Sevdiğiniz Dizi Jenerikleri

Elbette herkes izlediği dizinin/dizilerin jeneriğini izlemeden geçmiyordur. (Yoksa geçiyor musunuz?) :slight_smile:

Biliyorum liste çok kabarık olacak ama sadece ve sadece en çok sevdiğinizi paylaşırsanız daha iyi olur. :smiley:

Bu konu altında sevdiğiniz dizinin jeneriğini paylaşabilirsiniz. Kim bilir jeneriğini beğenip izlemediğimiz dizileri izleme imkanı buluruz. Benim favorim;

DAREDEVIL

15 Beğeni
14 Beğeni

Tabii ki ilk sırada Game of Thrones yer alıyor.

En sevdiğim dizilerden Fringe’in de açılışları çok iyiydi.

Penny Dreadful’un da açılışı aklımda kalanlardan:

Ve bir klasik:

Son olarak bunu koymasam olmayacak, çocukluğumda en sevdiğim şeydi. Şimdi bir daha gördüm de, içim kıpır kıpır oldu şarkısıyla. Xena!

14 Beğeni

Televizyonda her rastladığımda izlediğim iki diziyi koymak istiyorum öncelikle.

1 Beğeni

Ben dizinin içine yedirilmiş açılış sahnelerini seviyorum, Fargo’daki gibi. Ama bunlar da açılış olarak beğendiklerimden bazıları:

Ve eğer bu sayılırsa bence en iyisi:

8 Beğeni

En favorim Carnivale’dır kesinlikle

5 Beğeni

The Young Pope’un açılışı çoook iyi. Bırakıyorum. Sorrentino ve Jude Law.

5 Beğeni

Bitireceğim bir dizi için bu kadar üzüleceğimi tahmin etmezdim. Arkadaşım gibi oldular.

Bir daha izlenecekler listesinin en başında olur kendileri. :slight_smile:

2 Beğeni

Favorim :wink:

1 Beğeni
2 Beğeni

Doctor Who
Bir zamanlar hatasıydım :slight_smile:
Nasıl unuttum bilmiyorum ama hayatımda izlediğim en iyi üç Türk dizisinden biri Suskunlar. Şu jeneriği duyduğumda duygulanmamak elde değil.

2 Beğeni
3 Beğeni

Öncelikle son zamanların sıkça konuşulan La Casa De Papel’in introsunu koymazsam olmaz. Kurgusuyla beni baştan çıkaran dizinin bir o kadarda güzel bir introsu var.

Favori çizgi dizilerimden biri olan Rick And Morty’nin o renkli introsu gerçekten çok hoş.

Gel gelelim en sevdiğim dizilerin başında ilk 5te bulunan Sons Of Anarchy’e. Kendisi kadar güzel bir introya sahip olan SoA, benim gözümde bir klasiktir, baş yapıttır.

5 Beğeni

Çeşitli nedenlerden dolayı dizinin daha ilk sezonunu bile bitirememiş olsam da bende yeri ayrı😊
Wayward pines intro

2 Beğeni
5 Beğeni

Ben de bu jeneriği hiç sevmiyorum. Bu diziye ne zaman başlamaya karar versem bu jenerikle karşılaşıyorum ve öyle bir uyku bastırıyor ki devam edesim dahi gelmiyor , diziyi kapatıyorum.
Çok kötü bence…(müzik güzel, sadece izlenecek bir şeyin başında konması için uygun değil)

1 Beğeni

Benim de çok var ama şimdi buraya sıralasak bayağı uzun olur. En beğendiğim müzik olarak tabi ki de Game of Thrones, Daredevil da çok iyidir, House ve Dexter da, Sherlock da Monk da çok iyi açılışlara sahipler. Hele ki animelere girersek işin içinden hiç çıkamam çünkü çok iyi yapımlar var arada.
En sade ve bu kadar sade olupta bu derece hayran kaldığım tek açılışta LOST un kiydi. Bu kadar sade olup bu kadar heyecan yaptıran başka bir açılış görmedim.

1 Beğeni

Benim de favorimdi son zamanlarda :slight_smile: