Satın Aldığınız Yeni Kitaplar

Ucuzkitapal siparişim. Ara İstasyon’un ön kapağı biraz hasarlı geldi. Diğer kitaplar temiz.

31 Beğeni

İlknokta siparişim .:pray:

27 Beğeni

ucuzkutapal’dan geçen haftaki %50 ithaki indirimi ile aldıklarım. “Ara İstasyon” haricindeki diğer BKK kitaplarını üç ay önce almıştım ama evde o kadar aradığım halde nereye koyduğumu bulamadım. Mecburen tekrar aldım. Hiç ummadığım bir zamanda ummadığım bir yerden çıkarsa hiç şaşırmam.

29 Beğeni

Vayy teşekkür ederim. ORM’da da bir öyküm var, umarım kitabı ve dergiyi beğenirsiniz.

3 Beğeni

Gizliden kitap mı yürüten var acaba misafirlerden? :joy: Ben de bir ara malum kitap hariç serinin tamamı var zannediyordum ama iki üç tane eksiğim çıkmıştı sonra. @_OZ özellikle Malazan’ın 5. kitabı bittikten sonra dergileri ve sizin kitabınızı da okumayı düşünüyorum. Beğenmesem bile yorumlarım dilim döndükçe. :slight_smile:

3 Beğeni

Siparişlerim hep işyerine gelir sonra eve götürürüm. Geçenlerde BKK’lara uzaktan bakarken fark ettim. Acaba aldım mı almadım mı diye şüpheye düştüm. Alışverişlerimi kontrol ettiğimde almışım ama nerede dedim. İşyerinde yok, evde yok.Bir ihtimal otobüste unutmuş olabilirim ama hiç ihtimal vermiyorum. Eve getirdim ve sonradan yerleştiririm deyip koyduğum yeri unuttum. Yoksa alzheimer mi oldum? :thinking:

6 Beğeni

Kitapturdu. @SJack ’ in yorumundan dolayı daha yoldayken ara istasyon orada gözümme batıyor. :grinning:

24 Beğeni

Ara İstasyon güzel bir kitap, hikaye yazıldığı dönemin 60’ların soğuk savaş esintileri ile temelde insanın evrendeki yerine dahil akıcı, diyalogları ile okuru sıkmayan ve anlaşılır bir sorgulama yapıyor.

Ben 3-5 gün önce okudum kitabı ve bana göre 10 üzerinden 8-9’luk bir hikayesi var.

10 Beğeni

bu yazlık bu kadar yeterli sanırım.

30 Beğeni

Amazon, Can Yayınları, Hepsiburada, İdefix, N11, Shopier, Trendyol…

30 Beğeni

Hepsiburada ve İlknokta alışverişim geldi. Bu bahaneyle foruma tekrardan uğramak istedim. :heart_eyes_cat:
Umarım herkes çok iyidir, beni soracak olursanız, ben de çok iyiyim. Herkese iyi forumlar.

46 Beğeni

20 Beğeni

Yeni basimlarda sirt no.su olmadigi icin karisik setleniyormus bu kitaplar. Magnus Chase de bu sekilde gelmis.

14 Beğeni

YKY mağazası.

Faruk Duman da biriktirdiğim için ve çocuk - gençlik kitaplarını sevdiğim için bunları aldım. Sally Jones seri mi bilmiyorum eğer seri ise yeni kitap çıkarsa @fortknoxt haberin olursa beni bilgilendirirsen çok iyi olur :sweat_smile:

18 Beğeni

28 Beğeni

16 Beğeni

Akıyor bugün maşallah.

27 Beğeni

Mis gibi kitaplar be. Keyifli okumalar. :drooling_face:

2 Beğeni

Damon Galgut’un İyi Doktor kitabından başlamanızı tavsiye ederim. Ki bence en iyi eseri. Booker almıştı.

Daha dilimize çevrilmeyen The Promise eseri de Booker aldı, ama bu kitap o kadar sıkıcı ki bitirememiştim. Bana Kristof’un Dün eserini hatırlatmıştı. O da aşırı sıkıcı bir kitaptı. Neyse, yakında The Promise de gelir dilimize.

iyi okumalar dilerim. :slight_smile:

2 Beğeni

Amazon’dan ucuz ve tozlu kitaplar🙃

22 Beğeni