Sevdiğiniz Dizi Müzikleri

Burada diziler için yapılan orjinal müzikler, coverlar ve dizilerde kullanılan şarkıları paylaşıyoruz. Paylaşımların durumuna göre gelecekte şarkılardan oluşan ortak bir spotify listesi de oluşturabiliriz.

Açılışı Michael Giacchino’nun Lost için yaptığı Life & Death ile yapıyorum.

This is Us’ın pilot bölümünün en kilit kısmında fonda çalmaya başlayan, Labi Siffre’nin Watch Me şarkısı.

En etkileyici Bojack Horseman bölümlerinden biri olan Fish Out of Water’da çalan ve en az bölümün kendisi kadar iyi olan Sea of Dreams.

Son dönem Netflix favorilerimden biri olan The Get Down’dan Machine isimli disko funk grubunun There But for the Grace of God Go I isimli hit şarkısına diziye özel cover.

Ramin Djawadi’nin Westworld için yeniden düzenlediği The Rolling Stones’un kült şarkısı Paint it Black.

5 Beğeni
9 Beğeni
3 Beğeni

Tam da açılmasını istediğim başlıktı. Çeşit çeşit şeylerle doldurayım bari. :slight_smile:

Muhteşem Kraliçe-Balbam Balbam : Her dinlediğimde tüylerim diken diken oluyor.

I am Sorry I Love You

Rangrasiya

Kumkum Bhagya

Kill Me Heal Me

Kurtlar Vadisi: Bunu da koymasam olmazdı. :smiley:

3 Beğeni
4 Beğeni

Şu parçanın ritmine bayılıyorum :smiley:

1 Beğeni

Muhteşem Kraliçe’ yi görünce duygulandım. Televizyonda izlemiştim zamanında. Muhteşem bir dizi ve Balbam Balbam ı her dinlediğimde, o final sahnesi canlanıyor gözümde ve gözlerim doluyor hala :disappointed:

2 Beğeni
3 Beğeni

Final sahnesini birkaç kez izlemişimdir. Yazık oldu Bidam’ a. Kraliçeyi eleştirdiğim tek nokta bu olmuştu.

1 Beğeni

Evet ben de birkaç kere izledim o sahneyi. Bir de Denizler İmparatoru’ nda benzer bir son vardı ikisi de etkilemişti beni.

2 Beğeni

Denizler İmparatoru’ nun sadece ilk bölümlerine bakmıştım. Çok şey kaçırdım sanırım. :slight_smile:

1 Beğeni

İzlemeye vakit bulabilirsen çok sevdiklerimi yazabilirim. Tarih türünde olanları tabi :kalp:

1 Beğeni

En sevdiğin dizi müzikleri deyince insanın aklına neden ilk Zeyna gelir :joy:

Sonrasına neden Behzat Ç…

Rome, efsanemdir.

SoA !

Outlander çok güzel dizi be!

Supernatural ile özdeşleşen şu parçayı ayrı seviyorum.

Ah Rosalinda :joy:

Secret Garden

4 Beğeni

Oh death…Bayılırım buna…
O zaman Supernatural Sezon 1 Bölüm 1 Dean’ı yeni tanımışız…Finalde arabaya binip giderler ve bu şarkı çalar;

Bu şarkıyı Dean Winchester’i düşünüp gülümsemeden dinleyemiyorum :heart_eyes:

5 Beğeni

Ehehe ben de. Hala SPN izleyen görmek mutlu ediyor. Bir de Eye of the Tiger bölümü var ki bayılıyorum o sahneye :joy:

2 Beğeni

Supernatural mı kaldı =) 7. sezona kadar izledim sonrası baymıştı. Dean ile Castiel için izliyordum zaten.

1 Beğeni

Benim de favori karakterlerim onlar. 13. sezonda şu an :joy::joy:

1 Beğeni

Ooo efsaneeee :joy::joy::joy: bir o sahne zaten bir de kediden korkup çok korkunçtu demesi :joy::joy::joy:
image

3 Beğeni

Ben 10. Sezondan sonra bıraktım bu arada izlemiyorum artık

1 Beğeni

O zaman beklenen şarkı gelsin =)

5 Beğeni