelik barındırmasının yanında taktire değer bir davranış olduğunu söylemeden geçemeyeceğim. Can’dan bir mutluluk… :upside_down_face: Ayrıca N11 de 200 liralık bir hediye çeki tanımladı. Tabi yine kitap almak için kullandım. :sweat_smile: Dün sonlanan Çağdaş seride 3 al 2 öde hediye çeki ile beraber çok güzel kitaplara sahip olmama aracı oldular. Onlar henüz gelmedi. Güzel, kazançlı bir alışveriş deneyimi yaşadım. Ayrıca sözcükler bu deneyimi aktarmada çok yardımcı oluyorlar. Tamadres sağ olsun Rúmi serisinden kitap göndermemesi ayrıca mutlu etti. Bazı seriler eksik kalmalı İthaki’den çıkanlar hariç… :grin:

23 Beğeni

Akılçelen baskısı resimler ve sayfa iç tasarımı birebir orijinali ile aynı, ben de hem orijinali hem de akılçelen baskısı var. Orijinalinde de resimler mat kuşeye basılmış, sayfa sayısına kadar birebir aynı.

1 Beğeni