Sessiz Gemi (Rıhtım'a Veda)

Sizi yakından tanımasam da, bende bıraktığınız izlenim nasıl anlatsam, filmlerde/dizilerde bir mahallenin saygı duyduğu, fikirlerine önem verdiği, başları sıkıştığında eski yaşantılardan örnekler verip, bakış açılarını değiştiren, yardımcı olan babacan bir karakter gibi görüyordum. Adeta şirinler köyünün büyükbabası gibi görüyordum sizi. :sweat_smile:

Veda etmenize üzüldüm. Umarım geri gelmek üzere, kısa bir mola veriyorsunuzdur.

13 Beğeni

Forumca bir sıkıntımız mı var yoksa?
Son kale @Agape kaldı :unamused:. Vedaları sevmedigim için gitmiyorum ben de, bir de uyuzluk olsun yani.
Giden gidene :((

@alper abi çok değer verdiğim üyelerdensin. Beğenemiyorum bile, elim varmıyor gönderine.

6 Beğeni

Ben de gitsem mi yoksa kurbağaya mı çevirsem diye düşünmekteyim uzun zamandır. :slight_smile:

4 Beğeni

Yok yahu gitmiyordur @alper bey. Şaka yapıyordur.

5 Beğeni

Kurbağa olmak daha iyi. :thinking: Diğerini seçenek olarak bile düşünmek istemiyorum.

6 Beğeni

Aklım galiba gerçekten gidiyor, diye düşünürken buldum kendimi. Tüm keyfim kaçtı.

3 Beğeni

@alper

8 Beğeni

Bu gemi Bilbo’nun bindiği gemi değil arkadaşlar benden demesi. :joy:

5 Beğeni

Ne oluyor yahu, herkes teker teker gidiyor… Acilen bir önlem almamız lazım. Bu nasıl bir yaprak dökümü ola ki?

5 Beğeni

Yolunuz açık bahtınız ak olsun. Bu arada herhangi bir mecrayı kullanıyor musunuz ? Onayınız varsa eklemek isterim sizi.

2 Beğeni

Evet var. Her kes bir-bir gidiyor. :tired_face:

5 Beğeni

Vulcan olarak duygusala bağlamadan tek diyebileceğim: Ömrün uzun ve bereketlice geçsin :vulcan_salute:

11 Beğeni

Bu konuda okunmamış mesaj görünce korkarak tıklıyorum. :confused:

4 Beğeni

Ben de mesaj gelince korkuyorum :pensive: :pensive:

3 Beğeni

Bir kısmınızdan çok değerli kitap tavsiyeleri aldım. Paylaştığınız kitaplar yüzünden de “kitap almayacağım”, “kitap almam lazım” dedim, dedim ama aklım çelindi yeri geldi kendime verdiğim sözleri bozdum.

Foruma geldiğimde “zaten giderim” diyip tanışma başlığında kendimi tanıtmak istemedim fakat giderken misafirliğimizin adaplarını yerine getirip öyle gideyim istedim. Burada faal olarak 1 ay bulundum ve kendim için maksimum fayda sağladım. Portalda ve forumda emeği geçen herkese; gecesini gündüzünü birbirine katıp kitapları anadilimizle buluşturan çevirmenlerimize, titizlikle çalışan yayınevlerimize teşekkürlerimi sunarım.

Hoşça kalın.

25 Beğeni

Hoşçakal @toz.
Neden her kes gidiyor? :sob: :sob: :sob:

4 Beğeni

Hayır, @toz sende mi gidiyorsun? :sweat: Neden her kes gidiyor yaa??? :sleepy::sleepy: Hoşçakal

2 Beğeni

Siz de mi hocam ):

2 Beğeni

Veda değil ama eskiden yaptığım şekilde forumu çevrim dışı takip edeceğim bir süre. Sağlıcakla… :raised_hand::raised_hand:

8 Beğeni

@alper, ile benim düşündüğümüz, konuştuğumuz bir durumdu bu aslında. Bilgi paylaşımının çok düşmeye başladığını, farklı bir tarzın oturmaya başladığını düşünerek gittikçe az uğrar, yazar olmuştuk.

Bir süre uzak kalmak en doğrusu olacak. Bekle beni Alper ben de geliyorum :slight_smile:

8 Beğeni