Satın Aldığınız Yeni Kitaplar

Tesekkurler:) Temu’dan almistim.

2 Beğeni

Otelciyim, -sizi tenzih ediyorum- insanların büyük bir kısmının tahammülü yok herhangi bir hataya/aksaklığa. Üzülüyorum bir yandan, ama yalan söylemek zorunda da kalıyorum müşterilere düzenli olarak.

3 Beğeni

Esimin kitapliginin Halide Edib Adivar serisini yari eski yari yeni kapakli olmaktan kurtarip sonunda tumden yenileyebildim. Optik illuzyon da gozumden kacmadi (oksimoron icerir).

27 Beğeni

Takip ettiğim serilerden son aldığım kitaplar.

32 Beğeni

30 Beğeni

Merhaba, saate bayıldım. Rica etsem nereden aldığınızı söyleyebilir misiniz?

2 Beğeni

Merhaba, çok teşekkürler. Bana göre 10, takvimlere göre 20-25 sene önce Polonya Pazarı’ndan almıştım. Tüm bir dükkan Antik Mısır eşyalarıyla doluydu (hazine odası gibiydi) ve bana göre az kalan parayla (sorularınıza bile sıkılgan cevap verdikleri zamanlar) yine 6-7 parça bir şey alabilmiştim. Bast vb. gözümün kaldığı bir dolu biblo vardı. Birkaçı zaman içinde hasar gördü, elden çıktı (Hipopotam avına çıkmış sal üstünde Tutankhamon, Anubis maskesiyle mumyalama yapan rahip vb.), pazar da benim alımımdan bir süre sonra kapandı, internette satanlara rastlıyorum bazen. Pazar, İstanbul Tahtakale’nin içindeydi.

5 Beğeni

19 Beğeni

Yeni dönebiliyorum, kusura bakmayın. Aynı rüyanın içinde’yi 2022 yazında online alıp bizimkilerin adrese göndertmişim. Ancak kavuştuk :smile: 310tl imiş o zamanlar fiyatı. Şu an tek seçenek Nadir sanırım. :confused:

Alfa ciltlide sorunlu gelir diye karton almistim, o da uzun ugraslar sonucu alinan kodla degisime gidiyor:

11 Beğeni

Kitap değil fakat benim için özel olduğunu sonradan fark ettiğim bir hediyelik aldım: Özel olmasının sebebi, son taşındığımız ev adresinin 22/1 olması. B de soyadımızla ilişikleniyor.

Temu’da görüp de bizde var mı diye arattığımda Hepsiburada’da bulduğum ürünlerdendi, kupona denk gelince oradan daha bile uyguna iniyor. Müsaadenize sığınarak, tek olarak paylaşıyorum (bugün gelen bir kitap da vardı ancak alakasız olacağı için birlikte çekimlerini yapmadım).

21 Beğeni

İş Kültür Kitabevi, 3 al 2 öde var

18 Beğeni

Yakın zamanda çeşitli sitelerden aldığım kitaplar .

27 Beğeni

Hafıza Polisi - Yoko Ogawa

Ogawa’nın “Profesör ve Hizmetçi” adlı kitabını da okumuştum. Gerçekten çok hoş bir anlatım. İlişkilerde sadece romantik bir yön olmayacağını, insanlar arasındaki derin bağların farklı yönlerden de olabileceğini göstermiş yazar. Şimdi “Hafıza Polisi” ne başlayacağım. Umarım beklentilerimi karşılar. :grin:

14 Beğeni

Amazon

17 Beğeni

Prestij Yeniler

17 Beğeni

AMAZON

26 Beğeni

Çok paylaşım yaptığım bir başlık değil fakat kendi adıma önemli bir aşama kaydettiğim için paylaşmak istedim.
Kitaplığımı, kütüphaneme çevirme yolculuğunda, son bir kaç aydır Türk edebiyatındaki eksik olarak gördüğüm yazar ve kitaplara yöneldim.Özellikle öykü belli başlı romanlar ve de bazı yazarların külliyatını tamamlama şeklinde ilerledim

33 Beğeni

Amazon

20 Beğeni

Kızılay Metro Kitap Fuarı. Bu güzelliklerin her biri 50 liraydı, aldım. Kapakları vs çok güzel, umarım çeviride iyidir. Serisinden 2 kitap eksik kaldı. Orada bulamadım, artık sonraya kaldı.

27 Beğeni