Sessiz Gemi (Rıhtım'a Veda)

Öncelikle merhaba forumdaşlarım. Artık veda vaktinin geldiğini düşünüyorum. Çok erken olduğunu biliyorum ama böyle olması gerekiyor maalesef. Bu yıl bir sınavım var, onun için çok çalışmam gerekiyor. Ben burada 38 gün içinde çok iyi ve güzel insanlarla tanıştım. Hepinizi tanımak çok güzeldi. Ama bazen zorunluluklar yüzünden ayrılmak gerekiyor. Ben foruma 3 yıl sonra geleceğim. İnşAllah 3 yıl sonra hepiniz yine burda olursunuz. Üniversiteyi kazandıktan sonra İnşAllah tekrar görüşürüz. O güne kadar hoşcakalın. Allah hepinizin yar ve yardımcısı olsun. Amin. Umarım o güne kadar korona da bitmiş olur. Elveda… :pensive:

40 Beğeni

Geldiğinde inşallah burada oluruz, hayatta her şey gönlünce olsun. Kendine çok iyi bak kardeşim. :azerbaijan: :tr:

13 Beğeni

Yazdıklarını okumaktan zevk aldıgım bir arkadaşsın benim için :blossom: başarı ve mutluluk seninle olsun :sun_with_face: özünə yaxşı bax :rose:(umarım doğru ifade etmişimdir) hoşçakal :pray:

12 Beğeni

Kendine iyi bak. Kısa sohbet etmemize rağmen samimi ve sıcak bir yaklaşımın olmuştu. Umarım her şey istediğin gibi olur. Üç yıl sonra bunları anıp gülüyor oluruz belki. :sparkles::blossom::blue_heart:

5 Beğeni

Sınavda başarılar dilerim ama sınav hayat demek değildir. Hayat sınavla yitirilmeyecek kadar değerli. Tüm dünyada ÖLÜM kol geziyorken sen yine de derslerden bunalınca bize bir selam ver. Önemli olan sınavı kazanmak için her şeyden vazgeçmek değildir. Sadece hayatını sınava göre düzenlemen yeterli. Sevdiğin şeyleri yapmak, sevdiğin insanlarla konuşmak derslerine çalışman için seni motive eder. Gençliğinin kıymetini bil. Gençlik gençlikte yaşandıkça güzel. :hugs: Kendine iyi davran. Hoşça kal. :buyucu:

19 Beğeni

Senin bu başlığa yazmanı yasaklıyorum. Adını konuya en son mesaj atan kişi olarak görünce kalbim sıkışıyor :expressionless:

Sınavda başarılar @_khatira_06. Umarım her şey istediğin gibi olur.

20 Beğeni

Sana gitme derdim ama muhtemelen gittin bile, umarım geri dönersin, seni özleyeceğim, hoşça kal

Eğer bunu okuyorsan söylemek isterim, kızdım sana, o sınavı ben de vereceğim, terk etmeye ne gerek vardı, neyse umarım sınavını iyi verirsin.

Maalesef bu bizler için geçerli değil. :sob:

5 Beğeni

Hoşça kal, seni özleyeceğim. O sınavı ben de vereceğim, terk etmeye gerek yoktu. Sınavını iyi verirsin!

4 Beğeni

Lise ve üniversite yıllarımda sınavlardan bezdiğimi hatırlıyorum. Sürekli ders çalışıyor, vize ve finallere hazırlanıyordum. Bitsin artık şu okul da gerçek hayata atılayım, dertlerim sona ersin diye düşünüyordum. Meğer ne safmışım. Meğer o sınav stresi tatlı bir telaştan başka bir şey değilmiş. Mezun olalı 20 yıl oldu. Hâlâ “Keşke tek derdim sınavlar olsa, hâlâ okuyor olsam, arkadaşlarla okul bahçesinde ya da teneffüslerde oturup dertleşsem,” diyorum. Asıl imtihan okul bitip gerçek hayata atılınca başlıyor çünkü.

25 Beğeni

Aynısı bana da oldu. Başarısızlık derdi varken birden hayatta kalma mücadelesine giriyor insan. Keşke o günler olsa tek derdim sınavlar olsa…

6 Beğeni

Biz sessizce çekip gidenlerdeniz diyerek hayat boyu kalp sıkışması garantili serum vereyim? :buyucu:

16 Beğeni

16 Beğeni

Güzel insanlarla tanıştım, iyi arkadaşlıklar edindim, çoğu ile forum dışı iletişimiz de var, olur da nereye kayboldu diye merak edilmesin diye yazayım istedim.

Benim de foruma veda zamanım gelmiş de geçmiş.

32 Beğeni

Hoşçakal @alper :pensive:

3 Beğeni

Sizde mi gidiyorsunuz ama olmadı :pensive:

3 Beğeni

Şu an şoktayım, siz de mi? :frowning:

4 Beğeni

Her kes neden teker-teker ayrılıyor aramızdan? :sweat::sweat: hoşçakal @alper

4 Beğeni

tumblr_ou5gzuD3Ar1s9a9yjo1_500

11 Beğeni

Hayda, ne oldu şimdi?

10 Beğeni

Gitmesini en beklemediğim üyelerden biriydiniz. Kalmanızı çok isterdim. Hoşçakalın.

9 Beğeni