Satın Aldığınız Yeni Kitaplar

Hepsiburada.

18 Beğeni

17 Beğeni

Hepsiburada - Amazon - D&R - Sahaf ve 2.el satış uygulamaları.

41 Beğeni

17 Beğeni

26 Beğeni

18 Beğeni

33 Beğeni

33 Beğeni

25 Beğeni

Tatilde bile çalışıyorum görüyorsunuz. Seri toplamaya devam :joy:

38 Beğeni

Amazon ve İlknokta’dan alınanlar. Aslan Asker Şvayk ara ara, bölüm bölüm okumak için hoşuma gitti.
Ali İhsan Varol’un kitabını aldığıma pişman oldum açıkçası çünkü içerik halihazırda podcast olarak mevcutmuş zaten.

30 Beğeni

17 Beğeni

19 Beğeni

Simülakrlar ve Simülasyon hediye geldi, diğerlerini amazon’dan aldım. İskandinav Masalları biraz hasarlı fakat 20 TL’ye aldığım için iade ile uğraşmayacağım :slightly_smiling_face:

23 Beğeni

İlknoktadan gelenler. Yaklaşık 10 gün paketleniyor olarak bekleyince aradım göndermiyorsanız iptal edin diyince kargoya verdik sisteme girmemişler ondan öyle görünüyor paket kargoda dediler. ( Bende yemiş gibi yaptım tabi ki) Sonuç 24 saat geçmeden kargo evde. Sistemden görünüyor ddün akşam kargoya verilmiş. Unutmuşsunuz göndermeyi niye yalan söylüyorsunuz doğruyu söyleseniz sanki yiyeceğiz sizi.nsanlık hali der geçeriz. :grinning: amaçsız yalan söylemek. :slight_smile: poe yu da bende iletişim baskının olduğunu unytarak almışım. Birisine hediye veririm artık.

31 Beğeni

Aklıma şunu getirdi:

Elemanın birinin eşi akşam yemek yapamam geç gelicem, sipariş ver ama unutma demiş. Eleman da tamam demiş ama unutmuş tabii ki. Hanım eve gelince sipariş ne oldu deyince aklına gelmiş. Unuttum diyememiş tabii, siparişi verdim de geciktiler, dur şunları arayayım hemen demiş.

Restoranı aramış, nerede kaldı lan bizim siparişler diye kalay çekmiş. Adam da “abi şimdi çıktı yolda geliyor” demiş. :sweat_smile:

5 Beğeni

Şehirde kültür şenlikleri kapsamında küçük de olsa kitap fuarı yapmışlar. Oradan aldıklarım

16 Beğeni

34 Beğeni

19 Beğeni

Rafınız harika duruyor. Bu arada Pou’yu nereden temin ettiniz? Gulliver’in kitap rengiyle çok uyumlu olmuş :slight_smile:

3 Beğeni