Sevdiğiniz Kitap Ayraçları

Kim koyuyo ya bu kuralları forumdaki çalışanlar falanmı?

1 Beğeni

Ben bilmiyorum. :slightly_smiling_face: Ben de ilk defa kurallara uymuyordum. Sonra alıştım. Siz de alışacaksınız.

1 Beğeni

Uyarılınca ne oluyo ayrıyaten

1 Beğeni

Bilmiyorum. :slightly_smiling_face:

1 Beğeni

Yani forumda herkes ard-arda mesaj atarsa buralar çok düzensiz olur.
https://forum.kayiprihtim.com/tos
Forum kurallarına burdan göz atabilirsiniz.

2 Beğeni

Tmm teşekkürler forumda yeniyim daha dikkatli olurum.:slight_smile:

2 Beğeni

Rica ederim. :slightly_smiling_face:

2 Beğeni

Evdeki bir çok ayraçtan en sevdiğim. 1998 yılından beri 22 yıldır benimle birlikte sapasağlam. Dönem dönem kaybolup sonra tekrar alakasız bir kitabın içinden çıkar.

13 Beğeni

Orada bir “Yüz yılın en iyi bilim kurgu öyküleri” mi görüyorum :face_with_raised_eyebrow: :unamused:

Ben de bir deneyeyim. Gerçi tüm kitaplar tek rafa sığmıyor, o yüzden ya iki raf yan yana koymam lazım ya da alttan devam. Deneyelim bakalım :slight_smile:

1 Beğeni

Evet doğru görüyorsun :no_mouth::no_mouth:
Yatay şekilde bile sığmıyor benim kitaplığa o yüzden ayraçlarla tüm renkleri göreyim demiştim :grinning:

3 Beğeni

Koleksiyonumun incileri, kıymetlilerim

39 Beğeni

Mükemmeller. 20krktr

5 Beğeni

Şuraya biraz şov yapayım…

17 Beğeni

Şeffafları aldığın yeri hatırlıyor musun? Kayseri ise gidip alabilirim çok güzeller.

1 Beğeni

Ulaştan aldım gibi hatırlıyorum ama emin de değilim. Ben görürsem --haftada bie uğrarım ulaşa-- haber vereyim sana. Fotoğraf da atarım. Ben de çok seviyorum. Kitabın içinde daha güzel duruyorlar.

4 Beğeni

Bir ayraç arıyorum.
National Geographic dergisi Vodafone ile işbirliği yapıp dergiye ek olarak tohumlu kalem ve ayraç hediye etmişti. ayraçta mukavva iki karton arasında tohum vardı (diye hatırlıyorum), üzerinde Vodafone reklamı vardı. çok severek kullanıyordum. Bir gün eve geldiğimde ikiye kesilmiş olarak görmüştüm, travma gibiydi. Şimdi derginin hangi sayısı olduğu arıyorum ama bir türlü bulamadım. NG ana sayfasında 2016’dan önceki sayılar yok. dergiyi 2013-2016 yılları arasında aldığımdan eminim.
Birisinde NG’nin dijital arşiv sayıları olabilir, kapağı görünce hangi sayı olduğunu anlayacağım. belki bir ekran görüntüsü yardımcı olabilir.

1 Beğeni

Orada zaten hep güzel ayraçlar oluyor. Teşekkür ederim şimdiden.

1 Beğeni

Ben ayraç olarak iskambil kağıtları kullanıyorum. Görünüşleri hoşuma gidiyor.

7 Beğeni

Şeffaf yelkenlinin puzzleı var duvarımda, ayracı görünce ağzım açık kaldı. :heart_eyes: İnternetten satış yapıyor mu bahsettiğiniz yer?

Ekleme: Aynısı değilmiş :expressionless: Benimkinin yelken sayısı daha fazlaymış. İstemem. :grin:

1 Beğeni

D&R da imiş.

@Boneca yelken sayısından kaybettik iyi mi :sweat_smile:

6 Beğeni