Sevdiğiniz Kitap Ayraçları

Sağdakiler arkadaşımın hediyesi ve el emeği olması dolayısıyla en kıymetlilerim :slightly_smiling_face:

13 Beğeni

Kırtasiyede tesadüfen gördüğüm, korku ve polisiye seven biri olarak görür görmez vurulduğum, artık okuduğum türe göre kullanacağım ayraçlar.

14 Beğeni

Genelde kitabın kendi içinden çıkanı kullansam da ayracı olmayan kitaplarda en çok bunları kullanmayı seviyorum.
Ek olarak BKK ve Unutulmuş Fantastik Klasikler serilerinin ayraçlarına bayılıyorum.

@pcd Aldığınız ayraçlara bayıldım. İnternette bakındım biraz ama bulamadım maalesef. Ben de bir gün olur da denk gelirsem hemen alacağım. :blush:

10 Beğeni

Kendi ayraçlarım arasından en sevdiğim budur.

5 Beğeni

Ankara’daysanız Karanfil Sokak’taki Galeri Ekin’de bulabilirsiniz :slight_smile:

7 Beğeni

Nedense çoğunluğun aksine kitabın içinden çıkan ayraçları kullanmayı pek sevmiyorum. Ama yine de onları da beğendiğim ve kullanmamaya da bir yandan kıyamadığım için genelde kitabın ayracını o gün gelmeyi hedeflediğim sayfaya koyuyorum.
Aslında daha çok ayracım var ama elim hep bu üçüne gidiyor. Yıpranmışlığından anlaşılacağı gibi en çok kullandığım ilk baştaki. Klasikleri okurken de neredeyse hep en sondakini kullanıyorum.

10 Beğeni

Evet, Ankara’dayım. Yolum düştüğünde mutlaka bakacağım. Çok teşekkür ederim. :blush:

6 Beğeni

Keşke benim olsa dedirten Pokemon kitap ayraçları. :smiley:

20 Beğeni

Bu çok iyiymiş :star_struck: Renkli kartuşum bitmemiş olsa hemen yapardım bir tane…

Edit : Yapmak isteyen olur ise görseli buldum, ekliyim…

20 Beğeni

Küçük bir çanta dolusu ayracım var. 200 - 300 arası olduğunu düşünüyorum, hiç saymadım. :partying_face: Ama ayraç kullanmaktan nefret ederim. Bu ayraçları sevmediğim anlamına gelmiyor tabi. Ve benim göz bebeğim

Hem karakteri çok sevdiğim için hem de el yapımı olduğu için benim için yeri ayrıdır. :black_heart:

13 Beğeni

Ben çok fazla kitap ayraçı kullanmam. Ama sevdiğim ayraçları alıp biriktiririm :sweat_smile:

Bu da benim yaptığım kitap ayraçı :joy:

7 Beğeni

Bu da benim kitap ayraçlarım. :blush:

7 Beğeni

Yürüyüşlerim sırasında yerde bir tüy buldum. Ve voila!
IMG_20200717_174649 IMG_20200717_174704

16 Beğeni

Çizgi roman ve öykü kitapları için Joker, geri kalan hepsi için Gazi Paşa :slight_smile:

13 Beğeni

Yazar yazmaz ilk beğenimizide aldık

2 Beğeni

Böyle arka arkaya yazmaya devam ederseniz ilk uyarınızı da alırsınız. :slight_smile:

7 Beğeni

Ne alaka ya arka arkaya yazsak ne olucakmış

Bir kuraldı. :slightly_smiling_face:

Kimseye bi zararı yok yani

Kurallara uymazsanız bir uyarı alırsınız. Evet, kimseye zararı yok. Ama size zararı var.

1 Beğeni